Glamonės, kurių gėdinasi moterys

elitedaily_sleep_beatrixboros.jpg
 
14 komentarai
Ar atsimenate savo pirmąjį seksualinį patyrimą: stipriai suspaustas kojas, prausimąsi po dušu, vandens čiurkšlę... Ir tuo metu patiriamas malonumas persipina su baime, kad suaugusieji – mama ir tėtis – sužinos apie tai. Atsiranda gėda „dėl savo iškrypimo“. Labai reta moteris pasipasakoja, kaip jos pajunta seksualinį pasitenkinimą būdamos vienos.

Dažna viską neigia, sakydama, kad užtenka paprasto sekso su vyru. O kitoms lengviau papasakoti apie seksą su kažkuo, nei intymias valandėles praleistas vienumoje. Taigi, tabu vis dar egzistuoja. Nors šiais laikais moterų kukliomis nepavadinsi.

Draudimo šaknys

Dvidešimt krikščioniškosios kultūros amžių taip pat turi nemažai reikšmės. Vyrams buvo aiškinama, kad negalima tuščiai švaistyti jų brangiosios sėklos, o moterims buvo uždrausta patenkinti savo seksualinius norus. Vyriška masturbacija, nors ir buvo kritikuojama, buvo priimtina dėl būtinybės. O leisti tai daryti moterims, vadinasi, pripažinti, kad jos taip pat turi nenumaldomus seksualinius impulsus. Vyrams dažniausiai nepakeliama manyti, kad moterys gali patenkinti save ir be jų. Tad čia yra viena iš priežasčių, kodėl moteriška masturbacija yra tabu.

XIX a. ir XX a. pr. masturbaciją smarkiai puolė medikai, kurie teigė, kad ji yra ankstaus kurtumo ir galvos svaigimo priežastis. Masturbacija buvo siejama su vyrų protiniu atsilikimu ir moterų isterija. Beje, isterija buvo gydoma uždarymu į kalėjimą su užrišamais marškiniais, pašalinant klitorį arba prideginant jį sidabro nitratu.

Klitorio neigimas

Moters masturbacija paprastai baigiasi klitoriniu orgazmu, be įsiskverbimo į vaginą. Vyrams tai – bandymas įsigalėti jų valdžioje, užimant jų teritorijas.

Todėl nenuostabu, kad viso to kaltininkas yra klitoris. 90 proc. vibratorių yra gigantiškos formos, lyg norint pabrėžti, kad įsiskverbimas yra pats svarbiausias dalykas, o specialūs klitoriniai vibratoriai dar net nesulaukė savo aukso amžiaus. Aiškinama, kad klitorinis orgazmas yra tik paviršutiniškas. Daugelyje islamo šalių, taip pat animistiškose kultūrose moters lytiniai organai buvo ir yra žalojami – pašalinami arba užsiuvami (infibuliacija) – tokiu būdu visiems laikams pašalinant ir būdą patirti klitoriaus teikiamus malonumus. Tokios operacijos neretai iššaukia ligas, o taip pat ir mirtį. Ilgą laiką Vakarų valstybėse į tai buvo žiūrima kaip į kultūrines tradicijas, tačiau šiuo metu teismai tokias operacijas pripažįsta kaip fizinį kūno sužalojimą.

Trumpas kelias iki orgazmo

Nors šiuo metu aistros yra aptilusios, vis dėl to gydytojai masturbaciją pripažįsta kaip jausmų deficito arba nepakankamo seksualinio gyvenimo formą. Be to, pagal paskutinius tyrimus dauguma besimasturbuojančių moterų taip geriausiai patiria orgazmą. Moterys, kurioms daugiau nei 40 metų, seksas su vyru baigiasi orgazmu tik 24 proc. atvejų, o tenkindamos pačios save, orgazmą patiria 56 proc. moterų. Tokia masturbacija normali ir saugi, tačiau dailiosios lyties atstovės jaučiasi liūdnos, nepatirdamos meilės santykiuose. Gydytojai mano, kad negali egzistuoti laiminga, pilnavertė meilė ir masturbacija. O apie tai moterys taip pat nelinkusios kalbėti: jei aš ištekėjusi, jokia masturbacija negali egzistuoti. Juk masturbacija – tik vienišių žaidimai

Gėdingų glamonių nebūna

Iki penkių - šešių metų visi vaikai tyrinėja savo kūną nuo galvos iki kojų, su malonumu eksperimentuodami su pojūčiais. Ir tai pats tinkamiausias laikas, kad jie suvoktų: malonumas – tai gerai, o jų kūnas priklauso tik jiems. Todėl nereikia piktintis, kad vaikas save liečia, o svarbiausiai paaiškinti, kad niekas neturi teisės liestis prie jo ar jos kūno, jei jis pats to nenori. Žodžiu, bet koks prisilietimas nėra gėdingas, jei jis nėra prieš žmogaus valią. Tuo pačiu reikia leisti vaikui suvokti, kad jis negali savęs liesti bet kur ir bet kada – reiktų išmokyti jį jausti intymią, asmeninę aplinką. Tiesa, dažnai suaugę tokios aplinkos patys vaikui nesukuria: įeina į vonią nepasibeldę, juokauja dėl netinkamo krūtinės dydžio ir pan. O šios, rodos, nereikšmingos smulkmenos vėlesniam seksualiniam gyvenimui turi rimtos įtakos...

Atverti sau savo kūną, jį glamonėjant – tai saldi paslaptis, kuria nesinori dalintis su kuo papuola. Ir tai jaudina vyrus: jei žino, kad moterys jaučia didelį malonumą besimasturbuodamos, tačiau retas kuris tai yra matęs. O saldžių pojūčių viršūnės paslaptis slypi tame, kad tu lieki vienas su savo pojūčiais. Leisti kažkam žiūrėti į save tokiu momentu – tai absoliutus pasitikėjimas tarp partnerių, kuris tarp daugelio partnerių neegzistuoja.

Vyriškos fantazijos

Sprendžiant pagal pornofilmų ir interneto svetainių kiekį, kuriose galima pamatyti kaip moterys masturbuojasi, reikia pripažinti, kad ši sekso rūšis užima gana aukštą vietą tarp vyriškų erotinių fantazijų. Tačiau daugelis pamiršta, kad paveikslėlis ekrane mažai atitinka tai, kas vyksta realiame gyvenime. Gydytojai kaltina čia vyro baimę, nes šis nori pasisavinti moterišką palaimą, būti vieninteliu šaltiniu ir suteikti stipriausią malonumą.

Pasimatymas su savimi

Kad mylėtum kitą, iš pradžių reikia pamilti save, kitaip santykiai gali virsti priklausomybe. Egzistuoja aiškus ryšis tarp savo moteriško kūno pažinimo ir gebėjimo patirti orgazmą. Nemokėdamos nukreipti savo partnerio, dauguma moterų pasyviai laukia, kol jomis pasirūpins, ir tuo pačiu uždeda vyrui atsakomybę, kad jos negauna pasitenkinimo.

Patarimas būtų paprastas: ramiai ištyrinėti savo kūną vienai, paskui parodyti partneriui, kas patinka, subtiliai nukreipiant reikiama linkme. Svarbiausiai, atsisakyti kaltės ar gėdos jausmo, nes gamta ar Dievas (vadinkite kaip jums patinka) nesukūrė visko šiaip sau. Juk klitoris yra sukurtas tam, kad juo naudotųsi. Tiesa, nereikėtų savo pažinimo apriboti vien tik klitoriaus teikiamomis glamonėmis.

Malonumo įrankiai

Moterys dažniausiai perkasi vibratorius, ir tai rodo, kad jos norėtų patirti klitorinį orgazmą.

Masyvūs dirbtinės odos peniai dažniausiai iššaukia pasigėrėjimą tarp pačių vyrų. Moterys gi renkasi mažus, minkštus vibratorius, su begarsiu motoriuku, veikiantį įvairiais režimais. Jie gali būti prožektoriaus ar lūpų dažų formos. Tačiau psichologai perspėja, kad moters nervinė sistema gali įprasti prie tokios stimuliacijos, kurios vyras negali suteikti.

Masturbacija suteikia greitą, ir beveik garantuotą malonumą, o tai supranta vis daugiau moterų. Masturbuojantis orgazmą galima pasiekti netgi mažiau nei per 2 minutes, o prieš miegą tai veikia raminamai. Besimasturbuojančios moterys tikina, kad tai nei geriau, nei blogiau, nei stipriau, nei silpniau lyginant seksą su partneriu. Tai kitoks pojūtis – lyg pajustum, kad tu egzistuoji, kad tu tai gali.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (14)
Geras straipsnis. Tarsi pasakyta viskas, ka jau zinojau, bet nemaciau prasmes apie tai kalbeti. Juk kartais pakanka zinoti sau paciai ir tiek :}
Ach tu,intrigante :)
Tegul bus intriga ;-)
Mes gal kaimynai ar pažįstami?:)
:-) Žinau, todėl ir sakau taip ;-)
Tamstele,esate visiškai teisi:)
Man atrodo, Simai, kad kompaniją rasi ir taip, be čionykščių komentatorių ;-)))
Gal kas kompaniją palaikys?:)
as manau kur idomu tai malonumas,,o kur malonumas ten ir idomu
Hm. Seksas telefonu, įdomu, o kur malonumas? ;)
nu as irgi lyg ne,,cia jau kazkokius kitus parametrus paeme...
Man ir patinka seksas telefonu:)
Aš ir nesigėdinu, dar tel. su vaikinais pažaidžiu.. tai dar labiau jaudina :)
aš tai nesigediju :)
Naujas komentaras