Erotika

bdsm_art.jpg
 
Erotika- graikiškos kilmės žodis, turintis itin plačią reikšmę. Tai įvairios meno rūšys (dailė, skulptūra, tapyba, kinas ir kt.), kuriose vaizduojami objektai išryškina nuogo žmogaus kūno grožį, žadina lytinį susijaudinimą, tačiau nėra vulgarūs.

Erotikos terminas taip pat vartojamas nusakant žmogaus jausmingumą, geidulingumą ir seksualumą, tačiau ši sąvoką yra platesnė nei seksualumas. Pastaraisiais metais pastebimai pagausėjo erotikos motyvų kasdienybėje, ypač reklamoje, kurie neigiamai veikia žmogaus vertybes ir vidinį pasaulį. Tik stiprias vidines nuostatas ir įsitikinimus turintis žmogus gali atsispirti šiai neigiamai įtakai. Tikriausia ne vienas iš mūsų esame pagalvoję kaip praskaidrinti nusibodusią kasdienybę, įnešti į ją daugiau romantikos. Vienas iš puikiausių būdų - erotiniai žaidimai, kurie be abejo, į miegamąjį įpūs naujų aistros vėjų. Pateikiame kelis variantus:

1. Darbštusis meistrelis. Staiga sugedo skalbimo mašina ar užsikimšo kriauklė? Nieko nelaukdami kvieskite pagalbą! Ne, ne, nereikia ieškoti patikimų, kruopščiai remontą atliekančių asmenų. Užteks apie šią bėdą pranešti mylimajam. Jam atėjus pasipuoškite gundančiais, aistrą žadinančiais naktinukais ir nenustokite flirtuoti. Mylimajam besirausiant savo įrankių dėžėje, viliojančiai prie jo pasilenkite ir žvilgsniu bei žodžiais viliokite jį. Vargu ar pavyks išspręsti buities problemas, bet iki soties pasimėgausite vienas kitu. Garantuojame, kad nelauktas ir netikėtas meilės seansas paliks įspūdį jums abiems.

2. Padūkęs keliauninkas. Šį variantą galite lengvai išbandyti, tereikia rasti nuošalę vietelę pakelėje, kur nieko netrukdomi galėsite mėgautis vienas kito kūno šiluma. Nebūtina nieko planuoti iš anksto, tai gali nutikti labai netikėtai. Pavyzdžiui vykdami apsipirkti į parduotuvę galite įkaitinti atmosferą. Nesvarbu, jog mylimasis vairuoja itin atidžiai, pakuždėkite jam į ausį mielus, kraują kaitinančius dalykus, švelniai ir aistringai lieskite jautriausias jo kūno vieteles. Ne abejojame, kad partneris akimirksniu susigundys ir pamirš visus reikalingus pirkinius. Norės kuo greičiau Jus paglamonėti, todėl nieko nelaukdamas pats ras atokią vietelę, aistroms numalšinti.

3. Mokytojas ir mokinys. Nors iš pažiūros šis vaidmuo yra klasikinis, nieko neišsiskiriantis iš kitų, tačiau labai jaudinantis. Statistiniai duomenys byloja, kad kiekviena moteris svajoja apie audringą, pašėlusį seksą su seksualiu mokytoju. Tačiau taip pat galite pakeisti vaidmenis ir įsikūnyti į griežtos, seksualumu trykštančios mokytojos personažą, kurią iš visų jėgų mokinys stengiasi suvilioti.

4. Kalinys ir kalėjimo prižiūrėtojas. Vienas iš įdomesnių erotinių vaidmenų, kuris Jūsų miegamajame gali užimti lyderio pozicijas. Žaidimas gali pakrypti bet kuria linkme: kalinys vilioja sargybinę, kad gautų tam tikras privilegijas, o gal nori būti suviliotas seksualios prižiūrėtojos, nes bijo artėjančios bausmės? Variantų daugybė, telieka išsirinkti labiausiai patinkantį. Atmosferai įkaitinti galite panaudoti gundančius drabužėlius ar kitą, kalėjimui būdingą atributiką.

5. Roboto vaidmuo. Kaip robotas, jūs negalite priimti jokių sprendimų savarankiškai, viskas ką Jūs turite daryti - besąlygiškai paklusti meistro komandoms. Jis nusako veiksmus, kurių turite imtis, kad suteiktumėte jam didžiausią malonumą. O negyvajam robotui belieka įdėmiai klausytis ir stengtis užduotis atlikti nepriekaištingai.

6. Miegančioji gražuolė. Jūs labai giliai miegate ir tik pats nuostabiausias ir gražiausias princas gali Jus prižadinti. Tačiau vargu ar paprastas bučinys padarys stebuklus. Gražuolei pažadinti reikalingos didesnės pastangos. Todėl nieko nelaukdamas pasitelkite visą išmonę, glamonėkite partnerę, bučiuokite jautriausias jos kūno vietas ir pamatysite, jog netrukus visi miegai išgaruos.

Erotiniai šokiai, šiuo atveju striptizas dar vienas puikus būdas uždegti erotikos šviesą Jūsų namuose. Jei nesate puikus šokėjas ir manote, jog ši užduotis tikrai ne jums, nenusiminkite ir jokiu būdu nenuleiskite rankų. Pirmiausia ką turite padaryti, išsirinkti tinkamą muziką, viliojančią, bet ne vulgarią aprangą ir truputėlį skirti laiko repeticijoms. Nereikia lankytis individualių pamokų ir joms išleisti visų santaupų, tam puikiai tiks video medžiaga, kurią rasite internete. Šokio metu svarbiausias išlieka erzinimo elementas tai reiškia, kad drabužėlius nusirenkite kaip galima lėčiau, nesvarbu, kad partneris norės kuo greičiau juos nuo Jūsų nuplėšti ir grožėtis nepriekaištingomis kūno linijomis. Tokio vilkinimo taktikos sumetimais apsirenkite papildomus drabužius, užsidėkite daugiau smulkių aksesuarų, prisidenkite intymiausias vietas ir išlaikykite intrigą kaip galima ilgiau. Striptizo metu svarbiausia pabrėžti seksualumą, o ne nusirenginėjimo faktą. Kadangi Jūsų šokis skirtas ne viešai auditorijai, o tik mylimam žmogui, todėl nesidrovėkite liesti partnerio ar net kartais aistringai pabučiuoti lūpų, paglamonėti kitų kūno vietų. Užmirškite visas problemas ir atsiduokite esamos akimirkos žavesiui!

Kaip žinia, erotika ir įvairios jos formos buvo pastebėtos jau gilioje senovėje. Net šumerų molinėse lentelėse buvo rasti faktai apie striptizo šokius ir viliojimo meną. Tačiau iki pat 1970 metų striptizą šokdavo tik moterys, kiek vėliau prie jų prisijungė ir vyrai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras