Faktai apie moterų orgazmą

pora-5749dddb72348.jpg
 
12 komentarai
Orgazmas gali būti naudingas tiek vyrų, tiek moterų sveikatai, tačiau šiandien pakalbėsime apie bene visų laikų didžiausią mįslę – moterų orgazmą: ar visos moterys gali jį patirti? Kiek laiko tai užtrunka ir ar tam gali turėti įtakos prezervatyvas?

Orgazmas mažina galvos skausmą

Taigi, po to, kai vyrai perskaitys šį straipsnį, moterys nebegalės išsisukinėti nuo sekso, sakydamos, kad joms skauda galvą. Seksas – bene geriausias vaistas, malšinantis galvos skausmą!

Prezervatyvas neturi įtakos moterų orgazmui

Moterys gali patirti orgazmą, nepriklausomai nuo, ar naudojamas prezervatyvas, ar ne. Jei prezervatyvas nenaudojamas, tai tikrai nereiškia, kad moteris patirs stipresnį orgazmą. Be to, naudojant prezervatyvą, moteriai gali pavykti labiau atsipalaiduoti – nereikės rūpintis, ar partneris ištrauks varpą laiku.

 30 procentų moterų sunkiai patiria orgazmą

Taip, tikrai gąsdinantys skaičiai – 30 procentų moterų sunku patirti orgazmą lytinių santykių metu, ir net 80 procentų sudėtinga tai patirti masturbuojantis.

Vyresnėms moterims lengviau patirti orgazmą

Taip, tai tikra tiesa. Buvo atliktas tyrimas, kurio metu nustatyta, kad 61 procentas 18 - 24 metų moterų patyrė orgazmą paskutinių lytinių santykių metu, 65 procentai 24-30 metų, ir 70 procentų 40-50 metų. Taip nutinka todėl, kad su amžiumi moteris įgyja daugiau patirties bei žino, kas jas gali privesti prie malonumo viršūnės.

Eksperimentavimas gali padėti pasiekti orgazmą

Nereikia tikėtis, kad mylėsitės viena poza, ir moteris patirs palaimos viršūnę. Deja, taip būna retai, todėl svarbu keisti pozas bei nepamiršti klitorio stimuliacijos.

Orgazmui turi įtakos moters savigarba

Pasirodo, moteriai lengviau patirti orgazmą, jei ji apie save yra geros nuomonės ir nekompleksuoja, todėl svarbu, kad moteris pasitikėtų savimi. Prie to, žinoma, gali prisidėti ir partneris, kurio pareiga – moterį girti, o ne kritikuoti.

Ne visi vyrai supranta, kad moteris suvaidino orgazmą

Moterys gali vaidini orgazmą dėl įvairių priežasčių: vienos nori, kad partneris liktų patenkintas, kitos tai daro be jokios paaiškinamos priežasties. Atliktas tyrimas parodė, kad kai kurie vyrai tiesiog nesupranta, kad moteris orgazmą suvaidino: 85 procentai apklaustų vyrų teigė, kad jų partnerės patiria orgazmą, tačiau tik 64 procentai jų partnerių patvirtino, kad jos iš tiesų patiria orgazmą.

Kartais orgazmą galima patirti ir be lytinių organų stimuliacijos

Žinoma, taip nutinka labai retai, tačiau tai tikrai nėra mitas. Ekspertai teigia, kad taip gali nutikti dėl padidėjusio kraujo tekėjimo į lytinius organus.

Kad moteris patirtų orgazmą, tam reikia skirti laiko

Vyrai gali pajusti orgazmą vos per minutę, tačiau moteriai tai praktiškai neįmanoma. Remiantis statistikos duomenimis, moteriai pasiekti orgazmą  prireikia maždaug 20 minučių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (12)
O tu nelipk ant beleko kas tik duoda įkišti. O tai dar daug lentų turėsi, nes tu esi jų ir vertas. Rask moterį, su kuria jus sies tikra aistra, isvesk moterį iš proto, ir ji tavęs taip norės, kad pamirši viską šiam pasaulyj
geroji panele
"Kad moteris patirtų orgazmą, tam reikia skirti laiko"
WTF? :D
Greitukas dar labiau užveda ir greičiau pasieki orgazmą
mano nuomone didziasia itaka, per kiek laiko moteris patirs orgazma (ir ar isviso ji patirs) turi jos atsipalaidavimo laipsnis, jei moteris guli kaip lenta nemanau kad ji yra atsipalaidavusi ir greiciausiai nieko nepatirs...
del suvaidinto orgazmo,tai galiu pasakyt,kad vyrai supranta tai
Labai priklauso nuo moters atsipalaidavimo. Jei partneris nemokės moters atpalaiduoti arba ji pati jausis nekomfortiškai (kompleksai, stresas, ne geidžiamas partneris...) - gali ją dulkinti valandomis - ji nepatirs orgazmo. Gerai atsipalaidavusią moterį galima privesti prie orgazmo per 2-3 min.
Orgazmas yra smegenyse, o ne genitalijose.
Ir seip tikrai yra merginu, kurios sugeba per 1 min baigti... Taip, kad praktiskai tai imanoma... Gal tik teoriskai pagal tokias statistikas tai atrodo labai jau neitiketina...
Imanoma ir 5min begyje mergina privesti prie orgazmo... :/
Ir dar prezervativas tikrai padeda patirti orgasma nes jis pamazina penio jautruma, o tai papildomas laikas moteriai. Taip kad nebukim egoistais nsudokim sargi.
Manau Liezuvelis greiciausias kelias i moters orgazma. :-P
vyrai tingi uztat moteris negauna orgazmo,o ateiti bus dar daugiau skaudanciu galvu
jei statistiskai moterims reikia 20min orgazmui, o vidutinis statistiskas intercoursas trunka apie 10-13min. tai reiskia nei viena pana nepatiria orgazmo jei neturi "to" berno, kuriam reik valanda drozt ja kaip lenta, kad jis pats pabaigtu... nebent i tas 20min iskaiciuotos visokios preliudijos.
Naujas komentaras