Gašliausios moterų fantazijos

file60091797_acd4dd67.jpg
 
11 komentarai
Jeigu galvojama, kad moterims nekyla išdykusios seksualinės fantazijos, reikėtų permąstyti tai dar kartą. Dailiosios lyties atstovių galvose verda tikras purvinų gašlybių katilas, apie kurį vyrai dažnai nė nenutuokia.

Kokios gašliausios fantazijos dažniausiai sukasi trapių būtybių galvose?

  • Padėtį kontroliuoja ji. Šalia moters – didelis ir stiprus vyras, galintis ją nešioti kaip plunksnelę, kuris miegamajame maldaute maldauja seksualinio išlaisvinimo. Buvimas valdove yra viena dažniausių dailiosios lyties atstovių fantazijų. Scenarijus galėtų skambėti taip: didelis ir stiprus vyras jėga nustumiamas į lovą, vėliau seka oralinio malonumo jai suteikimas. Nors ji kontroliuoja padėtį, svajoja apie šiokį tokį grubumą , tačiau tuo pat metu mėgaujasi visišku atsidavimu savo vyrui.
  • Padėtį kontroliuoja jis. Šiuolaikinė nepriklausoma moteris svajoja miegamajame prarasti bet kokią kontrolę ir būti priklausoma nuo valdovo vyro, būti jo verge. Ji nori pajausti jėgą, patį negailestingiausią, koks tik įmanoma, vyro įsiskverbimą, pirštus, kurie stipriai tempia atgal jos suimtus plaukus ir galvą atgal, aštriai į petį suleistus dantis. Miegamajame ji trokšta būti savo valdovo nuosavybe. Žinoma, pastarasis aspektas neturi nieko bendro su realybe.
  • Ji mokinė, o jis – mokytojas. Moterims patinka tokia seksualinė fantazija. Ji įsivaizduoja save su mokinukės uniforma, gašliai žvelgia į savo mokytoją, nešvankiai jį erzina. Galiausiai jis sugriebia šią mergaitę, staigiu judesiu apsuka ir apiberia pliaukštelėjimais ranka, reiškiančiais atpildą už netinkamą elgesį. Pastaroji fantazija egzistuoja dėl dviejų priežasčių: vyro dominavimas nuteikia maloniai, o kartu nuveda į karštą ir aistringą seksą.
  • Seksas su nepažįstamuoju. Tamsiame prirūkytame bare prie moters prieina neįtikėtino grožio vyras, kuris nieko neklausęs nusineša ją į miegamąjį bei padovanoja ilgą ir karštą naktį su laukiniu seksu. Ši moterų fantazija jų galvose dažniausiai pasireiškia pačiu ištvirkėliškiausiu kampu. Tokių seksualinių fantazijų metu kelnaitės sudrėksta momentaliai.
  • Seksas trise su kita moterimi. Šiandien nieko nestebina heteroseksualios moters noras išbandyti seksą su kita moterim. Tokiose fantazijose egzistuojantis vyras dažniausiai lieka nuošalėje kaip butaforinis objektas. Didžiausias dėmesys atitenka trečiajam asmeniui – damai. Po visų įmanomų glamonių ateina laikas ir seksui su vyru. Tačiau savo žmogui prie kitos moters liestis neleidžiama, visą malonumą prisiima ji pati.
  • Seksas trise su kitu vyru. Dažniausiai heteroseksualūs stipriosios lyties atstovai garbina ir dievina moters kūną bei visą dėmesį skiria tik jai. Pats nekalčiausias šios seksualinės fantazijos vaizdas: aistringai mylėdamasi su vienu vyru, kitam suteikia oralinį malonumą. Žinoma, toliau jis gali plėtotis į dvigubą įsiskverbimą ar analinį ir įprastinį seksą su dviem vyrais vienu metu.
  • Vojerizmas. Vyrai neretai klaidingai mano, kad moterys nesimėgauja stebėdamos kitų lytinį aktą. Jos dažnai įsivaizduoja save stebinčias kaimynų seksą pro jų langą, šnipinėjančias aistringą porelę parke ar užklumpančios gašlybių kupiną orgiją.
  • Prievarta ir jėga. Dažna moteris fantazuoja, kaip ją išprievartauja tobulos išvaizdos vyras. Scenarijus gali klostytis taip: grubus prievartautojas užklumpa ją gatvėje, nusitempia į pirmą pasitaikiusį užkampį, staigiai plėšia drabužius, naudoja jėgą ir negailestingai „išdulkina“. Moteris prieštarauja kiekvienam jo veiksmui, bando išsprūsti, tačiau viduje viskuo mėgaujasi.
  • Ekshibicionizmas. Moteris įsivaizduoja, kaip mylisi su vyru viešoje vietoje stebint kitiems žmonėms.
  • Striptizo šokėja. Realybėje, didžioji dauguma moterų niekada neišdrįstų purvinai šokti prie stulpo priešais minią ištroškusių gerbėjų, tačiau savo fantazijose drąsos nestokoja. Jos mėgaujasi išalkusių vyrų dėmesiu, jų stipriu geismu ir ryškia erekcija – vaizdas, kuriuo pasisotinti niekaip neįmanoma.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
Tamsus prirukytas baras su miegamuoju? ...O gal tas neitiketino grozio vyras tempia ja pusantros valandos ant ranku namo i miegama :)))
Laukiu moteru
Kažkaip nelabai čia gašlios, kaip maniškė pasakytų :D
Tai visai nesunku: įsijungi muzikėlę,šoki ir nusirenginėji. O šoki taip kaip moki, pvz: klumpakojį
Moterys kaip ir vyrai turi įvairių ir švarių ir nešvarių minčių. Tik vienos tai pripažysta, o kitos - ne,.
O mylėtis irgi galima striptizo metu
Striptizo pamokos 862347717
Padėtį kontroliuoja jis; Ji mokinė, o jis – mokytojas; Prievarta ir jėga; Striptizo šokėja - geriausiųjų TOP4
Ne tik moterys gasliai galvoja bet ir vyrai.As taip pat pamates graze moteri galvoju, kaip butu gera su ja pasimileti
Striptiza sokti meno nereikia, tik reikia tureti gera partneri kuriam soki ir visa aistra perduoti per soki, isreiksti meile sokije
gal kas žinot, kur moko šokti striptizą? ;)
Naujas komentaras