Intymūs patarimai vyrui „pirmo karto“ metu

1196.jpg
 
1 komentaras
Seksologai teigia, kad nekaltai mergaitei labai svarbu, kad jos partneris būtų jau patyręs vyras.

Tačiau kur gi gauti tos patirties, juk ne visuomet seksualinių kontaktų gausa teikia patirtį... Taigi ne taip jau ir lengva partneriui, kuris atsako už savo draugės „pirmo karto“ kokybę. Į pagalbą galima pasitelkti keletą intymių patarimų.

Pirmas patarimas: neskubinti įvykių, ir įsitikinti, kad partnerė pilnai pasiruošusi netekti savo mergystės. Būtina ilga preliudija, juk moteris, ypač kalbant apie tokią, kuri neturėjusi seksualinių kontaktų, susijaudina žymiai lėčiau nei vyras. Žinoma, svarbu ir pasitikėjimas vienas kitu, rami aplinka ir laiko neribojimas.

Antras patarimas: viską reikia daryti teisingai. Prieš nekaltybės atėmimą reikia atkreipti dėmesį ir į tokias, grynai „technines“ detales, kaip drėgnumas, kokioje pozoje yra mergina, o gal jai pasiūlyti tinkamesnę pozą, kurioje partneris turės normalų priėjimą. Pats lytinio organo įkišimo procesas turi būti lėtas, palaipsnis, nors per didelis neryžtingumas taip pat kenkia lytiniams santykiams.

Trečias patarimas: reikia būti pasiruošusiam, kad po mergystės „nuplėšimo“, partnerei bus reikalingas dvasinis palaikymas. Jai gali būti baisu ir skaudu, ji gali išsigąsti kraujo arba atvirkščiai, nustebti, kad jo nėra...

Mergina tokioje situacijoje taip pat nerimauja dėl atsargumo priemonių, ir stebisi, kad negauna malonių pojūčių gamos, kuriuos žada atitinkami filmai ir knygos.

Partneriui, jei žinoma jam svarbi jo mergina, labai svarbu „sublizgėti“ ne tik sekso metu, bet prieš ir po pirmojo karto. Beje, vyrukas turi būti nusiteikęs, kad mergina gali pasijusti taip blogai, kad nenorės užbaigti lytinio akto.

Tada vėl galima grįžti prie glamonių, arba paprasčiausiai apkabinti merginą, paglostyti, pakalbėti su ja – kitaip kalbant, parodyti, kad jis yra tikras vyras ne tik lovoje, kad moterį jis brangina labiau nei intymius santykius. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Sutenere dirbi?:)
Naujas komentaras