Erotiška puota ant jūsų kūno: 6 seksualiausi maisto produktai

Chocolate-trends-Atypical-Flavors-free-from-and-health-are-hot-tickets.jpg
 
Kas sakė, kad visais gyvenimo teikiamais malonumais negalima mėgautis vienu metu? Braškės, kremas, ledai ir šokoladas – tai ne tik skanus maistas, bet šie produktai gali atnešti daug nuostabių ir erotiškų pojūčių. Laižykite šokoladą nuo intymiausių partnerio kūno vietų ar paragaukite suši tiesiai nuo jo ar jos pilvo.

Preliudija su maistu ant kūno gali būti labai įdomi, o dar daugiau intrigos ir saldžių akimirkų atneš eksperimentai su pačio maisto temperatūra.  Sužinokite, kokie maisto produktai yra patys tinkamiausi erotiniuose žaidimuose.  


Šokoladas

Jį galite išlydyti ir šiek tiek atvėsinti arba rinktis specialius šokoladinius dažus, skirtus vartoti ant kūno. Plonu sluoksniu užlašinkite šios saldžios pagundos ant partnerio nugaros. Pajuskite kaip ji ar jis su kiekvienu lašeliu suvirpa ir krūpteli nuo nežinomybės ir neįprastos jo kūnui temperatūros (šokoladą galite lydyti ir naudoti šiltą, o šokoladinius dažus galite naudoti šaltesnius).  Tada lūpomis ir liežuviu nulaižykite šiuos saldžius lašiukus, nepagailėkite ir bučinių.


Plakta grietinėlė

Kas gi nemėgsta plaktos grietinėlės? Purškiamas kremas yra vienas populiariausių produktų, kurį poros naudoja meilės žaidimuose. Sustiprinkite savo pojūčius ir nusiteikite karštam ir audringam seksui. Purkškite plaktą grietinėlę ant vyro anr moters spenelių, išilgai palei pilvą, ant intymių organų. O gal šį gardėsi norėsite nulaižysi nuo partnerio kojų pirštų? Pirmyn! Norėdami patirti daugiau skonio, plata grietinėle galite pagardint vaisius. Jeigu  mėgaujatės puota ant partnerio ar partnerės kūno, nepamirškite pasidalinti vaišėmis.  Burna perduokite gardų kąsnelį ir puotos šeimininkui!


Braškės ir kiti produktai


Braškės jau seniai yra laikomos vienu stipriausiu afrodiziaku. Jose gausu cinko, kuris tiek vyrams, tiek moterims sužadina seksualinį apetitą.  Tad kodėl braškių nepavalgius tiesiai nuo partnerio kūno. Patiekite šias raudonas uogas ant jo ar  jos pilvo, genitalijų, krūtinės ar kitų erogeninių zonų. Tada lėtai, slenkant nuo krūtinės žemyn, paragaukite šių uogų.  Kad stalas būtų įvairesnis, braškes galite derinti su vynuogėmis, bananais ar austrėmis. Šie produktai kulinarijoje yra gan dažnas derinys su braškėmis.

Šampano burbuliukai

Šampano arba putojančio vyno burbuliukai greit apsvaigina ir įaudrina, todėl nebijokite šio gėrimo plona srove pilti ant partnerio kūno. Iš taurės liekite šampaną nuo viršutinės nugaros dalies ir leiskite šampano upei tekėti ties stuburo linija. Tuo pačiu tėkmę pristabdykite ir atsigerkite šio svaiginančio gėrimo. Galite šampaną naudoti ir oralinio sekso metu. Tuomet geriau į šampaną įmeskite keletą ledukų. Gurkšnis šio gėrimo prieš sąlytį su vyrišku pasididžiavimu, suteiks daug nuostabių akimirkų abiems partneriams.


Valgomi masažo aliejai ar sirupas

Sirupas arba tam skirti valgomi masažo aliejai ar oraliniai lubrikantai leis pasiekti aukštesnį intymių santykių lygį. Drąsiai pieškite pirštais norimus simbolius, užuominas ir leiskite jam ar jai atspėti savo sumanymą. Teisingas atsakymas reikš, kad padovanotą menišką piešinėlį turite nulaižyti ir užduoti kitą mįslę ant tos vietos, kurios tik  pageidaus jūsų antroji pusė. Tačiau nebūkite labai griežti šioms taisyklėms. Atminkite, kad patirta palaima, atneš pergalę abiems.

Dėl lipnių šio žaidimo taisyklių bus patogiau jei pasirinkite galbūt kiek neįprastą žaidimo vietą. Pieškite meilės simbolius sėdėdami vonioje ant skalbimo mašinos ar duše, o vėliau pasilepinkite romantiška atmosfera šiltoje vonioje. Nepamirškite ir stebuklingos žvakių terapijos.
Maistas meilės žaidimuose nėra naujovė. Šių skanių malonumų įtraukimas į meilės guolį sužadins fantaziją ir leis patirti jausmingų, šiltų ar šaldančių prisilietimų. Be to, daugelis šių produktų yra laikomi natūraliais afrodiziakais. Pabandykite atrasti naujos virtuvės skonį intymiame gyvenime ir paragaukite saldžios nuodėmės!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras