Ejakuliacijos problemos: kaip padėti partneriui?

iStock-923397350_1240x776px-20190206022806644.jpg
 
3 komentarai
Kai kurie vyrai turi erekcijos sutrikimų, kai kurie – ejakuliacijos. Turbūt moterys dabar trina rankomis, galvodamos, kaip būtų gerai, jei taip būtų jų partneriams. Deja, tyrimai rodo, kad lytinis aktas, trunkantis ilgiau nei pusvalandį, moteris tiesiog... vargina. Tad, ką daryti, kad partneris greičiau pajustų orgazmą?

Išsiaiškinkite priežastį

Kartais vyrams taip nutinka, kai naudojate NLA (nutraukto lytinio akto) metodą. Vyrams paprastai tai sukelia tikrą emocinį šoką ir jie negali atsipalaiduoti. Geriau naudoti kitokius apsisaugojimo metodus.

Sužinokite apie jo erotines fantazijas

Tiesiog paklauskite jo apie jo fantazijas: žinoma, ne visada norėsis jas įgyvendinti (pavyzdžiui, orgija su 15 moterų), tačiau kai kurias tikrai galite įgyvendinti. Dažnai padeda tiesiog oralinis seksas, žinot posakį: „yra vyrai, kuriems patinka oralinis, ir tie, kurie jau mirę“? Taigi, tai daug pasako.

Kai kuriems vyrams patinka stebėti, kaip masturbuojasi jo partnerė, kitiems patinka analinės angos stimuliacija... Tiesiog išsiaiškinkite, kas konkrečiai patinka Jūsų antrajai pusei.

Neskubėkite

Kai kuriems vyrams patinka, kai moteris stimuliuoja jo varpą ranka. Būkite kantri – jei partneris pamatys, kad jį skubinate, gali tiesiog nieko neišeiti. Juk to nenorite, tiesa?

Pasirinkite tinkamą pozą

Daugumai vyrų padeda greičiau „baigti“, kai mylisi „Šuniuko“ ar kita poza, kuri leidžia giliau įsiskverbti. Eksperimentuokite: pačios suprasite, kai pasirinksite tinkamą pozą!

Palaikykite jį

Dažniausiai vyrai dėl to jaučiasi labai nemaloniai. Būkite kantrios ir atsargios: jokiu būdu nesakykite, kad nusivylėte ar panašiai. Taip pat nederėtų nerimauti, kad esate nepakankamai seksualios – priežastis dažniausiai būna visai kita.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
ka kai praso... reikia paimt ir pasiimt, per gvoltu geriausia
pi... duokit ne tada, kai joberiai nepasiekiami, o tada kai praso... ir nebus problemu
Va va, palaikykite mus ;)
Naujas komentaras