Dalykai, pagerinantys seksą menstruacijų metu

period-sex-1531494910.jpg
 
Vėl kažkurį laiko tarpą negalėsite kokybiškai mėgautis seksu dėl atėjusio periodo? Menstruacijos nėra tai, dėl ko turėtumėte paaukoti savo seksualinį gyvenimą! Kaip bebūtų, seksas šiuo laikotarpiu gali kelti šiek tiek nepatogumų, pradedant galvojimu apie būsimą netvarką, baigiant asmeninio komforto nebuvimu. Laimei, yra keletas būdų, padėsiančių seksą tomis dienomis paversti žymiai geresniu ir mažiau apsunkinančiu mintis.

Naudokite menstruacinę taurelę


Prieš seksą menstruacijų metu kiekviena moteris susiduria su problema, kuomet reikia pašalinti tamponą ar paketą, kurie trukdo tinkamam vyro įėjimui į moterį. Jei tai padarysite per anksti, krauju galite ištepti drabužius, patalynę ar kitus šalia esančius daiktus. Tuo tarpu, jei lauksite per ilgai, bus sunkiau ir sunkiau atsitraukti nuo glamonių, o pats atsitraukimas nuslopins visą buvusią aistrą tarp judviejų. Tačiau šiai problemai yra išeitis – tai menstruacinė taurelė! Menstruacinės taurelės leidžia užsiimti seksu, jų nepašalinant, kas patogumo atžvilgiu yra nepaprastas pranašumas. Jūsų partneris nė nepastebės, jog esate su ja ar kad jums yra mėnesinės, iki kol to nepasakysite. Tiesa, nors menstruacinė taurelė ir sulaiko kraują, ji jokiu būdu neatstos priemonių apsaugančių nuo neplanuoto nėštumo.


Pašalinkite išskyrų perteklių


Jei nuo sekso menstruacijų metu atbaido mintis, jog toje vietelėje viskas atrodys nehigieniška ar “nešvaru“, šios minties reiktų atsikratyti, kadangi tai – lengvai pakeičiama. Aišku, į dušą greičiausiai nespėsite nueiti, netikėtai užklupus aistrai, tačiau vietoj to galite pasinaudoti drėgnomis servetėlėmis. Jos suteiks gaivumo jausmą bei padės atsikratyti nemalonaus jausmo sekso metu. Tiesa, prieš tai įsitikinkite, jog jų sudėtyje nėra alkoholio ar kitų dirginančių medžiagų, galinčių sukelti diskomfortą. 


Pasirūpinkite raštuota patalyne


Dar vienas stabdis, sulaikantis jus nuo sekso tomis dienomis – galimos dėmės ant patalynės. Be abejo, krauju ištepta patalynė greičiausiai nekurstys jumyse aistros tuo momentu. Todėl, kad visa tai būtų mažiau pastebima, pasirūpinkite raštuota patalyne, ant kurios kraujo dėmelės bus kur kas mažiau pastebimos. Tai neblaškys jūsų dėmesio bei leis įsijausti į malonius sekso žaidimus. 


Pagalvokite apie klitoriaus teikiamus malonumus


Jaučiatės itin susijaudinusi, tačiau vis dar nesate pasiryžusi vaginaliniam seksui menstruacijų metu? Tokiu atveju itin pagelbės žaidimai su klitoriumi. Pasikalbėkite apie tai su savo partneriu, išdėstykite savo norus ir netrukus galėsite mėgautis stipriu klitoriniu orgazmu! Jei norite dar intensyvesnių pojūčių, galite įsigyti specialiai klitoriui skirtą vibratorių, kuris taip pat menstruacijas pavers ne liūdesio, o malonumo kupinu periodu. Beje, nepamirškite ir savo antrosios pusės. Pamaloninkite jį ranka ar užsiimkite oraliniu seksu – tokiu jūsų sprendimu jis bus tikrai patenkintas!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras