Geresnis seksas 2020 – aisiais? Štai kaip!

try-something-kinky-if-you-want-better-sex-1576099393.jpg
 
Kai kurie naujiems metams pasižadėjo daugiau sportuoti, kiti atsisakyti alkoholio, tačiau kaip dėl seksualinio gyvenimo pagerinimo? Visi nusipelnė visapusiško seksualinio gyvenimo ir niekas neturėtų vaidinti orgazmų šiais laikais ir šiame amžiuje. Taigi, kaip pagerinti seksą 2020 metais, pasak ekspertų?

Seksas ar seksualinis malonumas gali ir nebūti aukštai jūsų prioritetų sąraše. Tačiau turėtų būti kitaip. Jūsų seksualinio gyvenimo pasirinkimai gali stipriai veikti bendrą jūsų gerbūvį. Tai atspindi kas jūs esate, o galėdami išreikšti tai atvirai ir be gėdos (nejausdami gėdos sau ar kitiems), galite pasikelti pasitikėjimą savimi ir kitose gyvenimo srityse.

Moterys turėtų į seksualinį malonumą žiūrėti kaip į savo prioritetą lygiai taip pat, kaip valgymą ar miegą. Mėgavimasis sveiku ir tenkinančiu seksualiniu gyvenimu yra būtinybė ir rūpestis savimi. Jei į savo seksualinį malonumą žiūrėtumėte kaip į bet kokį kitą gyvenimo prioritetą, tai būtų jūsų normalios rutinos dalimi ir tai, kas priverčia jaustis jus puikiai.

Patarimai norintiems pagerinti savo seksualinį gyvenimą šiemet

Jei esate pasiruošusi pagerinti savo seksualinį gyvenimą šiemet, turime jums patarimų, kurie padės pradėti. Skirkite laiko kasdien ir pasimėgaukite, nepaisant to, ar tai masturbacija, ar seksas su partneriu. Labai lengva praleisti seksą sunkios ir ilgos dienos pabaigoje ir nors tame nėra nieko blogo, didelį skirtumą gali padaryti kelių valandų rezervacija jūsų tvarkaraštyje. Taip galėsite tyrinėti savo kūną ir tikrai atsipalaiduoti. Taip pat toks pažadas naujiems metams gali padėti pažvelgti į jūsų seksą iš kito kampo, įvertinti jį ir padrąsinti jus patyrinėti ir išmėginti tai, ką visada norėjote.

Jei norite pagerinti seksualinį gyvenimą su partneriu, išmėginkite kažką naujo ir pamėginkite išsakyti vienas kitam ką norėtumėte išmėginti ir ko tikrai nenorite, taip pradėsite sveiką dialogą. Pradėkite neskubėdami. Tiesiog pasikalbėkite apie tai, kas jums patinka ir kas patiko praeityje. Kartais gali padėti knygos ar kitokia medžiaga, nes taip geriau suprasite šią temą ir pristatysite ją partneriui.

Pabaigai

Nėra jokios tobulos formulės, kuri padėtų sukurti tobulą seksualinį gyvenimą su partneriu ar be jo. Tačiau, jei atpažinsite savo poreikius ir juos suprasite, bus daug paprasčiau. Tam, kad turėtumėte laimingą ir sveiką seksualinį gyvenimą, pirmiausia turite pripažinti savo norus ir poreikius, o tada galite juos išreikšti partneriui ar prisijungti prie grupės, kuri priima jūsų poreikius ir troškimus.

Atrodo, kad tikrai puikus seksas padeda jausti pasitikėjimą savimi ir savo aistra, o be to, tada nebebijoma tuo dalintis be jokio gėdos jausmo. Taigi, mokykitės apie save ir savo kūną. Linkime seksualių 2020 – ųjų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras