Idėjos neįprastam seksui

 
Kiekviena moteris savaip žavinga ir unikali. Ir praktiškai kiekviena žino, kaip suvilioti vyrą. O kad vakaras kartu su mylimuoju būtų dar įdomesnis ir romantiškesnis, siūlome originalias idėjas puikiam seksui.

Veidrodžio atspindys

Kaip dažnai stebite save, kai užsiimate seksu? Tai labai stipriai jaudina vyrus, patikėkite. Išsirinkite, kur namuose galima būtų patogiai įsitaisyti. Jei pats didžiausias ir patogiausias veidrodis nepajudinamai pritvirtintas ir jį sunku būtų atitempti iki lovos, jūs galite tai padaryti kitoje buto ar namo vietoje. Pagal galimybes sustatykite įvairiuose kampuose papildomus veidrodžius, galų gale pasikvieskite meistrą, kuris pritvirtins jums veidrodį reikiamoje vietoje. Nebijokite ir nesigėdinkite sukiotis taip, kad viskas būtų matoma, žiūrėkite ir stebėkite save ir partnerį iš įvairių pusių, sakykite vienas kitam komplimentus.

Patogi sūpynė

Tie, kas iš tiesų mėgsta seksą, savo namuose tarp baldų turi ir supamąjį krėslą. Jei dar nebandėte jame mylėtis, daug ką praradote – kuo greičiau bėkite į baldų parduotuvę. Na o jei seksas nėra pagrindinis jūsų hobis, galima pasiprašyti pernakvoti pas draugą sode, kuriame tikrai būtų šis baldas. Seksas tokiame krėsle – „superinis“! Svarbiausia -  atsipalaidavus  neužvažiuoti su kėde sau ant kojų pirštų.

Netikėtas pagalbininkas

Seksas visiškoje tamsoje – nuostabus dalykas! Ir tuo reikia įsitikinti. Patalpoje turi būti absoliučiai tamsu, o dėl patikimumo galima ir raištį ant akių užrišti. Įsivaizduokite, kad jūs – atsakinga darbuotoja, dirbanti iki vėlumos biure. Staiga lemputė perdegė, ir visiškai dingo šviesa. Ieškodama kelio į laiptinę, jūs netyčia susiduriate su nepažįstamuoju, kuris tylėdamas jus ima glamonėti. Bandydama priešintis, jūs net nepastebite, kaip atsiduodate į jo rankas, suprasdama, kad priešintis – beviltiška. Glamonėdami ir nurenginėdami vienas kitą, jūs vis daugiau ir daugiau susijaudinate, ir nesipriešinate užplūdusioms emocijoms. Bučiniai ir glamonės tampa vis drąsesnės. Rankos, lūpos... noras tampa vis didesnis, o nekantrumas iššaukia virpulius. Kur ir kaip jūs užsiimsite seksu – nesvarbu. Paprasčiausiai išlaisvinkite savo tikrąją dvasią!

Kelnaičių tikrinimas

Jūs tik su chalatuku neskubėdama dažotės vonios kambaryje prieš veidrodį, šukuojatės, džiovinate plaukus džiovintuvu. O vyras prieina nepastebėtas iš nugaros, jus stebi. Greičiausiai galvoja: „O kokios pas ją šiandien kelnaitės, ar tikrai spalva tinka prie chalatuko? O gal jų ten iš viso nėra? Reikia patikrinti.“ Vyras pradeda jus tikrinti, tačiau jūs negalite nukreipti savo dėmesio – paprasčiausiai ignoruokite, nes jūs neturite tam laiko, jums reikia atrodyti gražiai. O partneris tuo tarpu yra labai smalsus, ir jo rankos, tarytum gyvačiukės landžioja po chalatu, glosčioja aukštyn ir žemyn po odą... Tačiau ne tik rankomis juk galima tikrinti, ar kelnaitės vietoje, tiesa?

Susipažinkite su savo namais

Kur savo namuose jūs dar nesimylėjote? Paprasčiausiai nesitiki, kad fantazijos yra visiškai išsekusios ir neatsiras nei vienos vietelės meilės žaidimams. Kiekvienas iš partnerių gali siūlyti savo variantą. Tas, kuris pasiūlys pačią įdomiausią ir patraukliausią idėją, taps veiksmo režisieriumi. Kitos idėjos gali būti užrašomos ir priklijuojamos ant šaldytuvo ar kitoje matomoje vietoje. Tegul laukia savo valandos.

Nepažįstamasis duše

Kai jūs maudysitės duše, tegul vyras netikėtai užgesina šviesą. Tuo metu įsivaizduokite, kad po užsiėmimo sporto klube jūs užėjote į dušą. Nepaisant to, kad dingo šviesa, jūs vis tiek maudotės po vandens srove ir staiga jaučiate, kad į kabiną kažkas užėjo. Tai vyras, kuris sumaišė rūbines, tačiau ką daryti? Pasipiktinti ir išvyti vargšiuką lauk? Tačiau juk tai ne jo kaltė, kad dingo elektra. Tegul prausiasi šalia. Tiesa, dušo kabina kiek ankšta ir joje nelengva maudytis dviese, teks tai daryti paeiliui. Nors ir ne visai patogu. Tuomet jūs pradedate vienas kitą muilinti ir trinti rankomis, jausdami kiekvieno kūno centimetrą. Dabar jau nėra ko gėdintis, o tamsa paslėps visas jūsų paslaptis.

Paklusni tarnaitė

Užriškite merginai raištį ant akių ir suriškite priekyje rankas (arba užsekite antrankius) – taip moteris tampa vyro norų pildytoja. Pasimetusi ir nesaugi ji nežino, kas su ja bus daroma. Ciniškai šypsodamasis vyras niekur neskuba. Ramiai ir lėtai jis mėgaujasi savo auka, ištvirkėliškai ir subtiliai patenkindamas savo pačius neįtikinamiausius norus ir fantazijas. Sekso žaisliukai ir kiti įrankiai, karštas vaškas ir lediniai kubeliai – viskas, kas tik šaus į galvą. Tik jokio smurto ir prievartos! Dabar jis pilnateisis šeimininkas, o merginos kūnas tarnauja jo poreikiams.

Valdinga ponia

Užsegus vyrui antkaklį, moteris paverčia jį savo sekso vergu. Slapta nuo vyro galima nupirkti ir kitokių sekso įrankių specialioje parduotuvėje. Tarkim, rimbus, antrankius, specialius rūbus. Žaidimo metu ponia gauna neribotą teisę savo vergui. Jai įsakius, jis atsiguls, čiulps, bučiuos, tarnaus, atsistos į reikiamas pozas. Galima pririšti jį prie lovos, kėdės arba stovintį. Viską, ką tik norite! Jokie atsisakymai nepriimami.

Visuose scenarijuose pagrindinė taisyklė – pagarba partneriui. Todėl, kad ir kokį variantą erotiniui vakarui pasirinktumėte, visuomet mylėkite vienas kitą ir būkite laimingi.

 
Komentarai
Naujas komentaras