Glamonės, masturbacija, maistas ir tu?!

ca7d155631423f894c0a28f790c5a8f6(1).jpg
 
3 komentarai
Glamonės – būtina seksualinė patirtis, teikianti daugybę malonių pojūčių. Tačiau kas nutinka tada, kai esate išbandę visus įprastus „įkaitimo“ būdus? Kaip įžiebti naują kibirkštėlę? Ką naujo galima išbandyti?

Siūlome į pagalbą pasitelkti... maistą! Tai iš tiesų padės jums atrasti glamonių džiaugsmus iš naujo!

Tikriausiai kiekvienas patyręs žmogus patvirtins – glamonės seksui būtinos. Be jų – keičiasi visa patirtis, nuskurdėja pojūčiai. Glamonės padeda susijaudinti ir apskritai yra nuostabi seksualinių santykių dalis. Bet apie viską nuo pradžių...

Kodėl maistas?

Visų pirma, turėtumėte savęs paklausti, ar manote susijaudinsite ne tik nuo įprastų glamonių? Žinoma, visa tai gali atrodyti keista, tačiau jei būsite atviri naujai patirčiai, pasiruošę ja pasimėgauti – beveik neabejojame, kad taip ir bus.

Beje, jei nutiktų taip, jog kažkuris partnerių tai pamatęs supras, jog tokios glamonės jam – nesuprantamos, būtina būti atviriems ir supratingiems. Svarbu žinoti, kaip jaučiasi antroji pusė. Juk net nutraukę glamones su maistu galėsite džiaugtis nuostabia sekso naktimi!

Valgymas prieš glamones

Daugybė žmonių jau naudojo maistą įžanginių glamonių metu, patys to nesuprasdami. Net jei tik žaismingai pasidalinote vaisiumi ir mėgavotės dubenėliu sūrio romantiško vakaro metu. Galbūt buvo ir šampano?

Nors daugeliui tai nesisieja su glamonėmis, tačiau valgymas prieš pat seksą, yra pirmoji glamonių stadija. Maisto skonis, kvapas gali kurstyti jausmus, paaštrinti pojūčius. Valgymas dažnam šiek tiek pakelia nuotaika ir veikia kaip afrodiziakas – skatina lytinę funkciją.

Pabandykite kaip užkandį pateikti vaisių, egzotinių ar įprastų sūrių – tai padės sugundyti partnerį. Vynuogės, braškės, kivi vaisiai, ananasai, mango, apelsinai ar griežinėliai obuolių, taip pat nedidelės meliono riekelės – visa tai – puikus pasirinkimas. Iš sūrių patariame rinktis mažais griežinėliais pjaustytą čederį (kietąjį sūrį) ar mocarela. Jei esate gurmanai – rinkitės egzotiškesnius sūrius, galbūt pelėsinius. Beje, galite maloniai nustebinti partnerį žiniomis apie sūrį, kurį patieksite. Jį sužavės ne tik pastangos paruošti užkandžius, bet taip pat tai, jog skyrėte laiko ir šį tą išmokote.

Kalbėjimas apie tai, kokio skonio yra jūsų užkandžiai juos ragaujant, gali dar labiau sužadinti pojūčius.

Maisto naudojimas ant partnerio odos

Tikriausiai sekso scenų su maistu kiekvienas matėme karščiausiuose Holivudo filmuose. Ant nuogo kūno tirpstantis ledo kubelis... Įprasta? O ar pagalvojote, jog ledo kubelį galima pakeisti griežinėliu vaisiaus? Tai – tolimesnis žingsnis glamonių su maistu malonumo atradimo link.

Pabandykite šį paprastą seksualų žaidimą su mėgstamiausio vaisiaus griežinėliu. Paimkite gabaliuką meliono, braškę, mango ar kitą sultingą vaisių, lėtai glostykite juo erogenines partnerio zonas. Vaisiumi lieskite mylimojo kūno kontūro linijas. Tada liežuviu sekite iš paskos – vaisiaus paliktomis žymėmis.

Maisto naudojimas oralinio sekso metu

Ką gi, pakalbėkime apie šiek tiek rimtesnius nuotykius! Maisto naudojimas oralinio sekso metu – iš tiesų jaudinanti, nauja patirtis. Populiariausia šiuo atveju – plata grietinėlė bei braškės, tačiau galima išbandyti daugybę kitų variantų. Taip pat populiaru – šokolado sirupas. Nemažai moterų netoli lovos laiko nedidelį skysto šokolado buteliuką – tam, kad kartkartėmis oralinio sekso metu galėtų stimuliuoti papildomai.

Svarbu nepamiršti, jog ant vaginos negalima dėti daug cukraus turinčių produktų – tai gali lemti įvairias infekcijas, uždegimus.

Taip pat nepamirškite, jog kai plakta grietinėlė, sirupas ar vaisiaus sultys pradeda džiūti, oda tampa lipni – turėkite greta drėgną rankšluostuką/audeklo skiautelę ar būkite pasiruošę glamones pratęsti duše.

Galite išbandyti daugybę saldžių, mėgstamų produktų – atrasite, kas labiausiai jaudina, kas tinkamiausia būtent jums. Prieš naudodami produktus atminkite: iš šaldytuvo juos derėtų išimti bent valanda prieš naudojimą, antraip šaltumas gali kelti nemalonių pojūčių. Žinoma, nebent jūsų partneriui patinka ledinė meilė...

Savęs ar partnerio masturbacija naudojant maisto produktus

Taip, supratote teisingai... Masturbacijai dažniausiai naudojamos plonos daržovės, pavyzdžiui cukinija ar agurkas. Produktai naudojami vietoj penio ar vibratoriaus. Ypatingai atsargiems patariame būti naudojant morkas: jų paviršius yra gana nelygus, kartais – šiurkštus, tad gali pasitaikyti nutrynimų. Beje, kai kuriuos žmones kaip tik žavi neatrastas paviršius, struktūra, neįprastumas dovanoja kur kas didesnį orgazmą. Nesakome morkų nenaudoti, tik liepiame būti atsargiems!

Šiuo atveju taip pat nepamirškite naudojamų produktų atšildyti nors iki kūno temperatūros. Daržoves galite penkias ar dešimt minučių palaikyti šiltame (ne karštame) vandenyje. Taip pat nederėtų pamiršti lubrikanto – jis tik padarys šią patirtį dar nuostabesne, ypač jei bus jūsų mėgstamo kvapo. O idealus variantas jei jau renkatės daržoves (nors mes patartume rinktis vibratorius), tai naudokite prezervatyvą - jis užkirs kelią nepageidaujamų mikrobų patekimui į jūsų organizmą.

Maistas – iš tiesų puikus afrodiziakas. Bandykite, atraskite, mėgaukitės!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Kai perskaičiau apie cukinijas, tai pagalvojau, kokios pas mano mamą darže augdavo... :DDD
geras
super geras ir izvalgus straipsnis! Man patiko ;)
Naujas komentaras