Ekstremalus seksas lėktuve

 
Seksas lėktuve kažkuo primena batus ant aukštos pakulnės: ne visuomet yra patogu, ne visuomet saugu, tačiau labai jau norisi. Bent jau todėl, kad būtų kuo pasigirti (seksu, žinoma, o ne batais). Ekstremalus seksas – žavus ir pavojingas vienu metu.

Zigmundas Froidas tvirtino, kad visi didieji atradimai pasaulyje atsiranda sekso dėka. Teorija, žinoma, abejotina, tačiau keistas sutapimas: pirmasis žmogus, užsiėmęs seksu danguje, tapo Lourensas Sperri, autopiloto išradėjas. Sekspilotas Sperris sulaukė šlovės 1916 metais, kai jo lėktuvas sudužo jam ir jo draugužei besimylint. Laimei, abu liko gyvi, tačiau atvykę gelbėtojai rado juos abu nuogus.

Dabar, kai visos oro kompanijos stebi saugumą ir saugumo taisykles, seksas lėktuve skirtas tik patiems iniciatyviausiems: norint pasiekti tikslo reikia užmigdyti stiuardesių budrumą ir tuos keleivius, kurie yra per daug įtarūs.

Drąsuoliams pravers patarimai, kaip įveikti ir apeiti pagrindines kliūtis.

Pagrindinė kliūtis – keleiviai

Jie pastoviai stebi ir dairosi į šalis, vaikšto į tualetą. Jei atkreiptumėte dėmesį, tualetas lėktuvuose pastoviai yra užimtas, nes visiems yra nuobodu ir daug geria.

Tačiau jei pasirinktumėte ilgai trunkantį skrydį ir būsite kantrūs, vėliau ar anksčiau ir patys aktyviausi keleiviai užmigs, o jūs galėsite mėgautis su partnere ekstremaliu seksu, grožybėmis ir pavojais. Beje, patartina pasiruošti „ypatingajai operacijai“ dar oro uoste: registruojantis, paprašykite vietų arčiau tako, tuomet nereikės varginti miegančių kaimynų.

Jei staiga kažkas salone vis dėl to išlieka budrūs, pabandykite suvaidinti lengvą negalavimą ir paprašykite savo vaikino palydėti iki tualeto. Svarbiausiai, einant atgal nepamirškite vaidinti lygiai tokią pačią negaluojančią arba bent jau nuslėpkite savo patenkintą šypseną.

Galima paeksperimentuoti ir nepaliekant savo vietų, bet tik tuo atveju, jei jūs sėdite galinėse vietose, skrendate naktį, o salonas užpildytas trečdaliu. Svarbiausiai, kad lėktuvo salone nebūtų vaikų! Jei suaugęs žmogus, kai WC kabina yra užimta, gali pakentėti, bent jau iš mandagumo, vaikas laušis į šią vietą, kol jūs neatidarysite durų.

Stiuardesės nemiega!

Tačiau jei jūs esate pasiryžę uždėti pliusiuką ant užrašo „seksas lėktuve“ ir netgi paaukoti savo pietus, tuomet laukite, kol pro šalį praeis stiuardesė su vežimėliu siūlydama pietus. Jūs turite beveik vienintelį saugų šansą, kol artimiausią pusvalandį aptarnaujantis personalas teiks paslaugas, o keleiviai tuo metu valgys patiektą maistą – ir ką veikiate jūs, niekam nerūpės.

Bet tarkim, variantas „seksas vietoj pietų“ neišėjo – nesijaudinkite, prieš personalą galite suvaidinti lygiai tokį patį spektaklį, kaip ir su keleiviais – jums blogai, o vaikinas padeda. Tokiu būdu galima pasiaiškinti, kodėl vis dėl to užsirakinote kabinoje. Tik esant bet kokiam scenarijui veikite greitai, ne daugiau 15 minučių: kitu atveju užrakintos durys gali sukelti rimtų įtarimų ir netgi pavojų.

Lėktuvo tualetai yra maži, taip kad pozų pasirinkimas nėra didelis ir tiesiogiai priklauso nuo partnerių ūgio. Jei kompleksija leidžia išsitiesti, pabandykite atsistoti prieš kriauklę, o partneris tegul prieina jums iš galo (ko gero, tai pats patogiausias variantas). Galima ir tokia alternatyva: veidu atsisukite į partnerį, o koją pastatykite ant unitazo. Tik nepamirškite patikrinti, ar uždengtas dangtis!

Jei stovint jūs netelpate (arba lėktuvas pateko į turbulencijos zoną), tuomet tegul partneris sėda ant uždaryto unitazo, o jūs pati padėtį valdykite iš viršaus. Tikrinti, ar išlaikys jūsų svorį kriauklė ar vystymo stalas, nereikėtų – tikrai neatlaikys!

Beje, kalbant apie pasiruošimą: nepamirškite užsisegti sijoną. Su kelnėmis tokiomis sąlygomis tikrai nėra patogu, nes jus varžys. Ir svarbiausiai – nepamirškite išeidami susitvarkyti savo drabužių.

 
Komentarai
Naujas komentaras