Erotinis žaidimas: Saldūs pirštukai

 
1 komentaras
Meilės žaidimų taisyklės yra labai paprastos: suteikti sau ir partneriui kiek galima daugiau malonių momentų. Ar tikrai visas erogenines zonas pažįstate?

Iš visų penkių žmogaus juslių lytėjimas – pats intymiausias. Jis padeda suprasti vienas kitą be žodžių ir žvilgsnių, pačiame intymiausiame lygyje.

Pėdos ir kojų pirštai seksualinių žaidimų metu turi itin svarbią reikšmę. Kad pėdų glamonės teiktų tą džiaugsmą, kuris ir turėtų būti, prie to reiktų prieiti palaipsniui, kai abu partneriai yra stipriai susijaudinę. Erotinis pėdų masažas vienodai malonus abiems partneriams. Tačiau jei moteris tokias glamones priims gana ramiai, vyras tokiu atveju atsidurs palaimos viršūnėje. Juk moteriškos kojytės yra glamonėjamos gana dažnai, o štai vyrams tai greičiausiai bus atvirumo ir moters seksualinio meistriškumo lygis.

Pasiruošk!

Kad niekas nesugadintų naujosios erogeninės zonos pažinimo, patartina pravesti mažą higienišką pasiruošimą. Erotiškai išsimaudykite dviese po dušu ir lyg netyčia, lyg žaidžiant, nuprauskite partneriui pėdas ir kojų pirštus.

Po įprastų bučinių į lūpas, kaklą, krūtinę pratęskite bučinių kelią iki pėdų. Daugumai žmonių liečiant pėdas labai kutena. Tačiau kutenimas iššaukia stiprų erotinį impulsą – jo tarytum ir negalėtum iškentėti, tačiau labai stengiesi ir tai pavyksta. Čia reaguoja odos receptorių išsidėstymas. Kai partneris pripranta prie pėdos paglostymų, pereikite prie lengvų vidinės pėdos pusės prisilietimų ir kiekvieno piršto mankštelės.

Beje!

Jums į pagalbą ateis malonūs aromatiniai aliejai – užteks vos poros lašelių ant pėdos.

Lengvas tonizuojantis pėdų masažas panardins vyrą į nirvanos būseną, o kojų pirštų glamonės gali tęstis ir varijuoti – apjungiant ir lengvus pakandžiojimus.

Sumedėję pirštukai

Senovės Kinijoje pėdos buvo vienos iš slapčiausių, tačiau iš tiesų veiksmingų erogeninių zonų. Turtingi vyrai dovanojo savo žmonoms batus iš audinių. O vargšai stengėsi įsigyti medinius sabo – kad pirštai sugrubtų, moteris taptų mažiau jausminga ir nesiveržtų išduoti savo vyrą. Šiuolaikiniai tyrinėtojai mano, kad senovės Kinijoje toks paprotys, kai moters kojos buvo išbjaurojamos ir luošinamos, nors tuo pačiu ir mažinamos, greičiausiai buvo diktuojamos ne tik mados, bet taip buvo siekiama ir susilpninti šią erogeninę zoną.

Anekdotas

Gydytojai griežtai rekomenduoja: „Plaukite kojas prieš valgį!“. Nes plaudami kojas, jūs būtinai nusiplausite ir rankas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
as tapati sivakar padarysiu savo moteriai
Naujas komentaras