Erotinių žaidimų taisyklės: orgazmas be prisilietimų

DSC_9934-mod-768x512.jpg
 
Nemažą rolę čia turi amžius, kuris lemia lytinį susidomėjimą ir aktyvumą. Apie 40 (arba daugiau) metų žmogaus organizmas išgyvena tam tikrus fiziologinius ir hormoninius pakitimus, kurie palaipsniui mažina seksualinį potencialą.

Kitaip kalbant, norint su amžiumi gauti pirminį sekso malonumą, reikia vis stipriau stimuliuoti savo pojūčius. Senėjimo procesas, deja, čia neišvengiamas. Tačiau tai viskas mūsų rankose ir mes galim džiaugtis seksualiniu gyvenimu nepriklausomai nuo amžiaus. 

Fantazijų žaidimai

Vienas iš sudėtingiausių metodų meilės mene – įtaiga, vaizduotės panaudojimas tam, kad orgazmas būtų pajaustas dar neprisilietus prie kito žmogaus kūno. Jei vis kartoti meilės žaidimų scenarijų, kas jūsų laukia, o žodžius palydėti su nekaltais prislietimais ar kitais „netyčiniais“ veiksmais, partneris gali pajusti ypač stiprų susijaudinimą ir malonumą, kuris gali „vesti iš proto“.

1 etapas. Nustatykite žaidimo taisykles

Sėkmės paslaptis slypi tame, kad reikia nepaisant visko sekti pagal scenarijų ir nenustoti žaisti seksualinį žaidimą, kad ir kokia bebūtų partnerio reakcija. Vis dėl to, prieš atsiduodant savo vaizduotei, turite aiškiai suprasti, kas yra priimtina jūsų partneriui, o kas – ne. Jei jūs šito nežinote, geriau nerizikuokite ir išsiaiškinkite.

Taisyklės

Jei jūs susirengėte žaisti rolėmis, jūsų negali sustabdyti netgi tokie riksmai kaip „Gana!“, „Nereikia!“, „Aš daugiau negaliu“ ar kažkas panašaus. Žaidimas gali nutrūkti tik tuo atveju, jei pasyvusis partneris ištaria iš anksto susitartą slaptažodį. Partneriai privalo laikytis iš anksto suderėtų taisyklių, jei nori pasiekti abipusio malonumo.

Pasitikėjimas

Kad ir kokios būtų taisyklės, svarbiausiai – abipusis partnerių pasitikėjimas. Atsiduoti į kito žmogaus rankas ir leisti jam tvarkytis su tavo kūnu, kaip jis pageidauja, galima tik tuo atveju, jei dominuoja absoliutus pasitikėjimas. Seksologai taip pat tvirtina, kad tokios poros pasižymi tvirtu emociniu pasitikėjimu, ir jokiais būdais tokių partnerių negalima laikyti nešvariais iškrypėliais.

2 etapas. Apgalvokite scenarijų

Kaip užsiims seksu kai kurie žmonės apgalvoja iš anksto. Pavyzdžiui, palieka tam tikrus daiktus tam tikrose vietoje: kai kuriuos žmones įkvepia aštrūs ir pavojingi daiktai matomose vietose. Kokius tai jausmus iššaukia? Įtarimą? Nerimą? Baimę? Tai jau tampa nebe taip svabu. Svarbiausia, kad tokiu būdu galima iššaukti konkrečias emocijas – čia ir yra įtaigos esmė. Besiruošiant meilės pasimatymui, jūs savo svečiui taip pat galite palikti konkretų pranešimą. Koks jis bus – spręsti jums.

Susijaudinimas

Būdami su partneriu lovoje, pasakykite jam keletą žodžių apie savo planus ir kuriam laikui atidėkite šią temą – tegul jo ar jos kantrybė kaitinasi nuo laukimo. Žmogus, laukiantis nežinomybėje, netruks susijaudinti tiek emocionaliai, tiek ir seksualiai.

Paklusnumas

Yra žmonės, kurie labai susijaudina, kai partneris įsakinėja. Bejėgiškumo ir priklausomybės pojūtis kartais iššaukia naujus ir ypač stiprius seksualinius išgyvenimus.

Neskubėkite

Jei jūs esate naujokas seksualiniuose žaidimuose, svarbiausiai – neskubėkite. Be to, turite įsitikinti, ar su jūsų skubotumu sutinka partneris. Ir atvirkščiai, jei partneris sako jums, kad daugiau nebegali tęsti žaidimo, o jūs tai darote toliau – pasitikėjimą prarasite akimirksniu.

3 etapas. Nebijokite keisti scenarijaus

Seksualinių žaidimų įvairovė priklauso nuo to, kokia yra jūsų su partneriu vaizduotė ir kaip sekasi įgyvendinti ankstesnius scenarijus. Galbūt jums neteks ypatingai puoštis, nereikės jokių ekstremalių priemonių, tokių kaip virvės ar raiščio ant akių, nors reikia pripažinti, kad šios priemonės iš tiesų kaitina kraują ir leidžia paįvairinti jau pasitvirtinusius scenarijus. Be to, nereikėtų apsiriboti ties vienu ir tuo pačiu scenarijumi. Jei staiga jis pakrypo į kitą pusę ir tai jums leido patirti kažką naujo, nenutraukite šios įvykių eigos – juk nežinote, kokių pojūčių galite dar sulaukti.

Erotiniai žaidimai

Pateiksime keletą erotinių žaidimų scenarijų, kuriuos galite panaudoti savo gyvenime arba, priklausomai nuo vaizduotės, išvystyti savaip.

  • Susitarkite daryti viską, ką jums įsakys partneris.
  • Paeiliui suteikite vienas kitam kokį nors ypatingą malonumą, kasnakt pasikeisdami vietomis.
  • Pabandykite kažką suvaidinti. Moteris tegul imasi nekaltos, nepatyrusios ir drovios mergaitės rolės, o vyras – apsukraus suvedžiotojo.
  • Įsivaizduokite, kad jis – nepatyręs jaunuolis, o ji – gundanti subrendusi moteris.
  • Nustatykite tam tikras partnerio elgesio taisykles ir vis bauskite jį už pažeidimus. Bausmė gali būti, pavyzdžiui, paplekšnojimai švelniu botagėliu. Žaidimas bus įdomesnis, jei vis sugalvosite sunkiai įgyvendinamas taisykles.
  • Pririškite partnerį prie lovos šilkiniu raiščiu, o tada glamonių ir kutenimo padedami priveskite jį ar ją iki orgazmo.
  • Užrišę partnerei akis, pareikškite, kad ji turi besąlygiškai paklusti. Pasakykite jai, kad ji dabar dviejų ponų vergė, nežinanti, kuris iš jų ateis šįvakar. Tiesa, antrojo partnerio nebus. Tik meilužė nežinos, ar bus tas kitas partneris. Jums tektų pakeisti balsą, geriausiai – tylėti žaidimo metu. Ir tuo pačiu vaidinti du skirtingus vyrus. Čia galite naudoti ir seksualinius žaisliukus, tokius kaip vibratorius, netikras penis ar analinis vibratorius, bet tik tuo atveju, jei partnerė tam neprieštarauja. Partneriai gali keistis rolėmis.
  • Dar vienas erotinis žaidimas su užrištomis akimis. Pririškite partnerę veidu į lovą arba prie minkštos kėdės, prieš tai pranešę, kad nusprendėte pakviesti vakarienei draugų (visiškai jai nepažįstamų) ir gali būti, kad vienas iš tų vyrų norės pasinaudoti jos kūnu. Kai po to jūs apsimetęs tuo nepažįstamuoju, įeisite į kambarį, pakeiskite balsą ir elkitės taip, kaip jums nebūdinga. Šiame žaidime taip pat galima pasikeisti rolėmis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras