Erogeninių zonų gausu ir vyro kūne: atraskite jas!

keksas(5).jpeg
 
Tema apie vyrų galimybę lytiškai susijaudinti iš pažiūros atrodo labai paprasta: užtenka čiuptelėti tarp kojų ir jau „stovi“. Iš tiesų vyro, kaip ir moters, kūne yra gausybė užslėptų vietelių, kurių stimuliacija neretai veikia net stipriau nei ėjimas tiesiai prie reikalo. Jausmas, kai moters ranka suima varpą, yra malonus, tačiau iki skausmo pažįstamas, tuo tarpu išangės masažas, daugeliui prilygstantis egzotikai, užgniauš kvapą ir nuves į nepatirtų potyrių pasaulį.

Ties kuriomis vietomis, tyrinėjant savo mylimojo kūną, vertą ilgėliau stabtelėti?


Ausys. Kelionę partnerio kūno pradėkite nuo ausų. Rankomis šias glostykite, palaižykite spenelius. Nepamirškite ir kelių pikantiškų žodelių, pašnibždėtų į ausį...


Lūpos. Kokia gi preliudija į seksą be bučinių, ar ne? Nepasigailėsite, jei įprastas lūpų glamones papildysite duobutės, esančios po apatine lūpa, stimuliacija. Tai – viena jautriausių veido zonos vietų.


Kaklas. Nežinome, ar jūsų partneris apsidžiaugtų, jei aistringą naktį jam primintų žymės ant kaklo, likusios po aistringų bučinių. Tačiau galime būti tikri, jog švelni vietelės, esančios po Adomo obuoliu glamonė, išspaus tylią aimaną. Šioje kaklo srityje yra skydliaukė, tiesiogiai susijusi su lytine funkcija.


Krūtinė. Savo plaukais ar apnuogintomis krūtimis lieskite vyro krūtinę, švelniai vedžiokite pirštais, lyžtelėkite spenelius. Šių sustandėjimas byloja, jog kitas kietas daiktas jūsų jau laukia žemiau...


Rankos ir pečiai. Iš pažiūros nekaltas prisilietimas prie vyro pečių, delnų ar dilbio gali šį seksualiai sujaudinti ir būti pradžios į kai ką daugiau ženklu. 


Užpakaliukas bei sėklidės. Jei vyrai varvina seiles žiūrėdami į putlias krūtines, tai daugumos moterų akims bene seksualiausia vyro kūno vietelė yra sėdmenys. Glostykite, masažuokite, švelniai gnybtelėkite ar net pliaukštelėkite delnu – mylimasis tikrai neliks abejingas. Jaudina ne tik šios kūno vietelės stimuliacija, bet ir mintis, jog partnerės rankos tuoj pat gali nuslysti kitur...


Žaidimas su sėklidėmis – tikras menas, reikalaujantis juvelyro tikslumo bei atsargumo. Užtenka grubesnio judesio ar įbrėžimo nagu ir mylimasis, užuot dejavęs iš pasitenkinimo, šūktels iš skausmo. Maža gudrybė: jei jaučiate, jog partneris tuoj baigs, o jūsų orgazmas dar tik pakeliui, švelniai timptelėkite sėklides žemyn – ejakuliacija kuriam laikui bus atidėta.


Vietelė X. Sritis, esanti tarp vyro sėklidžių bei išangės, neturi pavadinimo, tačiau yra neabejotinai jautriausias taškelis, kurio kantri stimuliacija gali sukelti net orgazmą. Vyras, užburtas moters žaidimų šioje savo kūno dalyje, netikėtai gali tapti atviresnis eksperimentams. Kokia bus jo reakcija, kai jūsų pirštai pradės glamonėti išangę? Tikėtina, jog pastarasis, pamiršęs savo nusistatymus ar baimes, paprašys daugiau.... Analiniai kamuoliukai, vibratoriai ar kaiščiai – sekso žaisliukai, tinkami ne tik moters, bet ir vyro stimuliacijai. 


Kuo baigsis preliudija į intymius užsiėmimus, žinome visi. Tačiau, užuot ėjus iškart prie reikalo, verta skirti daugiau laiko nuodugnesniam partnerio kūno pažinimui ir pasimėgavimui šiuo procesu. Nepabandę nesužinosite, kaip suveiks vietelių, iš pažiūros turinčių mažai ką bendro su lytiniais organais, stimuliacija rankomis ar lūpomis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras