Dažniausios oralinio sekso klaidos

lip-ad.jpg
 
35 komentarai
Nuostabus oralinis seksas – erotinė technika, kurią panaudoję iš proto išvesti galite bet kurį stipriosios lyties atstovą. Tai gali būti puikia sekso įžanga, labai ją praturtinsite įjungdami ir „69“ pozą.

Tiek daug malonių emocijų... tačiau ar gali būti, jog pati nežinodama darote oralinio sekso klaidų? Sužinokite tai perskaičiusi dažniausiai pasitaikančius nesusipratimus bei patarimus, kaip tai išspręsti.

1.  Dantų plėšrūnė – mirtini gniaužtai

Vietoj malonumo – tik lengvos skausmo dejonės... Jei manote, kad tenkindama, papildomai stimuliuodama darote jam didelę paslaugą (be jokio malonumo), pagalvokite dar kartą – jo galvoje mintys apie patirtus nemalonius pojūčius gali priversti krūptelėti. Geras oralinis seksas spindi subtilumu, taktiškumu reaguojant į partnerio atsaką į prisilietimus. Taip pat privalu vengti kerėpliškumo, ypač kalbant apie visus veiksmus, susijusius su dantimis.

Dantimis lengvai stimuliuoti partnerį galite tik tuomet, jei darote tai atsargiai ir jam patinka. Nedarykite prielaidų, kad vyrui patinka grubumas oralinio sekso metu tol, kol jis to neaiškiai nepasakys ar neparodys. Net ir tokiu atveju, kartkartėmis leiskite mylimajam atsikvėpti, pasimėgauti švelnumu.

2. Jūsų suteikiamas oralinis – nuobodus

Raktas į nepakartojamą oralinį pasitenkinimą – susikuriamas technikos naujoviškumas, neįprastumas. Kažkas, kas abiems teikia didelį malonumą. Štai keletas idėjų:

Stimuliuokite naudodamasi savo burna, liežuviu, lūpomis, pirštais, rankomis ir krūtimis – atskirai arba kuriant kombinacijas.

Vyrai myli akimis, tad kodėl jo nepamaloninti vaizdeliu, kaip stimuliuodama jo pasididžiavimą viena ranka tenkinate save... Kartkartėmis pakeiskite pozą, kad partneris viską matytų nauju kampu. Beje, vaizdas, kaip burna, liežuviu glamonėjate jo penį bei sėklides – ne mažiau jaudinantis, ypač jei kartais pakeliate akis ir žvilgtelite į mylimąjį.

Koreguokite stimuliacijos tempą ir intensyvumą.  Stipriai ir greitai, stipriai, bet lėtokai, vėl greitai, bet labai švelniai... Supratote, apie ką kalbame?

Būtinai leiskite burnai pailsėti, ypač kai jaučiate suvaržymą, lengvą tempimą. Tuo metu galite pasididžiavimu žaisti rankomis, o lūpomis tiesiog bučiuoti jo kūną ar kokį netolimą jautrų taškelį. Kitas variantas – krūtimis glamonėti penį, lengvai ir švelniai pliaukštelėjant ir pabučiuojant.

3.  Jūs nelaukiate „grįžtamojo ryšio“

Kai kurios dailiosios lyties atstovės mano, kad oralinis seksas vyrui – tiesiog iš savęs malonus, stimuliuoja nepagalvodamos, ar tai iš tiesų lemia pasitenkinimą. Paprasčiausias variantas: vyras pojūčius – pritarimą ar nepritarimą – gali parodyti kūno kalba. Stipriosios lyties atstovai neturėtų apsimetinėti, kad jiems malonu – tai lems tik ilgesnį ir dažnesnį šių nemalonių pojūčių išgyvenimą.

Beje, patariama atvirai pasikalbėti. Paklauskite, kas partneriui maloniausia oralinio sekso metu, arba stebėkite, kaip šis tenkina pats save. Jei tai jums – per didelis iššūkis, paprašykite vyro tiesiog savo ranka prisidėti prie veiksmo, koreguoti ritmą, judesius, kartu su jumis atskleisti, kas priverčia degti iš aistros ir malonumo.

Atsikratykite spėliojimo: aktyvus jūsų vaidmuo ieškant malonumo, partnerio jautriausių taškelių tik išugdys laisvesnius, nesuvaržytus seksualinius santykius bei apskritai sustiprins draugystę.

4. Oralinis seksas jums – tarsi nuobodus namų ruošos darbas

Kai kurios moterys mano, jog oralinis seksas – pareiga vyrui. Jai pradeda skaudėti kaklą, jaučiasi lyg būtų užkimšta burna, jam reikia pernelyg daug laiko, kad galėtų pasitenkinti, partnerė negauna nieko „mainais“ arba priešingai – jis prašo taip, kad tai tampa įsipareigojimu.

Nesvarbu, kokia to priežastis, bet seksas, pagardintas pasipiktinimu, niekada nebus iš tiesų aistringas ir malonus. Nors oraliniai malonumai ir reikalauja šokių tokų įgūdžių, svarbiausia čia – teisingas nusiteikimas. Jei paskubomis „praeisite“ kažkur perskaitytus patarimus - veiksmus, ko gero, vyras tai pastebės.

Beje, tai, kad pradėjote oralinį, dar nereiškia, kad turite ir pabaigti... Juk tai gali būti puiki įžanga prieš tradicinį seksą, užuomina, kad norite partnerio tuoj pat. Daugeliui žmonių šie malonumai – puikus būdas susijaudinti, įžiebti aistrą.

5. Rankas „pasiliekate“ sau

Nors oraliniame sekse svarbiausia – jūsų burna, tačiau nepamirškite, ką galite pasiekti rankų pagalba. Viso kūno glostymas, glamonės gali sukurti didesnį artumą, jautrumą. Rankomis myluokite vyro spenelius, kojas, sėdmenis... kartais „padėkite“ glostydama penį, sėklides. O galbūt tiesiog tenkinkite save?

Stimuliaciją rankomis sujungę su oraliniais malonumais iš tiesų padidinsite malonumo intensyvumą, įvairovę. Stimuliuoti rankomis - burna galite pakaitomis, arba tiesiog vienu metu. Nykščiu ir rodomuoju ar viduriniuoju pirštu apglėbkite penį virš savo lūpų – judėdama ne tik sukursite papildomą stimuliaciją, bet ir galėsite lengviau reguliuoti varpos gylį savo burnoje.

Žinoma, įgusti, išmokti įvairių subtilybių – reikia laiko. Tačiau svarbiausia – tenkindama partnerį nepamirškite išreikšti pagarbos, būti dėmesinga ir aistringa – elkitės taip, kaip trokštate, jog vyras elgtųsi su jumis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (35)
Geras oralinis =geram masazui ???? cltegu ciulpia ir laizo tie kas to nori ???? o kam tai slikstu tegu nedaro to ir tiek ???? niekada nevesciau moters kuriai oralinos nepatinka nes tai vienas svarbiausiu daliku lovoi ???? linkiu visiems dariti tai ka nori vietoi to kad pergyventi delto kur kas ka daro ???? ieskomies tokiu antru pusiu su kuriais nereiktu prasiti bet patis noretu dariti viska del vienas kito ????
Aš pritariu merginoms kurios čiulpia,skaitau super panos.Očia rašoma kad gerklės vėžys tai vėl kokie niekai.Maniškė čiulpia jau40m. ir sveika kaip ridikas.
Pritariu pritariantiems :) Tik laikykitės higienos ir nebus nemalonių pojūčių ;)
va cia tai pasakyta super taikliai! geniali mintis:)
Net baisu, kokie jus velniskai teisus. Jei man patinka savo vyra oraliskai ISNAUDOT, tai as nesveika jau? O man pvz skanu, kaip kad kitiem skanu pelesinis suris, paprikos, alyvuoges ar marinuoti burokeliai... Rado, matai, tema diskusijoms. Nepatinka - neciulpkit. Taskas. Vienintelis tikras iskrypimas - p*sti PROTA kitiem zmonem su savo asmeniniais nusistatymais. Peace, sisters ;)
Ciulpti yra negarbinga, moteri zeminantis uzsiemimas. Bla bla bla... Prisigalvoja kompleksuotos davatkos visokiu veju ir skleidzia erezijas. Nereikia susideti su visokio plauko paslemekais ir nevalom, kurie visa savo povyza rodo, kokie jie kieti (vos ne aukstesne gyvybes forma), kai jiem ciulpia, tuomet nereikes klykauti, kaip tai bjauru ir nemalonu.
O kaip su laizymu? Tai vyrus zeminantis dalykas ar kaip?
Jei nepatinka, tai neskaitykit ir nekomentuokit, nes maldami suda apie tai, kaip tai slykstu, zema ir pavojinga sveikatai (konkrecius faktus prasom) nieko nepasieksit ir ne jum spresti uz kitus, kas yra gerai, o kas yra blogai. Gyvenkit savo gyvenima, ziurekit savo reikalu.
O man patinka vyrą oraliniu pradžiuginti. Ir kas čia blogo:)?
nu cia kas per minties galiunu samburis, tai as apakes... nei daugiau nei maziau, bet apakes :)
kaip cia visi purkstauja, savo tiesas persa. Nesu didziule to gerbeja, o ir skonis nepatinka, na bet jei mylesimes tik viena poza, kaip mociutes dare greit tas seksas atsibos. Kai paivairini kartais visai lyg ir nieko pasirodo o ir mylima zmogu pamalonini. Galu gale nenumirsi jei ir pasiaukot reiks retsykiais, tada ir jis tuo paciu atsilygina. Nebukit nuobodus sekse, nes kitaip asaras brauksit - kita turi.
ir beje vyrai jai jums patinka tie oraliniai, tai gal savo b įkiškit į rozetę, į moters ausis, burną, į šikną, ir t.t juk taip madinga užkaišioti visas skyles.
ne aš mėgstu pačiulpti cigaretes :)
Ai jo, to: Mokytas Jurgis iš kaimo

Ta kaimo jurgis dalina gerus patarimus ir tik gerus patarimus ir jie ne jums, nes jus oraliniu seksu kaip suprantu neuzsiiminejat, nu tai kas jum nepatinka? Kokios temos jus domina? Darni seima pasitelkus joga, psihologa, bendra ''uzklasine veikla''? Mane irgi tai domina kodel ne. Bet jei jus domina kaip uzraugti agurkus ir jus pasiskaite apie tai straipsni rasite mano komentara kuris bylos jog esate nesveika ar kokia kitokia jog valgot prarugusius agurkus kai galima juos sviezius valgyti, tai ka? nesijuoksit is manes? ha . geros dienos taipogi
Nu nezinau, uzkabinau akimi netycia komentarus ir beabejo pastebejau ta lietuviskaja dvasia. zmogus pasinaudojes 21 amziaus technologijomis uzeina i naujadara puslapi suaugusiems kuris apraso tokius dalykus kuriuos daro padorus, grazus, negrazus, brandus, nebrandus ir dar visokio ivairiausio masto zmones, perskaito straipsni ir prukstauja prie ekrano kad jai liepe ciulp b*bi atsiprasant. NIEKAS jum neliepia to daryti o ir siulo tiems kurie yra suinteresuoti situo straipsniu, o jeigu atejote pasiskaityti tam kad paskui pribert cia beprasmiu raidziu? ir.. ir.. net nezinau. Susiraskit zmones veiklos kitokios ir gyvenkit savo gyvenima. Visi skirtingi visi lygus, man ir mano draugei patinka ir oralinis ir ivairus zaidimai ir dar daug kitu dalyku ir jei kazkas man reks i veida kad tai yra pasibaisetina ir mano drauge yra sliundra, mazu maziausiai nusipelnis spjuvio i veida. Man nepatinka sokoladas, man mielesnis sumustinis, tau ne? tai palauk, kuris cia is musu nesveikas? Dievuliau, pirmas mano is dalies beprasmis komentaras internetinese platybese, bet nu.. As suprantu kad mokesciai dideli, kuras brangus ir jus pavydit kad kaimynu butas grazesnis jie daugiau sypsosi ir ju vaikai uzsiimineja idomesne veikla ir gyvenimo budu nei jusu. Ir netgi suprantu jog jus dabar galvojate kad ju veikla yra niekinga palyginus su jusu vaiku ar grazesnis butas dar ne viskas. Ir gerai, gyvenkite savo gyvenima, bet jeigu mano zodziai apie kaimynus pasitvirtina tai pagalvokite jog jie greiciausiai neseedi prie kompiuterio rasinedami pasipiktinimo komentarus ten kur jie nereikalingi, jie poroje stengiasi vienas del kito jie greiciausiai uzsiimineja tuo paciu aprasomu oraliniu seksu, jie sypsosi daug dazniau nei jus ir dar daug daugiau. esme kad to viso pasekoje jie nugyvens daug idomesni gyvenima nei jus, o jis toks trumpas. Amen

P.s. rimtai, pyktybiniai jus visi sitie, rasykites viska sau kur ant kaktos ar ant stalo, kam cia destot tas savo skriaudas, nesupratimus ar panasias 'erekcijas' kitiems zmonems kai to daryti visiskai nereikia nereikia.As cia nebeuzeisiu , neskaitysiu , bet jei po mano komentaro uzeis pyktinis drebulis, trenkites i siena, o jei pulsite atsakinet tai nu ka .. :) Pasinaudoju patarle ir visada duodu kelia, kai esu isitikines jog jam tikrai reikia.
Mylekites mylekit ir bukit mylimi geros dienos visiem
Pirmučiausia nereikia galvoti tik apie save...
juk mes stengiamės dėl savo mylimo žmogaus.
O apie spermą... Juk nebūtina jos imti į burną.
Ko jus cia prunksciat slykstu, zeminama ir t.t., jei jums nepriimtinas oralinis reiskiasi straipsnis ne jums ir viskas ir baigiam tas niekingas diskusijas, nes visada atsiras zmoniu kuriems patinka ir kuriems nepatinka ...
tai ir ryk pats savo kūno išskyras. ko neėdi tik kitiem(kitoms) siūlai. gal dar ir kitas išskyras pasiūlysi- išmatas, siusiuką?
Protingiausias 4 punktas. Tai tik vyrų primesta pareiga, niekas daugiau. Jie labai didžiuojasi savo daikčiuku, nes vadina jį "pasididžiavimu". Mano, kad tai saldainiukas. Verčia savo moteris vergėmis, o tos vargšės pasiduoda patinų spaudimui, kaip straipsnyje rašo, nieko negaudamos mainais. Juk moters burna neturi jautrių receptorių ir nebūna seksualiai sujaudinama. Tik vyrams laaaabai smagu- ir fizinis pasitenkinimas, ir moralinis- štai vergė prieš mane, man čiulpia. Gaila man tokių moterų. Net už brangiausias pasaulio dovanas to nedaryčiau. Nebent peilį būtų įrėmęs į kaklą.
ech, kad tokių moterų būtų mažiau..... Kurių reikia prašyti tą daryti...
jus visiškai teisus, ech kad tokių vyrų būtų daugiau.......... Neverstu o daryti
bet kokia tu kekšė. Žinai kaip tokios vadinasi? Esi čiulpikė, skso vergė, tik vyrams vergauti sugebi, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Aš pasišlykštėjau. Ne, ne aptariamomis temomis, bet čia diskutuojančiais ir tuo besimėgaujančiais žmogėnais. Kiekvienas kaimo Jurgis dalina patarimus į kairę ir į dešinę kaip koks profesionalus seksologas. Nuryk spermą, daugiau žiurėk pornuchos ir mokykis oralinio. Kas čia yra jbtvjmat??? Kas jum, žmogai, į protą įšiko? Kur jūs matėte tokią knygą, kurioje parašyta, kad spermos rijimas, teisingas nučiulpimas, pimpio rijimas ar pornuchos žiūrėjimas padės sukurti darnią porą, santuoką ar išsaugoti santuoką??? Kur? - pacituokit. O jei ne, tai apsiraminkite. Ir kur, po velniu, valdžia žiūri, ką Kubilas veikia? Kodėl VSD nededa banų visokiems kalėjimo lygio parazitams? Juk žmonės kraupsta pasiskaitę oralinio pamokų. Krūvos vadovėlių prirašyta ta tema, seksologai dirba, policija dirba, prezidentė dirba, šeimos psichologai dirba, o tvarkos nėr. Kur Mazuronis su savo tvarka ir teisingumu? Nagi išlįsk, pasirodyk – įvesk tvarką. O jūs čia blevyzgojate kaip pijokų išperos paaugliškame amžiuje, tarpuvartėje leisdami bambalį ratu ir pijokėms į gerklę varydami.
Susiimkit, po galais. Jei savęs negerbiate, tai bent kitus gerbkit. Nes kitu atveju tik ir tąsysitės visą gyvenimą, galvos aukščiau partnerio juosmens nepakeldami. O gal manote, kad pornucha jums padės sukurti meilę, šeimą, gerą svingą, palaikyti vienas kitą materialiai ir emociškai, užauginti pilnaverčius vaikus, išleisti juos į mokslus, ir patiems sulaukti garbingos senatvės??? Atsakykite sau.
O jūs, manau, esanti geru psichiatru, tiesa? Atspėjau?
tu konkretus duchas!!! jau blet koks asilas... reta tokiu..
Tik nesuabsoliutinkite reklamos. Dažnai ji pameluoja. Masturbuotis nematau reikalo nei dėl "prikolo", o pasigyditi, kodėl gi ne. Visi mes ne be defektų ir ne be ligų.
Žmogau, ale tau gyditys reikėtų... Tiek nesamonių prirašai šiame puslapyje, kad net nežinau, ar iš to didelio noro pasirodyti protingesniu už visus (deja - nesigauna), ar šiaip "ant prikolo". Gal geriau lysk po koldra, užsigesink šviesą ir pasimasturbuok...
Vezio prisilietimais nesukelsi, nors suzaloti turbut imanoma jei vyras kiek agresyvus. ( http://en.wikipedia.org/wiki/Head_and_neck_cancer#Causes )

Spermos "valgymas" veikia kaip antidepresantas, sumazina krutines vezio tikimybe ir imuninei sistemai padeda prisitaikyti prie vyro dnr kas sumazina komplikaciju tikimybe laukiantis kudikio. ( http://en.wikipedia.org/wiki/Semen#Health_effects )
Sauza, susirask patikimą mediką Santariškių klinikose ir susižinokite. O dėl sėklos - tai ten yra kur kas stipresnių medžiagų nei tas E. Sėklai vieta patys žinote kur: arba ant nugarytės ar ant dailaus pilvuko. Visi sveiki, gyvybingi žmonės nori sveiko ir saugaus sekso, to visiems ir linkiu. O su oraliniu reikia elgtis atsargiai ir itin švariai, ir nežaloti savo nei meilužes, nei žmonas anei mylimąsias, jei tokių turite. Normalus vyras nori moterį matyti sveiką, patenkintą ir laimingą. Be abejo - gražią.
Gerklės vėžys? Vat, nuotaika praskaidrino žmogus, gerai pasijuokiau ^^ iš kur tokie 'žinovai' atsiranda... Esu girdėjęs apie gerklų vėžį sukeliama rūkymo, bet gerklės vėžys... Tokio net nėra.
..........bet ir sexo noris sveiko ;)..............
o prie ko cia gerkles veziukas? arba as visai atsilikus? juk ka i burna dedam, ne nuo to jis priklauso... juk pimpalas nera koks cheminis elementas su visais E priedais.... tai tik svarus bekaulis, bestuburis svelnutis sukietejes raumuo :)
Mr.Mee- visai noreciau isgirst asmeniskai,tavo visas teorijas apie blogasias oralinio, analinio ir dar kokio nors sexo pasekmes....gyvent,tai noris sveikai :)
Tiek vyrai, tiek moterys turi tą patį - tik pas vienus žemiau, pas kitus aukščiau ir geriau paslėpta. Štai ir visa paslaptis - slėpinys gurmanams.
Nežinojau, kad vyrai kiaušides turi.
Oi ne, aš ne pesimistas. Reikia saiką turėti ir higienos normų laikytis. O šiaip tai šis reikaliukas - gerai parengtas rinkodaros projektas - pelnas ateityje garantuotas. Bus darbo ir pinigų, ir kyšių, čia tai savaime suprantama. Mergos bijo prisipažinti kuo serga ir nuo ko, todėl mažai kas ir žino, išskyrus medikus. Šitie slepia dėl to pačio ateities pelno. Bent jau toks oralas, kokį pateikia pornūchą internete - tai galima maždaug 100 procentų garantuoti.
Mr.Mee nepyk bendraminti bet kartais tu juokingai pasakai na turiu omeni savo pesimistiskas mintis.. Tvirtini viska lyg butai praejas viska savo patirtimi ir tvirtini, kad tai 100% tikimybe kad taip atsitiks,taip gal tai neatmetamas variantas, bet manau procentaliai tai labai mazai tiketina.
Didžiausia klaida yra panoms įtaisytas gerklės vėžiukas. Būdamos 40-50 metų galės tik žiopčioti ar kirmeles maitinti.
Naujas komentaras