Faktai ir mitai apie moterų masturbaciją

masturbacija-74053378.jpg
 
Norėdami pagerbti moterų masturbaciją, paruošėme dažnai sutinkamus mitus apie tai. Džentelmenai, atkreipkite dėmesį!

“90% moterų masturbuojasi.”

FAKTAS

1953 m. 62% moterų prisipažino, jog masturbuojasi. 1979 metais šis procentas paaugo iki 74%. Šiais laikais devynios iš dešimties moterų prisipažįsta, jog pamalonina save, o du trečdaliai prisipažįsta besimasturbuojančios bent jau tris kartus per savaitę.

Daugelis seksologų mano, kad 90% moterų tai daro dešimtmečius, tačiau kai kurios iš jų yra įpratusios tai slėpti.

“Seilės yra geriausias lubrikantas.”

MITAS

Nors seilės yra antras pagal drėgnumą natūralus kūno skystis tinkamas masturbacijai (be natūralaus lubrikanto, kurį gamina vagina), neseniai atlikto tyrimo duomenimis paaiškėjo, jog seilių naudojimas kaip lubrikanto padidina vaginalinių infekcijų riziką. Pasak tyrimo, seilės gali išbalansuoti vaginos bakterijų balansą. Saugiausiam ir maloniausiam pojūčiui išmėginkite vandens pagrindo lubrikantą.

“Žmonės, kurie reguliariai mylisi, mažiau masturbuojasi.”

MITAS

Visi esame girdėję nors iš vieno draugo “man nereikia masturbuotis”. Na, pasirodo, kad jis gali prarasti daugiau, nei tik savęs pamaloninimo džiaugsmą. Nors iš atrodo paradoksalu, kuo daugiau žmogus mylisi, tuo daugiau jis linkęs masturbuotis. Trumpai, kuo daugiau masturbuojamės, tuo atviriau žiūrime į seksą.

“Yra trys moters orgazmo tipai.”

FAKTAS

Iš esmės yra tris moters orgazmo tipai – klitorinis, vaginalinis ir jų kombinacija. Kaip galite įsivaizduoti, orgazmų kombinaciją sunkiausia pasiekti, o tam puikiai tiks kiškučio tipo vibratorius.

“Masturbacija natūraliai mažina skausmą.”

FAKTAS

Tikrai girdėjote, kad orgazmai gerai jūsų sveikatai, tačiau panagrinėkime tai iš arčiau. Moterys, kurios reguliariai masturbuojasi, sako, kad mėnesinės tampa mažiau skausmingos, pagerėja jų PMS simptomai, įskaitant irzlumą ir sumažėja galvos skausmų dažnumas. Be to, masturbacija labai efektyviai mažina stresą.

Niekada nevėlu patyrinėti save ir sužinoti tai, kas maloniausia jums!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras