Erotinės partnerių fantazijos

 
Seksas – vienas didžiausių malonumų gyvenime. Aistringos glamonės, gilūs bučiniai, palaimingi atodūsiai. O jei visą tai patyri su mylimu žmogumi – pojūčiai dvigubi.

Kiekvienas suaugęs žmogus turi fantazijų. Todėl nieko keisto ir stebinančio, kai net ir turėdamas nuolatinę partnerę, vyras turės ir kitokių erotinių fantazijų. Kokios jos gali būti ir ką turėtų žinoti kiekviena moteris?

  • Seksas su nepažįstamąja. Neišsigąskite, norėdamos patenkinti savo vyrą, nepulkite ieškoti naujų partnerių. Pakaks ir naujos aplinkos, naujų atradimų sekso metu. Jei Jūs esate įpratę mylėtis tamsoje, tai šiąnakt pasimylėkite šviesoje. Taip pat galite pradėti naudoti naują kūno losjoną arba naujus kvepalus. Nauji kvapai, kuriuos pajus Jūsų partneris, suteiks naujų potyrių ir jausmų sekso metu.

  • Seksas su keliais partneriais. Merginos, sutikite, juk ir Jūs dažnai pagalvojate, jog neprošal būtų pasimėgauti seksu su vaikystės draugu arba žymiu gražuoliuku. Seksas trise Jus jaudina dvigubai labiau, nei įprastas seksas? O kodėl taip negali būti ir Jūsų partneriui? Juk ir jis gali norėti išmėginti seksą su keliomis merginomis. Jei Jūsų vyras apie tai Jums užsimintų, būtinai su juo apie tai kalbėkitės, nevenkite šios temos ir jei ji Jums nors kiek nepriimtina, būtinai apie tai pasakykite jam. Gal atrasite bendrų norų? Lai Jūsų santykiuose nebūna paslapčių, o ypač intymiomis temomis.

  • Grubus seksas. Prirakinta antrankiais prie lovos kraštų, grubiai bučiuojama. Skausmingas partnerio įsiskverbimas, staigūs judesiai, dar staigesnis orgazmas. Taip būna ne tik filmuose – taip išdykauja visi, norintys paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. O kodėl gi ne? Svarbu, būkite atsargūs ir nenukentėkite sekso metu.

  • Seksas neįprastoje vietoje. Automobilis, kopos, namo stogas, baseinas... Puikios vietos ekstremaliam seksui! O ar išbandėte paslaptingą seksą kino salėje arba biuro tualete? Beje, greito ir netikėto sekso metu, orgazmas būna kelis kartus stipresnis abiems partneriams.

  • Seksas kitokia poza. Gana to nuobodaus sekso, kai partneris būna viršuje. Pats metas išmėginti naujas pozas, kurias Jums ne kartą rekomendavome.  Beje, jei mėgstate rytinį seksą, tai rinkitės ir labiausiai rytui tinkančias sekso pozas.


Atminkite, jog geriausias seksas yra toks, kuris labiausiai jaudina tiek Jus, tiek Jūsų partnerį. Ir tik atviros kalbos apie intymius santykius, naujovių ieškojimas prives Jus prie neišsenkamų lobynų, kurie paįvairins Jūsų gyvenimą ir pagerins nuotaiką.  

 
Komentarai
Naujas komentaras