Fantastiškiausias oralinis seksas jos gyvenime: 7paprasti žingsniai

Oral-Sex(1).jpg
 
Sieki išvesti ją iš proto? Oralinis seksas yra vienas iš geriausių būdų tai padaryti. Mūsų detalus gidas pavers bet kurį vyrą tikra orgazmų mašina. Skaityk įdėmiai.

Paklausk bet kurios moters, kaip ji jaučiasi, kai vyras jai suteikia malonumą oraliniu būdu, ir ji atsakys: “Gerai”. Tačiau šioje srityje, kaip ir daugelyje kitų, yra gėdinga pasitenkinti tik “gerai”, kai šiek tiek pasistengus galima pasiekti “fantastiškai”. Žinoma, kiekviena moteris yra ypatinga ir išskirtinė (bent jau jos taip sako), ir kiekviena turi savų užgaidų šiame reikale. Tačiau garantuojame – sek šį gidą, ir staiga ji pradės prašyti oralinio sekso daug dažniau. Tau spręsti, ar tikrai to nori.

1. Komforto zona. Pati pirma taisyklė, kurią būtina įsidėmėti, tai kad moterims yra be galo svarbu jaustis atsipalaidavusioms. Įsitempusi ir susirūpinusi moteris niekada net nepriartės prie orgazmo, juolab fantastiško orgazmo. “Seksualiausia, ką man kada nors yra pasakęs vyras, buvo ‘Įsitaisyk patogiai’”, pasakoja Los Andžele gyvenanti ir dirbanti sekso ekspertė bei radijo laidų vedėja Lora Somosa. “Daugelis moterų nerimauja, kiek laiko jos užtruks, kol pasieks orgazmą. Jos jaučiasi dėl to atsakingos. O tai gali privesti prie milžiniško diskomforto. Paprasčiausias patvirtinimas, jog vyras niekur neskuba, prideda begales taškų.”

2. Patogi pozicija. Tavo partnerė greičiausiai žino, kuri poza jai labiausiai tinka ir patinka, tačiau, jei ji atvira pasiūlymams, pamėgink pakišti pagalvę po jos sėdyne, kad šiek tiek kilstelėtum jos klubus. Taip suteiksi sau neįtikėtinai patogų kampą, o jai – nepakartojamą jausmą. “Tuomet, kai ji jau guli ant nugaros, pasistenkite laikyti jos kelius kuo toliau nuo vienas kito. Taip turėsite didesnį plotą sekso eksperimentams, o tai, žinoma, tik sustiprins potyrius.”, sako Somosa.

3. Erzinimas. Neskubėk – visur suspėsi. Čia svarbu ne greitis, bet pastoviai kylantis intensyvumas. Pradėk nuo jos vidinių šlaunų pusių. Palengva pereik prie išorinių, tuomet – vidinių lūpų. Lengvi ir švelnūs judesiai liežuviu aukštyn, žemyn ją užves ir paruoš perėjimui prie stipresnių potyrių.

4. Įsiklausyk! Šiuo metu turėtum įtempti visus pojūčius ir išgirsti jos kūno kalbą. Nesielk kaip visažinis sekso guru, kuris geriau žino, ko nori moteris, nei ji pati. Taip nėra. Jausk, į kurią pusę krypsta jos klubai, ką daro rankos. Kai moterį veža tai, ką darai, ji tai parodys. Tik nepražiopsok!

5. Pažabok vibraciją. Taip, nebijok ir nesidrovėk pasitelkti pagalbon sekso žaisliuką. Įprastai moteriai pasiekti orgazmo viršūnę užtrunka apie 20 minučių, todėl nusiteik ten kurį laiką pabūti. Nedidelis ir patogus valdyti vibratorius gali būti puikus būdas tą laiką sutrumpinti.

6. Kopimas į kalną. Kaip ir minėjome, visas procesas turi vykti palengva, tačiau neužmik! Kai pradėsi jausti, kad ji nebetveria savame kailyje, pradėk didinti spaudimą ir greitį. Vienos moterys mėgsta judesį aukštyn-žemyn, kitoms labiau patinka šoniniai judesiai. Stenkis koncentruoti veiksmą ties klitoriu – juk nereikia sakyti, kad tai pagrindinis jutiminis taškas, kuris prives prie didžiosios viršūnės.

7. Didysis finalas. Kai jausi, kad ji artėja prie viršūnės, nieku gyvu nesustok daręs ir nekeisk to, ką darai. Čia svarbus pastovumas. Jei sulėtinsi ar pagreitinsi, pakeisi liežuvio judėjimo kryptį ar bent sekundei sustosi atsikvėpti – tai gali reikšti pabaigą (ir ne tą laimingąją pabaigą). Tačiau nebūk taip susitelkęs priversti ją baigti – tai gali ir neįvykti. Tačiau ne tai svarbiausia. Moteriai geriausias jausmas, kai vyras parodo, jog būti tarp jos kojų jam – didžiausias malonumas pasaulyje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras