Idėjos Naujųjų metų nakčiai dviems

 
Jei jau nepriekaištingai pasirengėte, kaip ir kur praleisite Naujuosius metus, pats laikas pagalvoti ir kaip vyks pats veiksmas, kuris turėtų tęstis nuo Senųjų metų palydėjimo slenksčio iki pat Naujųjų metų ryto. Tam, kad užtektų jėgų viskam, ką sugalvojote, reikia teisingai sureguliuoti energiją ir išmokti mėgautis pačiu procesu, o ne tik finaliniu akordu. Pradedam?

Maskaradas. Karnavalinių kostiumų tradicija, kuri ko gero labiausiai tinka Naujųjų metų sekso nakčiai. Žinoma, galite pasirinkti tradicinius seksy-zuikučių-kačiukų aksesuarus. Beje, pafantazuokite – juos galite prikabinti kažkur kitur, ne ant galvos... Jei dar niekada nesate išbandę, pats laikas būtų apsirengti sado-mazo stiliumi, odinėmis kelnaitėmis, arba suvaidinti nepamirštamą katę. Svarbiausiai, kad apranga būtų kiek įmanoma intriguojanti ir netikėta.

Striptizas. Tik nereikia užsiciklinti, kad klubus pagal muziką gali judinti tik moterys. Gali visi, o štai padaryti tai – ryžtasi ne kiekvienas. Bet kokiu atveju, jei jau nusprendėte palinksminti savo damą naujametinę naktį striptizu, atlikdamas jį pats – pelnysite pagarbą bet kokiu atveju. Svarbiausiai gera nuotaika ir judinkite judinkite savo dailų užpakaliuką. Dar vienas patarimas: prieš finalinį etapą dantyse laikykite jai paruoštą dovaną – gal tai botagėlis, gal dailūs apatinukai, telpantys delne, o gal iš jūsų kelnaičių ji gali ištraukti kokią staigmeną?

Vandens procedūros. Ką gi, žiūrėti galima, o liesti – ne? Susijaudinote, o dabar laikas kitiems pojūčiams. Kad aistros įkarštyje neužsiimtumėt tuo, kuo dabar negalima, nes visa naktis priekyje, įlįskite į vonią (vanduo turi būti šiltas, tačiau ne karštas), uždekite žvakes, muziką ir glamonėkite vienas kitą švelniai ir jausmingai, nepamiršdami nei vienos kūno dalies. Nereikėtų iškart imtis petingo, kaip dažniausiai jūs elgiatės. Jaudinkitės, tik kontroliuokite situaciją.

Piknikas. Po vandens procedūrų labai norisi valgyti. Tam nebūtina apsirenginėti ir pulti tvarkytis, pulti dažytis ir rištis kaklaraištį: susėskite apsinuoginę ant paruošto gulto, apipinkite vienas kitą kojomis ir rankomis maitinkite vienas kitą paruoštomis gėrybėmis. Neskubėkite, mėgaukitės kiekvienu jūsų artumo momentu, juolab, kad kulinariniai afrodiziakai neveikia iš karto.

Technika. Dabar galite užsiimti vienas kitu. Tačiau vėlgi, svarbiausiai čia – neforsuoti įvykių ir teisingai pasirinkti pozas. Kad ir kokia nuobodi jums atrodytų „misionieriaus“ poza – be jos jums  neapsieiti, tik jūs galite įvairuoti (pavyzdžiui, mergina užmetusi kojas ant partnerio pečių). O štai kelių-alkūnių pozą reiktų atidėti vėlesniam laikui, kadangi ji gali iššaukti greitą ejakuliaciją. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į kai kuriuos dalykus.

Kontrolė. Vyriškas orgazmas, kuris reiškia finalą arba pertrauka, gali ateiti netrukus, o norint tai atidėti kuriam laikui ir sulaikyti sėklos išsiveržimą, galima spustelėti tašką tarp anuso ir kapšelių – tai sulaikys orgazmą. Taip pat padeda „žiedo“ technika, kai visas penis keletui sekundžių suspaudžiamas į kumštį. Šie du efektyvūs būdai gali ištęsti malonumą.

Technkia „trys plius vienas“ ir „keturi plius vienas“ leidžia pristabdyti vyrišką ejakuliaciją ir pagreitinti moterišką. Tam reikia sekti tokiu eiliškumu: trys silpnos frikcijos ir viena stipri, o taip pat keturios silpnos ir viena stipri. Tai leis partneriams pagauti reikiamą ritmą ir geriau pajusti vienas kitą.

Norint pagreitinti vyrišką orgazmą, galima lytinio akto metu kartu su peniu įvesti ir pirštą. Jei norite baigti kartu, būtina išrinkti sekso pozą, kurioje būtų veikiamas klitoris, ir tuo pačiu mergina suspaudinėtų vaginos raumenis.

Keiskite lytinį aktą su oraline stimuliacija – tai leis jums išvengti monotonijos. Tačiau tai neturi būti „žaidimas į vienus vartus“, kai moterys „dirba“ tai vagina, tai burna. Abi pusės turėtų būti iniciatyvios, kitaip šis nuostabus užsiėmimas taps jums nuobodus.

Pertrauka. Nenuostabu, kad anksčiau ar vėliau pavargsite užsiimti seksu ir jums reikės atsikvėpti. Stenkitės, kad šis momentas ateitų kiek įmanoma vėliau, ir išnaudokite atokvėpio laiką naudingai. Visų pirma, pasistiprinti likusiais kulinariniais šedevrais. Antra, pažiūrėkite televizorių, tik ne kokią nuobodžią naujametinę laidą, bet kažką karšto. Tuo „kažkuo“ pasirūpinkite iš anksto, kaip ir visais kitais mielais erotiniais daikčiukais, kuriuos galite išnaudoti žiūrėdami filmą. Trečia, išsimaudykite po dušu, geriausiai kontrastiniu su oraliniu seksu pabaigoje.

Moralas. Iš esmės, jei norite suruošti Pačią Ilgiausią Naktį metuose, jums nebūtina laukti Naujųjų metų. Nors užsiimti seksu ir pabaigti tuo metu, kai šaudo fejerverkai – būtų išties įspūdinga. Be to, nepamirškite ir posakio: „Kaip sutiksite Naujuosius, taip juos ir praleisite“. Juk norėtumėt 365 sekso dienų?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras