Erogeninės zonos JO kūne

4891372(2).jpeg
 
Ar žinote, kurios mylimojo kūno vietos pačios jautriausios, kurias glamonėjant mylimasis tiesiog kraustosi iš proto? Paklauskite jo, tikėtina sužinosite žymiai daugiau negu tikitės išgirsti. Be vieno itin akivaizdaus yra dar keletas, kuriuos tinkamai liečiant, kūną užlieja neapsakomo pasitenkinimo banga. Taigi mielosios, pats metas susipažinti su keliomis erogeninėmis zonomis, išsidėsčiusiomis Jūsų brangiausiojo kūne.

C taškas. Smalsu kokia kūno vieta gali būti pavadinta šiuo keistu pavadinimu? Kalbama ne apie ką kitą, kaip apie ausį, tiksliau ausies spenelį! Tai viena jautriausių vyro kūno vietų, todėl nepamirškite skirti ir šios vietos glamonėms. Švelniai liežuviu lyžtelėkite, o galbūt net krimstelėkite jį ir akimirksniu sužadinsite partnerio aistrą!

Tarpvietės raumenys. Tai vieta, esanti tarp išangės ir sėklidžių. Šios vietos glamonės gali taip stipriai sujaudinti vyrą, jog kulminacijai pasiekti užteks tik šiek tiek intensyvesnių glamonių. Taigi jei meilės seansu norite pasimėgauti ilgėliau, būkite atsargios ir per daug jos neglamonėkite. Jei Jūsų mylimas vyras kenčia nuo priešlaikinės ejakuliacijos, o seksas baigiasi itin greitai, siūloma atlikti specialias tarpvietės raumenų treniruotes. 

Malonumų kelias. Paeiliui stimuliuodamos kelias, mažytes zonas, kaip reikiant pamaloninsite gyvenimo partnerį. Klausiate, o kokiu gi būdu sukurti tą malonumų kelią? Nepamirškite švelniai gnybtelėti, pabučiuoti ar lyžtelėti spenelių, tada po truputį kilkite aukščiau ir glamonėkite skruostus. Nepatikėsite, tačiau skruostai – taip pat priskiriami erogeninėms zonoms.

Stuburas. Tai vienas keisčiausių, daugeliui iki šiol tikriausiai negirdėtų dalykų, tačiau išbandyti verta. Pirmiausia tegu mylimasis patogiai atsigula ant pilvo, Jūs švelniai bučiuokite jo kaklą ir po truputėlį, lėtais judesiais leiskitės žemyn, nepamiršdama pamyluoti kiekvieno stuburo slankstelio.

Sėklidžių sritis. Kiek dėmesio lytinių santykių metu skiriate partnerio sėklidžių glamonėms? Tikriausiai ne itin daug, tačiau situaciją pataisyti galima bet kurią akimirką! O svarbiausia, ką vertėtų įsidėmėti, jog ne tik sėklidės, tačiau taip pat ir linija, skirianti jas viena nuo kitos – itin jautri vieta.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras