Dešimt Prancūzijos moterų paslapčių

french_girl.jpeg
 
Manoma, kad būtent prancūzaitės yra tikros gundymo meno specialistės ir šioje srityje nemaža dalis europiečių iš jų tikrai turi ko pasimokyti. Juk intymus gyvenimas yra neatsiejamas nuo gerų santykių poroje. Tad nepavydėkime prancūzėms jų seksualumo, o pasinaudokime gera patirtimi.

1. Vaikščiokite lėtai ir neskubėkite. Tikriausiai nei viena mergina neatrodys patraukliai, jei jų eisena bus panaši į dramblio. Taigi, prancūzės ne tik neskuba valgydamos, bet ir vaikšto lėtai, neskubėdamos.Skirkite ir Jūs daugiau dėmesio laikysenai bei treniruokitės. Atsistokite tiesiai, stuburą ištieskite , pečių nelenkite į priekį ir laikykite vienoje linijoje, o smakrą laikykite aukštai pakeltą ir kuo daugiau vaikščiokite pėstute. 

2. Tyli kaip  katė. Nenuostabu, jog moters seksualumas dažnai tapatinamas su gyvūnais, tokiais kaip pantera ar puma. Iš šių kačių šeimos atstovių yra ko pasimokyti ir moterims. Stenkitės visus judesius atlikti tyliai ir ramiai. Tai liečia ir veido mimikas bei grimasas. Stenkitės nesivaipyti, nesiraukyti ir išlikite ramios, net ir keblioje situacijoje. Juk niekas nenuginčys fakto, kad sėlinančios tigrės eisena taip vilioja patinus.

3. Gamtoje jau taip sutverta, kad moters instinktas yra rūpintis savo šeima ir jos galva – vyru. Todėl labai svarbu nepamiršti to ir neiti prieš savo prigimtį. Būkite atidžios  ir švelnios savo mylimiesiems ir rūpinkitės jais. Prancūzėms šis dalykas yra tiesiog įgimtas, o štai nemaža dalis kitų europiečių, tiek daug dėmesio skiria karjerai, mokslams, kad tiesiog pamiršta deramai pasirūpinti pačiais brangiausiais.

4. Pėdkelnės. Nemažai damų laikosi aprangos kodo, todėl savo spintoje turi bent keleto spalvų ir rūšių pėdkelnių. Nesiūlome jų visai atsisakyti, tačiau patariame nepirkti pirmų pasitaikiusių.Tikrai daugiau seksualumo suteiks iki šlaunų užmaunamos kojinės ar pėdkelnės su įvairiais raštais ties čiurnos kaulu ar blauzda. Nepamirškite elegantiškos eisenos ir efektas – garantuotas.

5.  Pagalba. Negalite apsirengti suknelės dėl nugaroje esančio užtrauktuko ar reikia kitokios panašios pagalbos? Nesidrovėkite, vyrai ne tik noriai nurengia drabužius, bet juos taip pat sujaudins ir prašymas padėti apsirengti prieš einant į svarbų renginį. Po vakarėlio šios aprangos užuominos jūsiškis tikrai nepamirš.

6. Apatiniai. Šalin “senų bobučių” kelnaites ir liemenėles. Šis būdas akivaizdžiai nepadės suvilioti vyro. Rinkitės nėriniuotas  kelnaites ar kelanites su juostelėmis, dėvėkite korsetukus, keliaraiščius. Dar geriau bus, jei kartais apatinius drabužius tiesiog pamiršite!

7. Pižama tik vienišėms. Jei turite partnerį, flanelinės pižamos jums tikrai neprireiks. Geriausias šildytuvas koks tik gali prisiglausti prie Jūsų nuogo kūno, tai įaudrintas vyras. Beje, dauguma prancūzaičių miega nuogos!

8. Saldus aromatas.  Kvapas yra vienas stipriausių afrodiziakų, o gamtoje būtent pagal jį gyvūnai suranda savo patelę (patiną). Todėl atraskite sau tinkančius kvepalus, kurie tiesiog išvarys iš proto geidžiamą  vyrą ar įpūs ugnelės jau nusistovėjusiuose santykiuose. 

9. Ženklai ir koketavimas. Nebijokite koketuoti. Jeigu esate kukli ir bendraujant sunkiai pavyksta pasakyti ką nors išties jaudinančio, leiskite kalbėti kūnui. Nebijokite demonstruoti kojų , užkelkite ją vieną ant kitos ar „pažaiskite“ su plaukais. Tiesa ne tik savo kūno kalbos demonstravimas, bet ir vyro judesių atkartojimas veikia stulbinančiai.Tiesa, nepersistenkite. Svarbiausia, jog viskas turėtų vykti natūraliai. Kitaip rezultatas gali būti priešingas. Kaip to išmokti? Rinkitės žiūrėti prancūziškus kino filmus. Iš jų pasąmonė tikrai užfiksuos tai, ko reikia moteriai ir tą, ką pačios galėsite pritaikyti praktikoje.

10. Intymūs žaislai. Jei jaučiate, kad jūsų seksualinis gyvenimas poroje nuobodus, nebijokite į pagalbą pasitelkti vibratoriaus ar kitų sekso žaisliukų tokių kaip vaginaliniai kamuoliukai ar vibro žiedas.  Šis pirkinys tikrai priblokš ir sukaustys mylimojo dėmesį. Tikrai neverta gėdytis šių dalykėlių. Juk geriau mėgautis intymiais žaidimais lovoje su savo partneriu, negu partneris jais džiaugtųsi su su kita moterimi.

www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras