Geras seksas ir valandos. Kada geriausia?

650x350_dst.jpg
 
Seksologai jau seniai pastebėjo, kad pasitenkinimas nuo sekso skirtingu paros laiku stipriai skiriasi. Tos pačios glamonės priklausomai nuo laiko jaučiamos skirtingai. Todėl pažiūrėk į valandas ir pagalvok, kokius malonumus galite patirti būdami kartu.

6.00 — 8.00

Ji: Net jei ji ir prisižadino, jos organizmas dar nėra pasiruošęs seksui. Melatonino (miego hormono) lygis kraujyje mažėja, o kūno temperatūra dar nėra po miego pakankamai pakilus (naktį kūno temperatūra šiek tiek sumažėja). Nors kartais labai malonu prisižadinti užsiimant seksu. Svarbiausiai, kad partneris neskubėtų, o leistų merginai pasimėgauti lėtomis glamonėmis.

Jis: Dauguma vyrų būtent šiuo metu yra savo seksualinio aktyvumo pakilime, nes jų testosterono lygis kraujyje pasiekia maksimalų lygį. Jam reikia žvalumo ir naujų jėgų naujos dienos pradžiai. Tačiau jis dar nėra pasirengęs ilgoms glamonėms. O štai greitas seksas – tai, ko galima sulaukti.

8.00 — 10.00

Ji: Galutinai prisižadino ir yra pasirengusi seksui. Dabar jos kraujyje daug endorfinų – „džiaugsmo hormonų“, kurie pasiekia maksimalų lygį. Tam, kad mergina susijaudintų, nereikės sugaišti daug laiko.

Jis: Jau nusiteikė darbui. Testosterono lygis šiek tiek sumažėjo ir pasidarė normalus. Todėl gana sudėtinga būtų jį išjudinti.

10.00 — 12.00

Ji: Šiuo metu paaštrėja skonio receptoriai. Būtent dabar ji pajus daugiausiai pasitenkinimo iš oralinio sekso. Beje, šiems meilės žaidimams vyrai yra visuomet pasirengę.

Jis: Pas vyrus dominuoja mąstymo aktyvumas. Todėl ji, vietoj to, kad užsiimtų seksu, valandomis apie tai mąstys, tačiau pats nieko nedarys. O bet kokius merginos veiksmus jis ims analizuoti ir darys „gilias“ išvadas.

12.00 — 14.00

Ji: Jos aktyvumas pasiekia maksimalią reikšmę. Tačiau nieko bendro neturi su seksualumu. Šiuo metu moteriai reikia atsipalaiduoti ir susikaupti seksui. Tačiau tuo pat metu, jei ji ruošėsi pasidomėti kažkuo nauju apie seksą, nereikia gėdytis tai įgyvendinti.

Jis: Nusiteikęs pažaisti. Šiuo metu vyro „džiaugsmo hormonai“ pasiekia maksimalų lygį. Todėl jis nori kažko neįprasto, eksperimentuoti ir su malonumu įgyvendinti bet kokias seksualines fantazijas.

14.00 — 16.00

Ji: Šiuo metu jos organizmas maksimaliai pasiruošęs seksui. Tačiau ilgoms paruošiamosioms glamonėms ji nėra nusiteikus. Greitas, netgi grubokas seksas – štai ko jai dabar reikia. Be to, šiuo metu suaštrėja merginos uoslės pojūčiai, tad svarbiausiai, kad vyras maloniai kvepėtų.

Jis: Artėjant ketvirtai valandai vyro organizmas gamina daugiausiai spermos. Todėl, jei jūs galvojate apie giminės pratęsimą, tai pats tinkamiausias laikas.

16.00 — 18.00

Ji: Šiuo metu merginų aktyvumas krenta. Dauguma moterų nėra pasirengusios aktyvioms glamonėms. Tačiau tai nereiškia, kad ji atstums partnerio glamones. Todėl, jei mylimasis yra pasirengęs kovai, nereikėtų savęs stabdyti.

Jis: O jis tikrai pasirengęs kovai ir nėra nusiteikęs ilgoms glamonėms. Jam būtina sekso metu nuimti įtampą ir stresą, neigiamą energiją. Todėl viskas, ko galima iš jo tikėtis – tai greitas seksas.

18.00 — 20.00

Ji: Būtina papildyti energijos talpyklą, todėl nuo vakarienės nederėtų atsisakyti. Šiuo metu paaštrėja klausos pojūčiai. Ji yra pasirengusi išklausyti ilgus prisipažinimus, meilės istorijas ir komplimentus.

Jis: Šiuo metu vyras nėra nusiteikęs meilės žaidimams. Dabar jis mąsto tik apie maistą, savo alkio pojūčius ir apie poilsį po vakarienės. Visas savo jėgas jis atiduoda maisto virškinimui. Nors jei jį pakviestumėte į mažą puotą lovoje, vargu, ar jis atsisakytų.

20.00 — 22.00

Ji: Pats laikas ilgai trunkantiems meilės žaidimams. Ji pilna jėgų (jei neatsisakė nuo vakarienės) ir yra pasirengusi perimti iniciatyvą į savo rankas. Pats laikas eksperimentams lovoje.

Jis: Veržiasi į mūšį lovoje ir yra pasirengęs išpildyti bet kokį merginos norą. Šiuo metu seksualinės valandos visiškai sutampa.

22.00 — 0.00

Ji: Artėjant vidurnakčiui jos kraujyje staigiai daugėja melatonino. Organizmas palaipsniui užmiega, net jei ji ir yra įpratusi gultis vėlai. Todėl dabar jos seksualinis jautrumas yra žemas. Tačiau tuo pat metu aštrėja romantiniai jausmai, kai norisi laikytis už rankų, apsikabinti, bučiuotis – ir daugiau nieko neveikti. 

Suaugusiems.lt

Ar turite savo pamėgtą laiką mylėjimuisi?
 
Komentarai
Naujas komentaras