Erotinis masažas. Ką reikėtų žinoti?

 
4 komentarai
Erotinis masažas – malonus intymaus poros gyvenimo paįvairinimas. Joks išankstinis pasiruošimas tam dažniausiai nereikalingas, nes tereikia visiškai atsipalaiduoti ir į darbą paleisti rankas. Klausimų gali kilti nebent pradedantiesiems. Ką tokiais atvejais sužinoti vis tik nepakenktų?

Visų pirma reikėtų pasirūpinti, kad tokios meilės sesijos niekas nesutrukdytų – geriau užsirakinti duris bei išsijungti mobiliuosius telefonus. Tik taip bus įmanoma visiškai atsipalaiduoti abiem partneriams. Neprošal pasirūpinti ir atmosfera: pritemdyti šviesas, uždegti žvakių, paleisti ramią mėgiamą muziką, erdvę iškvepinti eteriniais aliejais. Tai tradiciniai siūlymai, todėl kiekviena pora turėtų susikurti jai priimtiniausią romantišką atmosferą.

Pradėti visų pirma reikėtų nuo abipusio atsipalaidavimo. Masažuojantysis taip pat negali būti nerimaujantis ar išsigandęs – kūno kalba iš karto viską išduos. Padaryti gerą masažą yra nelengva užduotis, tačiau jeigu masažuojantysis pakankamai atsipalaiduoja ir įsijaučia, lygiai tokia pat nelengva užduotimi tampa ir prastas masažas. Tad nerimauti nėra dėl ko.

Visų pirma įsitikinkite, kad jūsų rankos nėra šaltos, priešingu atveju galite sukelti nemalonių pojūčių. Išspauskite ant delno šiek tiek masažinio aliejaus ar kremo, pašildykite jį ir pradėkite. Iš pradžių masažuokite švelniais judesiais, kuriuos per laiką vis stiprinkite.
Masažo esmė – kūno lietimas, dėl to reikia stengtis palaikyti nuolatinį kontaktą su partneriu. Tyrinėdami jo kūną, pasistenkite kartu sukelti ir kuo intymesnius pojūčius. Jeigu masažą darote naujam partneriui ar pirmą kartą apskritai, kalbėkite. Nereikia kas kartą klausti, ar patiko konkretus masažo elementas, tačiau pasiteiraukite, gal kur nors jam norisi švelniau arba stipriau. Svarbu visada klausytis mylimojo kvėpavimo, puikiai atspindinčio pojūčius, mėgaujamasi tuo ar ne.

Pasistenkite judesius išlaikyti ritmiškus bei simetriškus. Tai leis partneriui suprasti, kas su juo daroma, ir paspartins visišką atsipalaidavimą.

Nuo kurios kūno vietos pradėti masažą? Konkretaus atsakymo, deja, nėra. Reikia klaidžioti po kito kūno teritoriją ir per laiką atrasti maloniausius taškus bei labiausiai atpalaiduojančius būdus. Čia svarbiausia nepamiršti erogeninių zonų, tačiau jas masažuojant reikia būti švelniems ir atsargiems, nes nuo malonumo iki skausmo – tėra tik vienas žingsnis.

Atpalaiduojančias bei intymius jausmus keliančias procedūras galima pradėti, pavyzdžiui, pėdų masažu ir pamažu judėti aukštyn arba, priešingai, - nuo galvos eiti žemyn. Tačiau nėra vieno vienintelio būdo, todėl eksperimentuokite ir atraskite, kuri vieta patogiausia. Šios srities naujokams siūloma pradėti masažuoti nuo pečių, pamažu judant link kaklo, galvos, pirštais vėl perbėgant pečius ir tęsiant nugara, sėdmenimis, šlaunimis bei užbaigiant pėdomis. Nuėjus tokį kelią, vėl galima sugrįžti atgal. Kai kurias vietas patartina liesti švelniai, o kitoms, pavyzdžiui, raumeningoms, - jėgos nepagailėti.

Kaip naudoti rankas? Nėra nei gero, nei blogo būdo. Paprasčiausiai pirštų galiukais masažuokite jautriausias kūno vietas, o visą delną ir ypatingai nykščius naudokite raumeningoms, pavyzdžiui, šlaunims ar pečiams. Jeigu nesate įsitikinę, ar viską darote teisingai, judesius lėtinkite, greitinkite, stiprinkite bei įdėmiai klausykitės partnerio kvėpavimo, išduodančio pritarimą veiksmams.

Masažo technikos gali būti pačios įvairiausios. Vienus jaudina braižymas, laižymas, kitiems patinka stiprus, net skaudus masažas, treti pageidauja mažų sukamųjų judesių. Tai labai individualu ir nubraižyti kelių žemėlapio ant kūno tiesiog neįmanoma. Geriausias patarimas – pažinti partnerio kūną per praktiką bei atrasti tas vietas, kurių stimuliacija jis mėgaujasi labiausiai.

Parengta pagal Sexinfo101.com 

 
Komentarai (4)
http://www.erotinis-masazas.lt/
Gal ir nieko straipsnis man patiko
Nemokamas masažas.El.paštas: sexzigolo@gmail.com
norėčiau masažo... nebūtinai erotinio :)
Naujas komentaras