“Degantys” žaidimai: trokštantiems naujų potyrių

ZVAKES(1).JPG
 
Žvakės – ne tik seksualus atributas meilės žaidimuose, kai norima sukurti jaukią ir romantišką atmosferą, tačiau su jomis galite išbandyti ir naujus žaidimus, kurie sukels neįprastą malonumą ir įžiebs naują aistrą.

Tokiai pagundai atsispirti sunku. Siūlome išbandyti vieną populiariausių BDSM žaidimų – vaško lašinimą ant kūno.
 

1. Masažas

Plačiai paplitusi nuomonė, kad vaško lašinimas  ant kūno yra populiarus tik tarp BDSM praktikuotojų ar sadistų. Tačiau šis intymus žaidimas neturi sukelti skausmo ar nudegimų.

Specialiai masažams skirtos žvakės yra pagamintos iš medžiagos, kuri lydosi žemesnėje temperatūroje. Masažams skirtos žvakės paskleis nuostabų, levandų, vanilės, gvazdikėlių ar apelsinų aromatą bei leis atsipalaiduoti. Po 15 – 20 minučių užpūskite ją, o šiltą masažo aliejų mažomis proporcijomis liekite ant odos. Maloni šiluma leis patirti neįprastų pojūčių, o natūralios žolelės pamaitins jūsų odą

! Atsargumo priemonės: Naudokite tik tam skirtas žvakes, jei norite išvengti nudegimų.
 

2. Pirštų prisilietimai 

Jūs galite žaisti ir su įprastomis žvakėmis. Palaukite, kol vaškas pradės tirpti, o tada pirmiau palieskite vašką pirštais. Galite žvakę paversti šonu, kad nepakištumėte pirštų po liepsna. Jūsų pirštai pasidengs vašku, tad galite palepinti partnerę ar partnerį taškiniu masažu.  Kaitri šiluma ir prisilietimas tikrai sujaudins. 


 

! Atsargumo priemonės: Nepamirškite, kad žvakė - atviras liepsnos šaltinis. Todėl laikykite žvakes toliau nuo drabužių , lakių ar kitokių medžiagų.
 

3. Lašas po lašo

Atminkite, kad jūsų partnerio kūnas, tai drobė, o vaškas – spalvos, jūs -  didis menininkas. Nupieškite meilę, aistrą, įkūnykite fantazijas!

Uždekite žvakę ir laukite, kol vaškas ištirps. Ant partnerio rankos patikrinkite ar vaškas ne per kraštas. Tada galite lašinti jį ant kūno iš 30 - 50 cm atstumo (belašėdamas skystis šiek tiek atvės). Lašindami prisiminkite erogenines zonas ir nepamirškite, kad jūsų pirštai – nuostabus menininko įrankis. Lašinkite ir pieškite savo kūrinį.

! Atsargumo priemonės: naudoti specialias žvakes (ne iš bičių vaško žvakes).
 

4. BDSM žaidėjams

BDSM mėgėjai gali naudoti ir bičių vašką, tačiau jei esate pradedantieji geriau nelašinkite šių žvakių ant spenelių, klitorio, vyriškų lyties organų. Taip pat vašką lašinkite mažomis proporcijomis ant kūno. Taip pat įdomių potyrių turėsite, jei šalia žvakių pasidėsite atšaldytą kibirėlį su ledo kubeliais. Galite derinti vaško lašinimą, su ledukų prisilietimais. Iš pradžių atšaldykite norimas zonas ledukais, o tada lašinkite vašką. Tai leis sustiprinti įspūdžius.

! Atsargumo priemonės: Negalima šildyti tų vietų, kur lašinsite vašką. Taip galite stipriai nudeginti odos audinius. 


Jei nenorite, kad tokie žaidimai baigtųsi traumomis ir nudegimais, geriau būkite pasiruošę ir laikykitės šių taisyklių:

 • Prieš pasirinkdami žvakę, turėtumėte žinoti, kad nesate alergiški konkretiems žvakės komponentams.
   
 • Naudokite senus užvalkalus ar  klijuotes. Vaško nuo medžiagos neįmanoma nuplauti.
   
 • Prieš šiuos žaidimus, atlikite kūno depiliaciją.
   
 • Nepilkite vaško ant plaukuotų kūno vietų ir veido.
   
 • Prieš pradėdami šiuos žaidimus, nusiprauskite po dušu ir nenaudokite įvairių kremų, losjonų, kūno sviestų.


Gyvenimas lekia greitai, todėl taip norisi išbandyti ką nors naujo, šviežio ir karšto. Šis “deginantis” žaidimas gali būti tai, ko jums visada trūko. 
 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras