Erotinės prekės

 
Erotinės prekės šiomis dienomis įprasta ir nieko nestebinanti prekė. Didžiulį jų asortimentą galite įsigyti intymių prekių parduotuvėje. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kokia šių intymių prekių kilmė? Kokiais būdais žmonės anksčiau patenkindavo savo seksualinius poreikius? Jų atsiradimo istorija siekia seniausius laikus.

Ne veltui Graikija tituluojama kultūros lopšiu. Ten gausu ne tik įspūdingiausių meno ar literatūros kūrinių. Viena populiariausių erotinių prekių- vibratoriai kildinami iš saulėtosios Graikijos miesto Mileto, dabar priklausančio Turkijai. Intymius žaisliukus vietiniai pirkliai tiekė visiems Viduržemio jūros miestams. Beje, šiandien erotinės prekės nevaržomai naudojamos daugelio porų. Tačiau anuomet falo imitacijos buvo tikrai ne žaisliukas poroms, ji buvo skirta vienišoms moterims, norinčioms patenkinti seksualinius poreikius. Paradoksalu, tačiau šios prekės dizainas nebuvo toks malonus akiai kaip šiomis dienomis– jos buvo gaminamos iš medžio, išimtinais atvejais iš odos. Apie lubrikantą to meto žmonės dar nebuvo girdėję, todėl trinčiai pagerinti alyvuogių aliejus buvo nepamainoma priemonė.

Lyginant šiuos ir anus laikus, pokyčiai pastebimi visose gyvenimo srityse. Menas, buitis, politika, intymus gyvenimas gerokai skiriasi nuo to, kuris buvo prieš daugybę šimtmečių. Tačiau aišku viena- žmonės visais laikais norėjo meilės, švelnumo ir, žinoma, intymumo. Anuomet gyvavusi sekso pramonė toli gražu neprilygsta masinei šių dienų erotinių prekių gamybai. Nesuklysime teigdami, kad bene kasdien pasirodo naujų, unikalia išvaizda ir savitu dizainu pirkėjus pakerinčių intymių prekių. Viena didžiausių naujovių Sekso mašina Nuotabus seksas, suteiksianti nepamirštamus orgazmus. Pripūsta sekso mašina suformuoja lovą, idealiai tinkančią meilės žaidimams. Galėsite rinktis vieną iš trijų skirtingų vibratorių, taip pat juos naudoti atskirai nuo sekso mašinos. Tai išskirtinė bei kokybiška dovana, be abejonės nustebinsianti Jūsų antrąją pusę.

Poros meilės žaidimus paįvairins naujausias We-Vibe IV vibratorius poroms. Geresnė, aptakesnė forma dar intensyviau stimuliuos partnerės G tašką. Vyrai naudodami šį prietaisą taip pat nejaučia diskomforto jausmo. Todėl vibratorius gali būti nepamainomas pagalbininkas meilės žaidimų preliudijoje. Praskaidrinti seksualinį gyvenimą ir sugrąžinti į miegamąjį aistrą galite įsigiję erotinių prekių rinkinius poroms. Vienas iš jų Sekso žaislų rinkinys Meilės asorti, mylimasis/mylimoji tikrai neatsisakys išbandyti!

Intymių prekių parduotuvėje prekės.suaugusiems.lt Jūsų laukia gausus erotinių prekių asortimentas. Išsirinksite sau tinkančią ir patinkančią!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras