Helovinas: atšvęsk šventę kaip dera

a2d5e2939123ca34063202108032eb4c.jpg
 
Norite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir atnešti daugiau intrigų į savo miegamąjį? Nepraleisk progos ir nusiteik kaip reikiant pašėlti Helovino naktį. Ši rudens šventė puiki proga kiekvienam įsijausti į audringo sekso žaidimus ir įsikūnyti į patį velnią!

Specialiai Jums,  paruošėme keletą erotiškų žaidimo idėjų, kurios, tikime, nuteiks Jus ir Jūsų partnerį deramai paminėti šią šventę.
 

Helovynas – proga pasinerti į BDSM  žaidimus

Ne kartą rašėme apie fetišą ir fetišo žaislus. Šią sekso rūšį dievina nemaža dalis žmonių ir ne ką mažiau apie tai mąsto bei nori išbandyti. Jeigu Jūsų mintys sukasi apie veiksmus panaudojant botagėlį ar antrankius, argi Helovinas ne pats tinkamiausias laikas išpildyti šią fantaziją? Nuo ko pradėti? Pirmiausia pagalvokite kaip įsivaizduojate BDSM žaidimų scenarijų.

1. Scenarijus: Išplak mane rimbu. Jei esate moteris ir jus tokia frazė sujaudina, tuomet pirmyn! Pabandyk įsivaizduoti  kokie apdarai tave nuteiks gašlios kekšės vaidmeniui. Galbūt jus ir jūsų partnerį geidulingiems ir mazochistiniems   nuotykiams įaudrins odiniai drabužiai su grandinėmis, o gal pakaks spenelių puošmenos sujungtos grandinėlėmis ir seksualių kelnaičių ir botagėlio?2. Scenarijus: Seksualinis maniakas jau čia. Jeigu jūsų draugė ar žmona yra minėjusi, kad ją užveda grubus seksas, tikrai ją nudžiuginsite įsikūniję į seksualinio maniako vaidmenį. Tokiam sekso scenarijui gali prireikti antrankių ar pančių surišti aukai. Taip pat neapsieisite be kaukės.Jūsų pačių sugalvotas scenarijus gali pranokti ir daug mačiusius, tačiau jeigu esate fetišo pradininkai  persistengti tikrtai nevertėtų. Naudinga būtų  išsiaiškinti esmines tokio sekso taisykles. Jų žinojimas tiesiog būtinas.


Metamorfozės ir  įsikūnijimas

Nepaisant to, kad gyvename liberalioje visuomenėje ir galime išreikšti savo laisvą valią į daugelį dalykų, nemažai žmonių bijo būti kitokiais, o taip pat nenori nusižengti savo įsitikinimams ir pažiūroms. Dėl savo tokio neįgalumo, dalis porų patiria problemų miegamajame. Tačiau tokios šventės kaip Helovinas yra kuo puikiausia proga išlaisvinti save nuo moralinių, dvasinių ir kitokių įsitikinimų. Juk atėjo metas pabūti blogiems ir kitokiems. O kas geriau nei kostiumas ir tinkama atmosfera padės įsijausti į geidžiamą personažą ir išvaduos Tave.
 

Rekomenduojami personažai:

Žmona vorė. Jei esate moteris, galbūt paniškai bijote vorų? Būtent  dėl to vertėtų jį nustebinti seksualia vorės apranga. Toks drąsus žingsnis ne tiks maloniai nustebins  ir įaudrins Jūsų mylimąjį, bet ir pačiai suteiks ypatingų galių. Nepaisant to, kad voras daugeliui  asocijuojasi su kraują siurbiančiais padarais, jie neša laimę ir yra sėkmės simbolis. 


Kiškutė. Kuris vyras nesvajojo turėti savo nuosavą aistringą kiškutę? Saldžiai seksualus kiškutės kostiumas padės Jums įgyvendinti pačias slapčiausias fantazijas. Kosretas pasiūtas iš odą imituojančios medžiagos, dekoruotas baltais raukinukais ir kaspinėliu,o  vertikalios juostelės vizualiai lieknina figūrą. Todėl kiekviena moteris galės pasijusti lyg būtų tikra "Playboy" žurnalo viršelio mergina.


Seksualios profesijos atstovė. Medicinos seselė, skrydžių palydovė, kambarinė ar kitų profesijų atstovės tikrai traukia vyrus. Ir tam yra logiškas paaiškinimas. Kada vyras grįžta iš darbo namo, jis yra įpratęs matyti tą pačią neoficialią aplinką ir jaučiasi kasdieniškai, o oficialumas ir atitinkamas kodas įpareigoja elgtis pagal tam tikras taisykles. O ar ne puikus jausmas apima, kada galima sau drąsiai leisti sulaužyti visiems priimtas normas? Tad nebijok apsirengti seksualios slaugės drabužėlius ir pagydyk jį nuo nuovargio sindromo. 

Nepadorūs stalo žaidimai

Stalo žaidimai ne tik puikus būdas praleisti laisvalaikį su draugais, tačiau tai viena labiausiai jaudinančių sekso preliudijos priemonių tarp porų. Tokie žaidimai tikrai atneš naujų vėjų į kiekvienos poros santykius ir puikiai tiks kiekvienai progai. Erotinių stalo žaidimų nauda:

  • Padės įveikti kalbos apie intymius dalykus barjerą ir leis "atrišti“ liežuvį nepadoriems pokalbiams.
  • Sujaudins ir taps intriguojančia preliudija seksui.
  • Padės sukurti reikiamą atmosferą ir išlaisvins žmogaus vidinį ego.
     


Rekomenduojami erotiniai  stalo žaidimai:

Kama - pokeris. Kama Pokeris tai žaidimas, kur susitinka vieni iš didžiausių malonumų - pokeris ir erotika. Žaidimo tikslas, ne tik išlošti daugiausiai žėtonų, tačiau ir nuostabiai praleisti laiką poroje ar grupelėje draugų. Nereikia net minėti, kiek juoko ir linksmybių sukels ant stalo krentančios seksualios kortos. Žaidžiant poroje palengva kyla seksualinė įtampa, kuri gali pasibaigti netikėtais iššūkiais pralaimėtojui. Geresnės dovanos (ypač vyrams ar porai) tikriausia ir negali būti! 

  

Botage. Puiki pramoga , kuri atneš daug įdomaus ne tik esant ypatingai progai. Šis žaidimas paįvairins kiekvienos poros kasdienį seksualinį gyvenimą ir yra skirtas aštrių pojūčių mėgėjams. Kitos staigmenos

Jei nei viena idėja Jums netiko, vienas kitą galite nustebinti ir kitais intriguojančiais žaidimais. O dar geriau jei viską sujungsite į vieną dovanos paketą. Klasikos ir tradicijų mėgėjams rekomenduojame pažaisti kortų žaidimą – “Melagis”. Apsimelavęs ar nepagrįstai nepasitikėjęs savo partneriu, privalės nusimesti po drabužį.

Tikrai fantazijos nepritrūks Jums jeigu savo antrąją pusę nutarsite nudžiuginti seksualiais apatiniais, iš proto varančiu šokiu, vibratoriumi ar kitu intymiu sekso žaisliuku.

Kas geriau nuteiks intriguojantiems žaidimams ir šėlionėms negu ypatinga proga. Todėl nepraleiskite jos ir deramai atšvęskite artėjačią Helovino naktį.
 

Idėjos mūsų, geras seksas Jūsų!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras