Intymu: pirmieji pusryčiai drauge

 
4 komentarai
Visiems taip nutinka – pirmas kartas, pirmoji meilės naktis ir...pirmasis rytas drauge. Ar Tu mergina, ar vaikinas – vis tiek galvoje krebžda minčių: ar atneš jis/ji man kavos į lovą? Ar jis/ji stengsis ištrūkti iš mano namų laukan? Gal jis/ji paruoš kvapnius pusryčius? Tiek daug klaustukų ir tiek mažai atsakymų žinai.

Štai Tau keli scenarijai, kaip pasitikti pirmąjį rytą drauge. Žinoma, jei tik nori jį kartu praleisti...

- Papusryčiaujame mieste.

Pasirinkę šį variantą, išvengsite jaudulio ir negaišite laiko virtuvėje, tačiau – šis sprendimas gana „šaltas“.

- Gal gali man paruošti pusryčius?

Vadinasi nori likti. Tačiau, ar gražu siūlytis pačiam ar pačiai? Žinoma, jei partneris/-ė norės, jog užsibūtum, tada iš Tavo lūpų girdėti šiuos žodžius bus malonu. Antra vertus, jei to prašo vyras, gali būti, jog tik tiek Tave ir vertina. Gali būti, jog dabar nuolat triūsi virtuvėje, o jis spaudys TV pultelį.

- Aš greitai užvalgau ir lekiu.

Gal žmogus skuba, tačiau tai nemandagu. Tokie rytai būna intymūs, daug reiškiantys ir parodantys, kiek kitas žmogus Tau svarbus.

- Atnešiu Tau pusryčius į lovą.

Neabejok, tam žmogui esi svarbus/-i. Jei tik turi tokią galimybę, būtinai paruošk savo sugulovui ar sugulovei pusryčius. Ką turėtum patiekti? Jeigu šalia miegantis partneris dar nepabudo, o Tu esi nespėjęs/-ėjusi išsiaiškinti, ką jis ar ji mėgsta, imkis paprasto pusryčių ruošimo. Ant padėklo atnešk kavinuką ir arbatinį bei du puodelius. Gali paruošti omletą, paskrudink batono, įdėk į lėkštutę sviesto ir uogienės, šalia vaisių – paprasti ir labai skanūs pusryčiai.

- Gal Tau padėti?

Idealiausias rytas, kai pusryčius gaminate drauge. Tai miela ir labai intymu. Jūs vienas kitam esate svarbūs. Jei partneris/-ė pasiūlo sukiotis virtuvėje kartu – tai jau rimta. Ir pats/pati niekada nevenk pasiūlyti pagalbą.

- Negaliu pusryčiauti, turiu bėgti.

Taip jis ar ji ir išbėgs... Vargu ar dar paskambins, o jei taip nutiks, vargiai ar esi jam/jai svarbus/-i.

Niekada taip nesielk, net jei išties nori kuo greičiau užmiršti naktį ir mažiausiai trokšti pusryčiauti. Susikaupk ir iškęsk didvyriškai iki pabaigos.

Visokių rytų būną, visokių bus. Pasistenkite įsijausti į kito žmogaus kailį ir padarykite, kad jam būtų malonu ar bent jau pasielkite garbingai.

 
Komentarai (4)
Ir as sutinku su Simu. Pusryciai lovoje - nuostabu! o jei kartu pasigamini,tai isvis Pasaka! ;)
Malonu,kad sutinki,kotre:)
sutinku, simai :)
Pusryčiai lovoje-nuostabu:)
Naujas komentaras