Greitas seksas, lėta pažintis – tvirtų santykių pagrindas

pasimatymas(1).jpg
 
Pergulėti per pirmąjį pasimatymą – griežtai draudžiama. Tą byloja liaudies išmintis bei tokį požiūrį vis dar formuoja švietimas, religija bei žiniasklaida.Tačiau nors tokia nuomonė vis dar sklando ore, seksas per pirmąjį pasimatymą šiandien jau nebėra įsakymas, kurio nesilaikant būtum pasmerktas pasileidėlio ar pasileidėlės reputacijai. Kodėl mes turėtumėme save apriboti nuo sekso su pirmu sutiktu vaikinu, kas nutiktų "pasirašius" ir, ar tai ką nors pakeistų?

Taip, žinoma! Intymūs santykiai ir kūniški malonumai daug ką keičia, tačiau tos permainos nebūtinai turi būti blogos. Taigi, kodėl verta pasimylėti su pirmu pasitaikiusiu  per pirmą pasimatymą…
 

Seksas prieš ilgalaikius santykius

Naujausi apklausų rezultatai rodo, jog jauni žmonės nori išbandyti vienas kitą lovoje dar prieš įsipareigodami rimtai ir ilgalaikei draugyste. Greitas seksas, lėtas meilės pripažinimas ir ne kitaip. Ir nors tokius porelės santykius galima būtų pavadinti lengvabūdiškais, seksas per pirmąjį pasimatymą gali apie naująjį partnerį atskleisti daugiau nei keli draugystės mėnesiai ar metai be sekso.  Kodėl gi iš karto  nepatikrinus kaip tarpusavyje derate seksualiai ir ką judviem reiškia tarp jūsų įvykęs kūniškas kontaktas? Kam delsti ir ,galbūt, veltui gaišti laiką su partneriu, kuris jus seksualiai traukia mažiau nei manėte? Patikrinkite tai kuo greičiau!
 

Seksas per pirmąjį pasimatymą padeda išvengti skyrybų

Nekaltybė iki santuokos yra didi vertybė. Net šiais laikais vis dar galima rasti žmonių, kurie saugo savo nekaltybę tam vieninteliui arba vieninteliai. Tačiau ar toks nekaltybės saugojimas gali užtikrinti laimingą santuoką? Vargu. Seksualinis suderinamumas yra vienas esminių laimingos santuokos pagrindų, todėl šį faktorių rekomenduotina patikrinti dar iki vestuvių. Nebent jus žavėtų skyrybų perspektyva. 
 

Seksas padeda sumažinti stresą 

Seksas yra kuo tikriausias antidepresantas, tai vaistas nuo streso bei įtampos. Kaip žinia, būtent įtampa taip stipriai vyrauja pirmojo pasimatymo metu. Galbūt tai nėra blogai, tačiau jei  jaučiate, jog jūsų vaistas sėdi priešais jus, kodėl gi  neįveikus bereikalingo nerimo ir nepasimylėjus ? Žinoma, nemažai vyrų bei moterų bijo, jog seksas tarp jų kažką pakeis bei paskatins juos judėti rimtesnių santykių kryptimi, tačiau ,iš tiesų, tai nieko nereiškia. Kartais tiesiog reikia išsikrauti ir sumažinti stresą. Kaip sakoma, seksas ir nieko daugiau. 
 


Seksas per pirmąjį pasimatymą nėra paleistuvystės ir lengvabūdiškumo požymis, tai gali būti labai svarbus kriterijus siekiant įvertinti jūsų bendrą ateitį. Kita vertus, seksas pirmojo pasimatymo metu gali jus ir nuvilti. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą… Blogo sekso atveju, jūs bent žinosite, kad gaišti laiko neverta ir judviem ne pakeliui… 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras