Dominavimas sekso metu (savaitės tema)

 
Lovoje norite būti iniciatyvesnis, mokėti akimirksniu sugundyti mylimąjį ir priversti dūsauti dėl kūną ir sielą užplūdusios aistros?Iniciatyvumas lovoje – pagirtina savybė, kurio išmokti, jei tik yra noro – gali kiekvienas iš Jūsų. Pateikiame keletą naudingų patarimų, kurių dėka lovoje būsite iniciatyvesnis nei anksčiau.

Fizinis ir protinis aspektas. Prakalbus apie dominavimą lovoje, pirmas dalykas ir asociacija, kuri sušmėžuoja daugelio galvoje – botagai, antrankiai ir įvairiausi pančiai. Tačiau taip galvodami smarkiai klysta – juk žodis ''dominavimas'' itin plati sąvoka ir partnerio visai nebūtina plakti botagu ar prie lovos pririšti virve. Yra daugybė subtilesnių būdų, vienas iš jų – pasakyti ką nors gražaus, gundančio arba tiesiog pasakyti mylimajam, kas Jums labiausiai patinka judviejų sekso metu. Paprašyti būti grubesniam, agresyvesniam, o gal kaip tik priešingai – švelnesniam. Kitaip tariant – svarbiausia nebijoti išsakyti savo nuomonės ir pageidavimų.

Be žodinės dominavimo išraiškos egzistuoja ir fizinis jo aspektas. Pavyzdžiui: sekso metu švelniai pliaukštelėkite antrajai pusei per užpakaliuką, grybštelėti už krūtinės ar panašiai. Taip pat galite jį/ją nustebinti nepamirštamiausiu oraliniu seksu gyvenime, svarbiausia nelaukti, kol antroji pusė parodys iniciatyvą, o imtis jos patiems.

Tikriausiai pats lengviausias būdas labiau dominuoti miegamajame – išbandyti kuo daugiau įvairesnių sekso pozų. Užuot apsiriboję misionieriaus ar šuniuko poza, praplėskite akiratį, pasižiūrėkite ir išbandykite kitas sekso pozas. Juk jų įvairovė milžiniška!

Žinoma, gali atsitikti ir taip, jog pajutusi per ne lyg didelį norą dominuoti, antroji pusė pasijus įžeista, nuskriausta ir pradės maištauti. Tokiu atveju geriausia pasikalbėti, pamėginti paaiškinti mylimajam ir teisę dominuoti pasidalyti pusiau, kad nė vienas neliktų nuskriaustas.

Mėgstantiems vaidmenų žaidimus, siūlome išbandyti nors vieną iš šių. Juk žaisti gali ne tik maži vaikai, bet taip pat puikiai tai daro ir suaugę, tik jų žaidimai jau būna kitokie.

1. Nė garso. Prieš užsiimant seksu, mylimajam pasakykite, kad norite pažaisti vieną žaidimą, kurio metu negalėsite išleisti nė garso. Na nebent labai labai nežymų.

2. Jokios rankų kontrolės. Kaip minėta anksčiau, Jums nebūtinai gali prireikti antrankių, tačiau skarelė ar lengvas šalikėlis šiuo atveju tikrai pravers. Švelniai suriškite mylimojo rankas ir būkite situacijos valdove! Glamonėkite, myluokite ir sužadinkite mylimojo aistrą!

Suaugusiems.lt

Ar mėgstate dominuoti sekso metu?
 
Komentarai
Naujas komentaras