Erotiniai prievartos žaidimai

4582361.jpeg
 
5 komentarai
Visų pirma, erotinius prievartos žaidimus nereikia painioti su sadomazochizmu. Sadomazochizmas – tai ne žaidimas, o partnerių tarpusavio bendravimo būdas. Prievartos žaidimas – tai ne daugiau nei žaidimas rolėmis, apsimetinėjimas, kuriame moteris vaidina pagrindinę rolę.

Tai erotinis žaidimas, tačiau jį žaisti gali tik vienas kitu pasitikintys partneriai, taip pat tie, kurie prižiūri vienas kitą ir neleidžia tokiems žaidimams nueiti per toli – iki iškrypimo ar chuliganizmo. Taip pat toks žaidimas gali užsibaigti užuomina į tai, kad šiuo metu tuo nenorima užsiimti, tačiau ateityje tikrai galima pabandyti. Žaidimo esmė: vyras nori užvaldyti moterį, tačiau vis gauna griežtą atkirtį.

Egzistuoja keletą šio erotinio žaidimo scenarijų:

1. Aš nenorėjau, tačiau tu mane paėmei jėga arba apgaule, išprievartavai mane: moteris kategoriškai atsisako nuo sekso žodžiais ir veiksmais, o vyras ją paima prieš jos valią.

2. Taip, man su tavimi gerai, mano kūnas trokšta tavęs, tačiau mano principai neleidžia man su tavimi užsiimti seksu:moteris neslepia savo norų, tačiau savo atsisakymą aiškina kaip auklėjimo ypatumą, laiko trūkumą ar sugalvoja kitas priežastis.

3. Pažiūrėk, ką tu su manimi padarei (kaip aš dėl tavęs pasiaukojau):mergina leidžia vyrui valdyti save, tačiau vis priekaištauja jam, kad tai, ką jis daro, prieštarauja jos pritarimui, jos prigimčiai, o visa tai ji daro tik iš meilės vyrui. Be to, ji gali pasiūlyti vaikinui ir savo nekaltybę, priminti, kad ji dėl jo susipyko su tėvais arba metė savo vyrą.

4. Tu man nereikalingas, o pritariau seksui tik dėl to, kad... :mergina išsako savo abejingumą partneriui, atkreipia dėmesį į tai, kad seksas buvo atsitiktinis, kad ji buvo išgėrusi, norėjo atkeršyti kitam žmogui, kad jai buvo liūdna ir pan.

5. Aš tave myliu, bet dabar nenoriu būti su tavimi:mergina prisipažįsta apie savo jausmus, tačiau šiuo metu ji neturi noro patenkinti jo seksualinę aistrą, nes jai nėra laiko, nes ji blogai jaučiasi, o gal yra įsižeidusi.

Tokie erotiniai žaidimai leidžia ne tik praturtinti seksualinius santykius, bet ir patenkina moters pasąmonės norą įrodyti, kad vyrai yra žemesnės vertės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
cia Zaidimas tarp dvieju mylinciu zmoniu.. apie kokius pareiskimus jus kalbat? :D nes realiai as suprantu tiek - jeigu myli, vadinasi myliesi.. Nesvarbu kaip ir kam kas priimtina. Pareiskimu niekas neraso jeigu su zmona nusprendei pazaisti kazkoki ,,idomesni'' zaidima, ir taip siek tiek pakeisti lovos rutina.
O gal kaip tik tokie žaidimukai paerzina vaikiną ir suintriguoja. Juk meilė nebūna po pirmos dienos, ar po dviejų.
O šiaip tai yra tokių merginų, kurios lengvai susijaudina, bet to neparodo nes neleidžia padorumas. Žodžiu, kūnas trokšta to, o protas sako stop, palauk.
Kai būna meilė- tai vaikinas turi prisijaukinti moterį. Tik tada bus norimi rezultatai.
ir apskritai tokie žaidimai man asmeniškai padėtu padėt tašką tarp draugystės ar santykių nes jei nenori tai kam versti ? ir aš nemanau ką čia butu meilė tipo
1. Aš nenorėjau, tačiau tu mane paėmei jėga arba apgaule, išprievartavai mane:

po viso sito pana gali pateikt farams apie tikra išprievartavima ir niekas neirodys tiesos aš PRIEŠ tokius žaidimus
moterims prievarta patinka ir taskas
Naujas komentaras