Grupinis: ką būtina žinoti apie sex pažintis

tantra-sex-group-750x480.gif
 
Kokia pati pirmoji mintis Jus užplūsta svajojant apie grupinį seksą? Ar tai būtų didelis klubas su daugybe nuogų kūnų? O gal Tavo mintys sukasi apie dviejų porų svingo vakarėlį viešbučio numeryje. Nei viena, nei kita? Tiktais prabangus kruizas, šampanas ir pornografijos filmus primenantis scenarijus?

Iš tiesų, grupinio sekso formų yra daugybė, o kokiame vakarėlyje sudalyvauti – spręsti tik Jums! Svarbiausia, kad prieš pasineriant į tokias pažintis, būtumėte susipažinę ne tik su visais vakarėlio dalyviais, bet ir tam tikromis taisyklėmis, kurias tiesiog privalu žinoti!

Poros gali rinktis eiti kartu
Tikriausiai su savo gyvenimo partneriu ar partnere jau esate diskutavę ir fantazavę  šia tema. Ir šis žingsnis yra  labai svarbus! Tačiau leisdami savo fantazijos pabuvoti tikroje orgijoje, pagalvokite ne tik apie pačias nepadoriausias scenas, bet apsvarstykite ir tai, kokie Jūsų antrosios pusės  veiksmai Jums visai nepatiktų. Galbūt sutarsite nebučiuoti kitų asmenų į lūpas ar nuspręsite, jog mylėjimasis atskirose patalpose - Jums nepriimtinas. Svarbiausia, jog prieš atverdami sekso klubo duris,  su savo partneriu ar partnere jau būtumėte iki smulkmenų sutarę - kas leidžiama, o kas yra tabu. 

Vienišų moterų klubas
Jeigu esate vieniša ir nepriklausoma mergina ar moteris bei trokštate patirti grupinio sekso malonumus, pirmiausia turite apsispręsti ko konkrečiai  norite? Įvardinkite visas savo seksualines fantazijas ir mintyse aiškiai apibrėžkite kokie suaugusiųjų žaidimai Jus domina.

Primename, jog pasilinksminimo vieta nėra tokia svarbi. Esminis dalykas tas, jog prieš pasineriant į geidulių maratoną, jau būtumėte susipažinę su kitais vakarėlio dalyviais. Tikrai nerekomenduojame tokių pažinčių ieškoti pokalbių svetainėse ar socialiniuose tinkluose. Juk saugumas ir anonimiškumas yra visų svarbiausia. Jaunos ir seksualios merginos yra visada geidžiamos, todėl vienišiai gali nesunkiai pasinaudoti tokia jaunų damų pasiūla. Neįkliūkite į sekso pinkles ir netaupykite savo saugumo sąskaita. 

Užsiregistravę į oficialų erotinių pažinčių portalą galėsite drąsiai dalintis pačiomis slapčiausiomis erotinėmis  fantazijomis, nesibaiminant, jog būsite užklupti ar įtraukti į išties pavojingas situacijas.

Pagarba, tai raktas

Jau minėjome, kad saugumas ir anonimiškumas yra visa ko pagrindas, tačiau nepamirškime ir pagarbos. Jei nutarėte dalyvauti grupinio sekso puotoje, prieš tai turite ne tik susižinoti visas vakarėlio detales, bet būtinai apibrėžkite ir savo taisykles. Viena svarbiausių – saugus seksas. Todėl grupinio sekso dalyviai turėtų su savimi turėti atitinkamų priemonių, tokių kaip prezervatyvai, lubrikantai ar/ir kitos priemonės.

Patariame,  jog užsiregistravus sekso pažinčių portale, nepultumėte iškarto ieškoti vyro, moters ar porelės, bet visų pirmiausia atidžiai užpildytumėte savo narystės anketą. Joje būtinai išsakykite savo seksualines fantazijas, dominančius intymius žaidimus, o taip pat nepamirškite paminėti ir to, kam galbūt dar nesate pasiruošę.

Atidžiai ištyrinėkite ir Jus dominančių  žmonių anketas, jog vėliau netektų pažeisti geidžiamų santykių taisyklių.

Teminiai vakarėliai pagal kiekvieno pomėgius

Vienas nuostabiausių dalykų pasaulyje yra tas, jog žmogus turi teisę rinktis. O kalbant apie erotines pažintis - kiekvienas gali atrasti tai, ko ieško. Visame pasaulyje yra garsūs sekso klubai, kuriuose dalyvius jungia bendri interesai, tokie kaip kelionės, sportas ar muzika. Šie vakarėliai dar vadinami Klubu 10, o juos rengia sėkmingiausi pasaulio verslininkai savo vilose ar namuose.

Taigi, erotinių pažinčių būna pačių  įvairiausių formų. O kas bendresnio ir labiau jaudinančio gali būti tarp žmonių, negu bendros erotinės fantazijos.

Gyvenimas toks trumpas, patirk nuotikį!

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras