Gundyk jį krūtimis visur ir visada!

 
3 komentarai
Nesvarbu, ar tavo liemenėlės dydis A ar E, svarbiausia - kad tavo krūtys gali jūsų santykius kilstelėti į pikantiškas aukštumas. Tik nepamiršk jomis pasinaudoti kuo įvairesnėse kasdienėse situacijose!

Judu keliatės liftu. Prasisek švarkelį ir prisispausk prie mylimojo krūtimis. Tavo užuomina neliks nepastebėta!

Tu persirengi, jis žiūri. Gali mesti nuo savęs vieną rūbą po kito, bet ilgus karolius palik. Mylimajam jie šią akimirką parodys kelią link tavo džiaugsmo kalvelių, be to, vėsūs ir švelnūs karoliukai gali tapti puikiu sekso žaisliuku tavo krūtims ir speneliams.

Vakarėlis niekaip nesibaigia. Kad savo brangiausiąjį greičiau iškrapštytum namo nusiimk liemenėlę ir lik po rūbais "be nieko". Šis tavo veiksmas taps iškalbingu signalu, genančiu jus namo!

Judu vakarojate su kokteiliais. Išsitrauk iš kokteilio leduką ir pavedžiok juo po savo krūtis (gali tai daryti ir nenusirengusi rūbų - bus dar seksualiau). Nuo ledo vėsos sustangrėję speneliai ir drėgmės lašeliai ant odos sužadins jam laukinę aistrą. Beje, šį triuką gali padaryti ir lauko kavinėje - užteks kad perbrauksi leduku tarpelį tarp krūtų, o visa kita nupieš jo fantazija.

Jis priėjęs iš nugaros tave apkabino. Suimk jo delnus į savo rankas ir suspausk jomis savo krūtis. Tebus tai malonus netikėtumas su užuomina, ko dabar geidi.

Jis šeimininkauja virtuvėje be marškinėlių. Prieik jam iš nugaros, pakelk savo marškinėlius ir prisiglausk krūtimis. Oi, panašu, kad jo firminių salotų taip ir neparagausite...

Jis užėjo į vonią kai tu prausiesi. Išspausk ant delno dušo želė ir imk muiluoti krūtis. Vaizdas jį užves!

Oras atvėso, trauki iš spintos šiltesnį megztinį. Rinkis visiškai prigludusį ir jokiu būdu nesisek liemenėlės.

Smaližauji grietinėle arba karštu šokoladu. Pasirūpink, kad lašas deserto "netyčia" kaptelėtų į tavo iškirptę. O tada nubrauk jį pirštu ir pirštą nulaižyk. Triukas senas kaip pasaulis - bet tikrai veiksmingas!

Susipykote. Prieik, apsikabink ir pakišk jo ranką sau po marškinėliais. Seksas neišgelbės jūsų santykių jei jie ritasi į prarają, bet nuo svarstymų kaip susitaikyti po bereikšmio konflikto tikrai išvaduos.

 
Komentarai (3)
melnikaite, nu nu, isgelbes :DD pastumat :D
:))))
Krūtys išgelbės pasaulį...
Naujas komentaras