Erotinės fantazijos: kaip Ją sugundyti, kad Ji pasakytų TAIP?

antrankiai-61760873.jpg
 
4 komentarai
Moterys skundžiasi - nėra tikrų vyrų. Aplink vien alfonsai, išdavikai ir šiaip iškrypėliai, ieškantys prostitučių savo malonumui. Nejau moterys sako tiesą? Kas nutiko Lietuvos vyrams?

Viskas yra labai paprasta - vyrai bijo pasidalinti su mylimosiomis savo erotinėmis fantazijomis. Būtent dėl to dažnas vyrukas nusuka į kairę. Mergina už pinigus niekada nepasakys ne, nebent ir ji pati nesutiks su tam tikromis vyro fantazijomis. Su mylimomis moterimis viskas sudėtingiau. Vyrai bijo, kad mylimoji gali pasišlykštėti tuo, ką jis siūlo. Tu ką, visai durnas / nenormalus / šlykštus?

Be to, kai kurie vyrai įsivaizduoja savo mylimąją kaip namų kurstytoją ar būsimą vaikų motiną ir būtent dėl to jie nenori suteršti šio įvaizdžio. Ji tokia rūpestinga / šeimyniška / mylinti / tyra, vargu, ar ji norės TAI išbandyti.

Bet ne vien vyrai kalti dėl to, jog nusuka į kairę. Dalį kaltės turėtų prisiminti ir moterys. Ypač tos, kurios turi daugybę pasiteisinimų dėl netinkamo laiko seksui. Man skauda galvą / neturiu nuotaikos / šiandien buvo bloga diena / tiesiog nenoriu / juk mylėjomės prieš savaitę / rytoj man anksti keltis ir pan. Atsiranda ir tokių moterų, kurios atsisako sekso vien dėl grožio (?). Ji bijo, kad jis per stipriai sugriebs už plaukų ir jos priauginti plaukai nueis velniop. Jai nepatinka prakaituotas jo kūnas sekso metu, nes po to jai tenka vėl palįsti po dušu. Ji nori miegoti su veido kauke ir nenori, kad kas nors prie jos lįstų.

Taigi, kaip jai pasakyti, kad tau nusibodo įprastinis seksas ir svajoji išbandyti šį tą nauja?

Pirmiausia, atvirai jai pasakyk, ko tu nori. Sėkmingų santykių paslaptis yra labai paprasta. Atviras pokalbis suartina kiekvieną porą. Nebijok su ja atvirai pasikalbėti. Tačiau venk tokių frazių kaip Aš noriu tai išbandyti ar Dabar darysim tai ir tai. Savo fantazijas pateik kaip pasiūlymus. Pavyzdžiui: Aš norėčiau išbandyti tai, Ką tu manai apie tai, Kokia tavo nuomonė apie tai, Ar tai tai priimtina? Būtinai išklausyk, ką ji mano apie tavo erotines fantazijas. Kas žino, galbūt ir ji apie tai svajoja, bet bijo apie tai tau prisipažinti?

Gerbk jos NE. Galbūt tavo argumentai, kodėl turėtumėt tai išbandyti, buvo pakankamai svarūs, tačiau jai tai nėra priimtina. Nesitikėk, kad ji pritars viskam, apie ką tu svajoji. Gerbk jos ištartą NE ir nemėgink to pakeisti. Bandydamas įrodyti savo tiesą (analinis seksas yra malonus ne tik vyrui, bet ir moteriai) gali ją prarasti. Leisk jai pačiai nuspręsti, kas jai priimtina, o kas ne.

Būk dėmesingas. Bet ne per daug. Ji supras, kad tu taip elgiesi vien dėl to, kad padarytum tai, apie ką savoji. Kaip to neparodyti? Nebūk per daug įkyrus - dovanoti jai gėlių kiekvieną dieną tikrai neverta (nebent turi puikią progą tam), tačiau gali atlikti tai, apie ką ji visada kalba. Pavyzdžiui, sutaisyti varvantį kraną ar galiausiai jai padovanoti nepamirštamą oralinį seksą. Suplauk indus po vakarienės arba nuvažiuokit kur nors kartu pailsėti. Santykiuose negali egzistuoti egoizmas, todėl rūpinkis ja. O ji už tai tau tikrai atsidėkos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Ir nėra kelmas, ji daug ką su juo norės. Bet šeimyniniam gyvenime vyras moteriai greičiau atsibosta (po 3metu), nei ji jam, ir ji pasidaro jam seksualiai abejinga. Nors kaip žmogų gali labai mylet
Su buvusia žmona buvom pragyvenę šešis ar septynis metus,mums dar nebuvo nei po 30!!! Ir vieną vakarą lovoj ji man pareiškė"aš tau ne kokia piemenė,kad čia visaip žargstyčiaus"WTF!...skyrybų formalumai buvo sutvarkyti labai greitai ir operatyviai.
Butent
Zmonos zodziai - nepatinka kazas sekse? - susirask kita, kuri tai nores atlikti. Reziume: kalbek nekalbejes, daryk nedares, vistiek neispildys svajoniu...
Naujas komentaras