Dovana iš sexshopo (savaitės tema)

 
Dovanos gali būti paprastos arba... su cinkeliu. Taip dažniausiai apibūdinamos erotinės dovanos. Pastarosios gali pralinksminti, pakelti nuotaiką ir netgi iš naujo įžiebti kibirkštį vėstančiuose santykiuose. Tiesa, visais atvejais labai pageidautina, kad žmogus, kuriam teiksite erotinę dovaną, turėtų humoro jausmą. Nes, kaip suprantate patys, erotinė dovana – subtilus dalykas. Pataikius su ja į dešimtuką, būtent jūsų dovana taps išskirtine, labiausiai įsimenama ir galbūt suteiksiančia jos gavėjui daugiausia malonumo. Tačiau svarbu žinoti, kam jas apskritai galima dovanoti!

Suvenyrai

Tai – erotinių prekių sritis, kurią bene laisviausiai galima panaudoti perkant dovanas. Ritinėlis tualetinio popieriaus, išmargintas erotiškais piešiniais, paveikslo rėmeliai su sargiu už stiklo, moters formų žiebtuvėlis, užsidegantis paspaudus krūtį – visa tai mieli pokštai, kurie nuteikia laisvai, neformaliai šventinei atmosferai.

Kam galima dovanoti? Erotinius suvenyrus galima dovanoti ne tik mylimiems žmonėms, bet ir draugams, netgi kolegoms. Tiesa, vienintelė sąlyga: draugas ar kolega turi būti gerai pažįstamas ir ne pernelyg rimtas.

Atsargiai! Prisiminkime vieną svarbią sąlygą: ši dovana skirta pamatyti „vietoje“, t.y. vos ją padovanojus. Todėl apgalvokite, ar ją supras visa susirinkusi kompanija, ne tik gavėjas. Net ir pats didžiausias linksmuolis gali sutrikti gavęs falą imituojantį rašiklį savo močiutės ar mamos akivaizdoje. Jei matysite, kad teikiant dovaną kompanija pernelyg mišri, perspėkite dovanos kol kas neišpakuoti. Taip pat dėl visa ko nedovanokite draugams didelių erotinių suvenyrų – pavyzdžiui, didelio paveikslo, vaizduojančio intymią sceną, ar sieninio laikrodžio su sekso pozomis. Tokią dovaną gali būti pernelyg sudėtinga įkurdinti namuose. Pavyzdžiui, vargu ar indų komplektas, vaizduojantis sekso pozas, „prigytų“ šeimoje, auginančioje mažamečius vaikus.

Seksualūs rūbai

Jei tai – tiesiog seksualūs apatiniai, kaip ir dovanojant įprastus apatinius, galioja ta pati taisyklė: juos gali gauti tik žmogus, su kuriuo esate artimuose santykiuose arba santuokoje. Tai gali būti kostiumas vaidmenų žaidimams, apatiniai rūbai su pikantiškomis iškirptėmis, lateksiniai rūbai ir kt. Erotinių prekių parduotuvėse apstu ir humoristinių rūbų, kaip antai kelnaitės su bananu priekyje, liemenėlė su juokingais užrašais ir pan.

Kam galima dovanoti? Juos galite dovanoti Kalėdų proga mylimam žmogui, su intencija netrukus juos išbandyti.

Atsargiai! Renkantis erotinius rūbus svarbiausia – nuolat galvoti apie tą, kurį(-ią) norėtumėte su jais matyti. Sutikite: ne visi vyrai teisingai supras potekstę iš mylimosios gavę vyriškus stringus su straubliuku priekyje, o dėl kūno formų kompleksuojanti moteris vargu ar nudžiugs gavusi dovanų seksualią kūno kojinę.

Sekso žaisliukai

Sekso žaislas – puiki dovana mylimam žmogui. Tai – ne tik dovana, bet ir pažadas, kad nuo šiol jūsų meilė liepsnos dar aistringiau. Be to, Kalėdų proga padovanotas sekso žaisliukas padės užsiminti partneriui(-ei), kad norite išbandyti įvairesnių malonumo formų. Puiki proga, puikus pasirinkimas, ši dovana tikrai nustebins. Svarbiausia – kad nuostaba nevirstų šoku!

Kam galima dovanoti? Tik mylimam žmogui, su kuriuo jus sieja intymūs ryšiai. Mieli aksesuarai, kuriais galėtumėte naudotis jūs abu – kailiniai antrankiai, vibruojantis penio žiedas – gana neutralios dovanos, kurios tiesiog negali nepatikti.

Atsargiai! Jei ketinate dovanoti šį tą pikantiškesnio nei nekalti aksesuarai – prieš tai vertėtų įsitikinti, ar partneris tam pasiruošęs: pavyzdžiui, prieš dovanojant analinį kaištį, turėtumėte būti kalbėjęsi apie analinį seksą ir žinoti, ką partneris apie tai mano. Tas pats pasakytina ir apie kitus specifinius žaisliukus: Kalėdų proga iš mylimosios visai netikėtai gavęs pripučiamą lėlę ar guminę vaginą, džiaugsis tik labai nedaugelis vyrų. Dauguma susimąstys, ką tokia dovana turėtų reikšti? Dar stipresnis tabu tokia proga – priemonės, keliančios vyro potenciją ar didinančios jo vyrišką pasididžiavimą. Tai gali būti suprasta kaip nekorektiška užuomina į jo seksualinį nepilnavertiškumą.

Erotiniai stalo žaidimai

Erotiniai stalo žaidimai – kortos, įvairūs loto, dėlionės su sekso pozomis – viena universalių dovanų suaugusiesiems, kuri padės lengvai ir originaliai išsisukti iš situacijos, kai tiesiog nežinote, ką padovanoti, bet norite ko nors linksmo.

Kam galima dovanoti? Tai dovana, kurią drąsiai galima teikti ne tik mylimam žmogui, bet ir bičiuliams ar kolegoms. Geriausia – porai. Tiesa, tai turėtų būti jums gerai pažįstama, tvirta pora, o ne prieš savaitę santykius užmezgę įsimylėjėliai. Beje, tai – viena geriausių dovanų jei bendraamžių kompanijoje organizuojate dovanų loteriją ir iš anksto nežinote dovanos gavėjo.

Atsargiai! Tokios dovanos negalima teikti tiems, kam apskritai nevalia dovanoti erotinių dovanų: žmonėms be humoro jausmo, giminaičiams, menkai pažįstamiems žmonėms.

Parfumerija

Erotinių prekių parduotuvėse vienos perkamiausių prekių – moteriškais ir vyriškais feromonais praturtinti kvepalai ir masažiniai aliejai, kurie maloniai kutena uoslę ir didina geidulingumą.

Kam galima dovanoti? Ideali Kalėdų dovana mylimam žmogui, padedanti išreikšti švelnumą su maloniu erotiniu prieskoniu.

Atsargiai! Tokią dovaną galima įteikti ir tiesiog draugei, su kuria nesieja kūniški santykiai. Tačiau prieš dovanojant vertėtų gerai apgalvoti, kokius linkėjimus ištarsite. Jei draugė vieniša, jos asmeninis gyvenimas nesusiklostęs, kvepalai su feromonais gali bakstelėti į skausmingą vietą: nejau dovanotojas mano, kad ji – nepakankamai patraukli?

Knygos

Erotinio turinio knygos – tai dar viena universali dovana, kuri gali atspindėti jūsų asmenybės laisvumą ir nesusikaustymą.

Kam galima dovanoti? Įdomiai apiforminta Kamasutra ar skoningas erotinių nuotraukų albumas – tai, kas tiks ir patiks ir mylimam žmogui, ir draugui, tam tikrais atvejais – netgi viršininkui.

Atsargiai! Svarbiausia – kad knygos pavadinimas nebūtų susijęs su seksualinėmis problemomis (pvz. „10 būdų įveikti potencijos sutrikimus“, arba „Kaip prisijaukinti oralinį seksą“). 

Suaugusiems.lt

Ar išdrįstum Kalėdoms padovanoti dovaną iš sexshopo?
 
Komentarai
Naujas komentaras