Bučinių ištroškusios moters kūno vietos

155.jpg
 
14 komentarai
Buvimas geru meilužiu – tai menas, reikalaujantis tam tikrų žinių. Dėl šios priežasties vyrams pravartu sužinoti ir apie pačias jautriausias moters kūno kerteles, maldaute maldaujančias bučinių.

Liežuvis ir burna daro stebuklus – to pamiršti nereikėtų. Tačiau kad ir kaip bebūtų, kai kurios moters kūno vieno bučinių taip ir nepaliečiamos. Beje, čia kalba nebeina apie lūpas ar pačią intymiausiąją kertelę. Malonumo banga silpnosios lyties atstoves užplūsta šiltais, drėgnai bei itin švelniais prisilietimais apibėrus ir kai kurias kitas vietas. Kokios jos? 

  • Ausys – tai viena dažniausiai pamirštamų vietų. Jų bučiavimas, švelnus kandžiojimas, laižymas gali suteikti labai didelį malonumą bei nusėti visą kūną palaimos šiurpuliais.
  • Kaklas iš nugaros pusės. Daugiausiai malonumo suteikia netikėti bučiniai šioje vietoje. Kai moteris atsistojusi prie kriauklės plauna indus arba dirba prie kompiuterio, galima tylomis prieiti prie jos iš nugaros, nubraukti plaukus ir švelniai bučiuoti jos kaklą. Greičiausiai ji iš karto pamirš savo reikalus ir užsinorės šio to daugiau. 
  • Veidas – vieta, kurioje saldžiausios ne tik lūpos. Mažais švelniais bučiniais galima apiberti skruostus, smakrą, kaktą ar net nosį bei užmerktus akių vokus. Tačiau svarbu atminti, jog moterų veido laižyti negalima. Joms tai sukelia ne malonumo bangą, o greičiau pasibjaurėjimą. Veidas turi būti liečiamas labai švelniai ir pagarbiai. 
  • Raktikaulis – bene seksualiausia bučiuotina vieta, kol moteris dar apsirengusi. Šis kūno iškilumas yra labai seksualus ir jos bučiavimas moteriai suteikia aistros pliūpsnį ir priverčia galvoti apie vyro bučinius dar intymesnėse vietose. Tai ž pati puikiausia vieta pradžiai, kol kitos dar nepasiekiamos pro drabužius.
  • Šlaunys – tai vieta, kuri yra kur kas jautresnė negu būtų galima pagalvoti. Galbūt taip yra dėl to, kad visai šalia jų yra ir didžiausią malonumą teikiantis centras. Kad ir kokia priežastis bebūtų, maži ir švelnūs bučiniai privers malonumo kupiną bangą nuvilnyti visu jos kūnu – nuo galvos iki pat pirštų galiukų. Svarbu nepamiršti, kad ši moters vieta laukte laukia dėmesio.
  • Krūtys – bene dažniausiai bučiuojama moters kūno vieta, kurios vyrai niekada nepamiršta. Tačiau, kad tai teiktų malonumą, bučiniai, laižymas, kandžiojimas ar čiulpimas turi būti labai švelnūs. Krūtys yra be galo jautrios, todėl sukelti skausmą yra labai paprasta. Be to, reikia atminti, kad speneliai nėra vienintelė bučiuotina vieta. Kad būtų pasiektas maksimalus malonumo efektas, bučiniais reikėtų apiberti reikėtų visą krūtį.
  • Neliestinos vietos. Nors vyro burna gali klaidžioti po visą moters kūną, tačiau dėl kai ko reikėtų atsiklausti. Ypatingai jautrių vietų, tokių, kaip pėdos ar pilvas, bučiavimas moteriai gali sukelti nemalonius jausmus. Taigi, geriau elgtis atsargiau. Kita vertus, kai kurios damos tiesiog laukte laukia, kol vyrai išbučiuos bei aplaižys pėdų pirštus.

Parengta pagal Askmen.com 

 
Komentarai (14)
Kiekvienas turime savo jautriausias vietas....,
Prie ko čia pašaliniai garsai? ? Mano irgi krūtys nelabai jautrios, daug jautresnė nugara
buciavimosi reikia viska bucioti
is ties geras srtaipsnis vyrams.. jie daznai prisirisa tik rie keliu vieteliu krutu, ausyciu, kaklo ir klitoriaus, taciau pamirsta kad mums suteikia malonumo ir rankyciu, kojyciu,pirstuku, pilvuko, nugaros, uzpakaliuko buciavimas...
Moteris istroskus intimiu buciniu, tai butu krutu speneliai, dubuo, gakta, klitorius , maksties lupos, kelio sanarys ir baigent koju pirstu galiukais
gggg, su tavo krutimis viskas gerai, tik tu paprasciausiai turi atsipalaiduoti, apie nieka negalvoti ir jausti tik malonuma , o ne pasalinius garsus
kaklas, krūtinė. mmm
Savo brangiausiajam vos dantų neiškūliau kai jis pradėjo bučioti pėdutes... Bais kuteno :)
nu pavyzdziui krutys man visai nejautrios ir nejaudina kai jas buciuoja.gal man kazkas negerai ? :))
kas čia? anatomijos pamokėlė? :D
kaklas, nugara, pirštai, rankos...
riešas iš delno pusės.... mmmm....
kaklas, šlaunys, ausys....mmmmm
kaklas, tuoj pat už ausų ;)
Naujas komentaras