Intymus bendravimas

 
Kiekvienas savo gyvenime galime išskirti penkias svarbias jo dalis. Turime fizinę, emocinę, protinę, socialinę bei dvasinę gyvenimo pusę.

Visos šios penkios yra taip suformuotos, kad kartu veiktų harmoningai. Savo intymumo paieškose norime gauti sprendimą šiandien, tuoj pat.

Viena iš mūsų problemų yra ta, kad norime „akimirksniu“ save patenkinti. Kuomet intymumo poreikio savo santykiuose mes nepatenkiname, ieškome sprendimo, įgyvendinamo „akimirksniu“. Kur mes ieškome? Fizinėje, protinėje, socialinėje, emocinėje ar dvasinėje gyvenimo pusėje? Fizinėje. Lengviau tapti fiziškai intymiems su kitu priešingos lyties žmogumi per valandą ar pusvalandį - tai tiesiog priklauso nuo poreikio! Bet greitai suvokiame, kad seksas gali būti tik laikinas paviršutiniškų troškimų atpalaidavimas. Vis tiek dar jaučiame nepatenkintą daug gilesnį poreikį.

Intymus bendravimas asocijuojasi su dideliu artumu poroje. Ne būtinai pora turi kuo daugiau mylėtis, kad galėtu teigti, jog turi intymų bendravimą. Intymumas tai ir dalinimasis paslaptimis, ir žinojimas apie kito erotinės fantazijas, buvimas kartu.

 
Komentarai
Naujas komentaras