Glamonių svarba

1653668.jpg
 
11 komentarai
Glamonėms ir kitiems „užkaitinimo“ žaidimams skirtas laikas – raktas į tikrąjį orgazmą sekso metu.

Kiekvienai porai svarbi seksualinė preliudija, tačiau dažniausiai ypatingą dėmesį tam skiria moterys. Dailiosios lyties atstovėms reikia daugiau laiko (nei vyrams), kad pasiektų orgazmui reikalingą susijaudinimo lygį.

Seksologų teigimu, vyrai gali susijaudinti (patirti erekciją) ir nuo minties apie seksą, o štai moterims vien intymumo troškimo neužtenka. Įžanginės glamonės tikslingos tiek fiziškai, tiek emociškai, jos paruošia mintis bei kūną suartėjimui. Daugumai moterų reikia, kad jas bučiuotų, apkabintų bei glamonėtų – tik tada vaginoje susidaro natūralus lubrikantas, o tai ypač svarbu patogiam lytiniam aktui.

Glamonės ir klitoris

Sekso preliudija taip pat padeda klitoriui išpildyti savo svarbų vaidmenį. Seksologai sako, kad klitorio ypatybė yra panaši į penio –  į jį priplūdus kraujo padidėja, ir tai labai svarbu moters gebėjimui pajusti orgazmą. Stimuliacija – raktas į malonumus.

Bet nepamirškime, jog visi esame daugiau nei biologija. Kalbame apie merginų jausmus. Dailiosios lyties atstovėms dažnai reikia emocinio užtikrintumo, kad partneris, su kuriuo jos žada suartėti, tikrai nori būti kartu. Tokią „žinutę“ moterims nusiunčia skirtas laikas ir dėmesys įžanginių glamonių metu.

Patarimai

Pateikiame jums tris sekso terapeutų patarimus:

Pasitikrinkite. Jei „ten“ kažką skauda ar kažkas yra ne taip, kaip manote turėtų būti, nespėliokite – nueikite pas daktarą. Jei vyras patiria sunkumų su erekcijos išlaikymu, jei moteris jaučia skausmą ar diskomfortą sueities metu – tai reikalauja medicininės apžiūros.

Jokio neatidumo! Daug porų jaučiasi suvaržytos, drovisi paprašyti partnerio stimuliuoti erogenines zonas, kurios gali būti labai malonios, tačiau dėl kažkokių priežasčių laikomos tabu. Speneliai, išeinamoji anga, kaklas nugaroje – visos šios vietos turi nervinių galūnių. Tad nesidrovėkite, vienintelė gėda kalbant apie glamones gali būti praleista malonumo proga.

Nesustokite eigoje. Prieš orgazmą yra momentas, kai dauguma moterų pasiduoda – mano, kad daugiau nieko nenutiks, nepajaus. Tai yra savęs kankinimo klaida. Nenustokite stimuliuoti, glamonėti ir orgazmas ateis.

Parengta pagal Webmd.com, Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
Labai malonus darbas su mylimu vyru
daug ka atiduociau uz nuosirdu, stipru ir silta apsikabinima ;/
tai dabar net jei ir moteri glamoneja ji jau prostitute?
o tu su dauguma vyru buvai, kad taip gerai zinai? :D
Kuti, kuti, kuti mažute mano prostitute ;)
glamonekit moteris ir ju putes ,kad jos pajustu 100 orgazmu ....
tai kad moterim patinka glamones tai tiesa bet nepasako kur maloniause vieta glamoniu tyli tyli
Dievinu buti glamonejama...
Pirmas normalus straipsnis. Pritariu .
pritariu, tik gaila kad dauguma vyru to nesupranta arba visai tai pamirsta...:(
taip tikra tiesa
Naujas komentaras