Geresnis seksas: kaip mylėtis visą naktį?

 
2 komentarai
Pirmas dalykas, kurį vyrams reikia padaryti, tai susirasti PC raumenį (angl. POBOCOCCYGEOUS muscle). Jis yra pagrindinis raktas i geresnį seksą.

Tai raumuo, kurį galite sutraukti, pvz., šlapinimosi metu, taip sustabdydami tėkmę. Pavaizduotas paveikslėlyje.

Jūs galite ir šiuo metu PC raumenį monotoniškai suspaudinėti. Bet dauguma vyrų yra visai nepažystami su šituo raumeniu jų kūne.

Visi iš individualių raumenų yra arti kirkšnies sėdmenų, pilvo, šlaunies. Taip pat jaučiamas ir PC raumenys. Jie gali būti jaučiami kaip viena didelė raumenų masė. Tai reikia pakeisti tučtuojau. Šiuo metu egzistuoja paprasčiausias būdas, kaip surasti jūsų PC raumenį ir izoliuoti nuo kitų.

Pirma, švelniai prilieskite savo sėklides vienu ar dviem pirštais iš galo. Įsivaizduokite, kad šlapinatės.

Dabar pamėginkite sustabdyti ištekėjimą. Tas raumuo kuriuo jūs ką tik pasinaudojote sustabdant ištekėjimą iš pūslės ir yra jūsų PC raumuo. Ar jūs pajutote suspaudimą? Galbūt jūs taip pat pastebėjote tai, kad jūsų penis ir sėklidės truputėlį „pašoko“, kai jūs sutraukėte PC raumenį.

Labai svarbu, kad jūsų pilvo ir šlaunies raumenys liktų atsipalaidavę. Ar jie įsitempė kartu? Bandykite dar kartą. Šį sykį sutelkite visas pastangas.

Trumpas patarimas: nesistenkite sukelti erekcijos. Lavinant PC to nereikia. Taigi atsilaiduokite  ir leiskite jūsų varpai suprantamai reaguoti į šiuos pratimus.

Tuo tarpu moterys sutraukinėdamos vaginos raumenis gali juos lavinti atlikdamos kegelio pratimus. Reikėtų įsivaizduoti, jog vagina bandoma suimti kamuoliuką.

Tai padės „įštempti“ ilgiau, padidins malonumą ir privers greičiau „užsivesti“, bet ne „baigti“.

Pagal thegame.lt inf., nuotrauka iš Copyright (c) 123RF Stock Photos

 
Komentarai (2)
gi tu fiziskai neistemptum visos nakties :) baikit jus cia fantazuot ir eikit paskaityt geriau straipsniu kad visos nakties seksas yra dazniausiai mitas nes zmones nei fiziskai neatlaikytu nei patirtu toki pat malonuma kaip pradzioj, gi patys pagalvokit genitalijos trinas per sueiti kelias valandas... kalba eina ne apie 10-15 min bet apie visa nakti... tad baikit iskart fantazuot kas jau cia susidomejot to raumens treniravimu :)
Jis tiksliau vadinas lot. musculus Pubococcygeus, gaktos-uodegikaulio raumuo. Jį turi ir vyrai, ir moterys. PC ištreniravimas (Kegelio pratimais) tiesiog daro stebuklus!!! Pvz, vyrai gali ne tik mylėtis visą naktį, bet ir vieno lytinio akto metu be ejakuliacijos patirti keletą orgazmų!
Mdaa, sakyčiau verta gerai padirbėt;))
Naujas komentaras