Erotiniai sapnai: ką jie iš tiesų reiškia?

How-to-Have-Sex-Dreams.jpg
 
3 komentarai
Kiekvienas iš mūsų turbūt net ne vieną kartą yra sapnavęs erotinį sapną. Kartais sapnai iš tikrųjų keisti, ir ne visuomet tai iš tiesų norėtumėte įgyvendinti.

1. Seksas su ex

Tai nebūtinai reiškia, kad Jūs vėl norėtumėte būti kartu. Tai tikriausiai reiškia, kad vis dar nesate galutinai atsisveikinę su savo buvusia (buvusiu). Jei neseniai pradėjote susitikinėti su nauju partneriu (partnere), sapnai apie ex gali reikšti, kad Jūs dar nesate pasirengę užmegzti naujų santykių.

2. Seksas su giminaičiu

Jei sapnuojate seksą su giminaičiu, tai gali būti ir ir psichinis sutrikimas. Vis dėlto, ne visada. Mergaitė, sapnuojanti lytinius santykius su tėčiu, tikėtina, kad pereina iš vaikystės į paauglystę. Sapnuojami lytiniai santykiai su šeimos nariais ir giminaičiais gali reikšti ir tiesiog ilgesį ar laikomą nuoskaudą.

3. Homoseksualus seksas

Tai nereiškia, kad norite permiegoti su savo geriausiu draugu ar drauge, tiesiog tai gali reikšti, kad jaučiate tam asmeniui pavydą ar neseniai buvote susipykę.

4. Seksas su įžymybe

Turbūt kiekvienam yra tekę sapnuoti  erotinį sapną su įžymybe. Kadangi kai kurios įžymybės būna iš tiesų karštos, kartais ne tik jas sapnuojame bet ir fantazuojame apie jas. Dėl tokių sapnų nereikėtų jaudintis – juk tiesa, kad visada labiausiai norisi to, kas nepasiekiama?

5. Seksas su nepažįstamu asmeniu

Dažnai sapne nepažįstamasis turi tokių savybių, kokių norėtume patys atsikratyti. Viena mergina pasakojo, kad sapne susipažino su vaikinu, ir paklausė, koks jo vardas. Šis atsakė, kad jo vardas – Pyktis. Taigi, dažnai per nepažįstamąjį, regimą sapne, galime išsiaiškinti, kokios savybės derėtų atsikratyti.

6. Prievartavimas

Tai gali būti ženklas, kad kažkas nori sutrypti Jūsų savigarbą. Prievartavimas sapne taip pat gali reikšti, kad Jums derėtų labiau pasisaugoti.

7. Neištikimybė

Jei sapnuojate savo partnerio (partnerės) neištikimybę, tai tikriausiai tik dėl to, kad nesijaučiate saugūs. Galbūt Jūsų tarpusavio santykiai kelia dvejonių?

Jei sapne esate neištikimi patys, tai greičiausiai jaučiate kaltę prieš partnerį ar vis dar neatskleidėte kažkokios savo paslapties.

8. Seksas su draugo (draugės) antrąja puse

Jei sapnuojate lytinius santykius su draugo (draugės) antrąja puse, tai nereiškia, kad norite tai įgyvendinti. Dažniausiai būna priešingai – jaučiate tam asmeniui priešiškumą.

9. Keisti organai

Keturios krūtys. Milžiniška varpa. Dvi varpos. Sapne galite regėti įvairiausių keistenybių. Tai gali reikšti, kad jaučiate nerimą dėl savo lytinio gyvenimo. Tokius sapnus dažnai sapnuoja merginos, kurios dar neturėjo lytinių santykių su nauju partneriu – sapne išreiškiama baimė bei nerimas.

10. Seksas su bosu (bose)

Tikrai, ryte atėjus į darbą turėtų būti gėda po tokių sapnų. Vis dėlto, tokie sapnai nereiškia, kad iš tiesų norėtumėte tai įgyvendinti, tai greičiausiai reiškia baimę ir pagarbą tam asmeniui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
nesamone
Idomu kas cia per specialystas tai nustate?
Keisti išaiškinimai
Naujas komentaras