Gėlės, meilė ir grupinis – tai, ko trokšta lietuviai!

red_rose_vm-4.jpg
 
5 komentarai
Meilės diena jau čia pat ir jeigu manote, kad lietuviai yra pernelyg kuklūs ir apatiški , jog švęstų Valentino dieną, klystate! Portalo suaugusiems.lt Valentino dienos apklausoje sudalyvavo daugiau kaip tūkstantis dalyvių. Pasirodo, didžioji dalis lietuvaičių švenčia Vasario 14 dieną ir savo meilės nakčiai turi ypatingų planų!

Apžvelkime, kas, kaip, su kuo, kokiu mastu ir kodėl mini Meilės dieną bei apie ką fantazuoja karščiausios Lietuvos porelės!
 

Didžioji dalis dalyvavusiųjų apklausoje lietuvaičių (884 iš 1106) gali pasidžiaugti turintys antrąją pusę, o į klausimą, ar švenčiate Valentino dieną, teigiamai atsakė 672 (60,9%) respondentų, 345 (31.3%) teigė, jog Valentino dienos šventimas  priklauso nuo aplinkybių, ir tik  87 (7,9 %) lietuviai iš kiek daugiau nei tūkstančio, Meilės dienos nešvenčia. Paklausti apie Vasario 14 dienos tradicijas, didžioji dalis apklausoje dalyvavusių respondentų sutiko, jog vienas svarbiausių Valentino dienos akcentų, tai gėlės. Jas dovanoja arba gauna dovanų beveik visi besidalinantys meile su antrąja puse!


Valentino dienos šventimo klausimu lietuviai nėra įnoringi, bet ketina aistringai ir aktyviai  sutikti Meilės dieną: 33%  apklausoje dalyvavusių lietuvių planuoja kažką erotiško ir labai seksualaus, 22,3 % -  Valentino vakarą praleis namuose, 18,3 %  - planuoja romantišką vakarienę žvakių šviesoje, 18,3 %  - nieko neplanuoja ir 5,3 %  respondentų prisipažino apie romantišką kelionę!
 

Tačiau net jei ir galėtų rinktis, kur mieliausiai sutikti Valentino dieną, lietuviai vis vieną rinktųsi nuosavą miegamąjį, arba laiką leistų kalnų trobelėje ar viešbutyje.


O kokia gi Vasario 14 - oji be dovanų! Taigi, apžvelkime, kokios yra populiariausios dovanojamos dovanos tarp lietuvaičių. Beveik trečdalis apklausos dalyvių kaip dovaną įvardino save, 24,1 % savo mylimam žmogui įteiks mielą smulkmenėlę, 22,2 % - savo antrąją pusę nudžiugins dovana iš erotinių prekių parduotuvės.

 
 

Į atvirą klausimą: „Kokia yra didžiausia Jūsų erotinė fantazija?“, lietuviai nesikuklino atsakyti ir drąsiai dalinosi savo svajonėmis.  Kaip atskleidė apklausa, tarp populiariausių lietuvių TOP 3 seksualinių fantazijų, pirmoje vietoje   atsidūrė grupinio sekso fantazija , antroje – striptizas (apie antrosios pusės viliotinį svajoja tiek vyrai, tiek moterys!) ir  garbinga  trečia vieta  atitenka jaukios romantikos ir gero sekso troškimui!  (romantiška vakarienė sūkurinėje vonioje kartu su  žmona; maudynės nuogiems jūroje; erotinis masažas; svarbiausia, kad dovana būtų įteikta iš širdies; seksas be tabu; oralinis seksas per naktį, grubus seksas; romantiška vakarienė ir geras seksas po to; pasibuvimas dviese be vaikų, kažkas seksualaus ir dar nebandyto; išprievartavimo fantazijos įgyvendinimas, jaukiai ir romantiškai praleistas vakaras kalnų trobelėje ir kt.)
 

Džiaugiamės, jog  įsimylėjusios  porelės Valentino dieną sutiks turiningai, aistringai ir karštai, o  vienišoms širdelėms per Meilės dieną linkime sutikti savo Valentiną!  Sveikiname apklausos nugalėtoją Edik ir linkime, jog jo fantazija per Vasario 14 –ają sutikti amžiną  meilę, taptų saldžia tikrove! Apklausos nugalėtojui dovanojame lubrikantą Just Glide (200 ml) ! Dėl dovanos atsiėmimo su laimėtoju susisieksime asmeniškai el. paštu. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Tai jo...geriausia dovana tai garvežiukas su ratukais, įvažiuojantis į putytės tuneliuką...
kam susiktos kam ne, jei tau kas siuncia tai ir parasyk, tiems, kas siuncia...
nustokit siuntinet savo susiktas nesamones.
Labai puiku, kai partneriai ne tik fantazuoja, bet ir tas fantazijas paverčia realybe.
mmmm
Naujas komentaras