Intymusis masažas: nuo tolimiausių taškų - link kulminacijos

istockphoto-160435597-640x640.jpg
 
1 komentaras
Vyrai ir moterys malonumus neretai supranta skirtingai. Bet jei iš tikrųjų norite savo partneriui suteikti tikrų tikriausią palaimą, išmokite jam daryti intymų masažą. Ir pasiūlykite jam atsidėkoti tuo pačiu. Juk būtent šie žaidimai, kaitaliojami su švelniais paglostymais, tiek vyrams, tiek moterims suteikia ypač daug malonių potyrių. Neatsitiktinai taip išpopuliarėjo įvairiausios rytų masažo metodikos, kurių metu klientai atsipalaiduoja, susijaudina ar tiesiog patiria erotinį malonumą.

Dauguma vyrų, glostydami moterį, žino, kad pačios erogeniškiausios jos zonos - klitoris, krūtys, burna, makšties prieigos, kaklas, vidinė šlaunų pusė, ausų speneliai. O kaip su pačiais vyrais? Ar visus jų karštuosius taškus žinote? Jei ne - nieko baisaus. Ši intymaus masažo instrukcija išmokys jus visko, ko reikia!

Atpalaiduojanti įžanga

Visų pirma padėkite savo partneriui atsipalaiduoti. Įviliokite jį į vonią su šiltu vandeniu, nuplaukite nugarą, o tada lengvais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite galvą šampūnu. Skirkite dėmesio ir kaklui. Ypač padės atsipalaiduoti sukamieji judesiai pirštais ties smilkiniais, vėliau leidžiantis sulig veido ovalo kontūrais.

Rankų ir kojų masažas taip pat puikiai atpalaiduoja. Pradėkite nuo taškinio delnų masažo, o tada pereikite prie kojų pirštų - zonai, kuriai reikia ypatingo dėmesio. Po kiek laiko pamatysite, kaip nuo mylimojo veido dingsta nerimo šešėliai, o jis pats tampa tiesiog stebėtinai paklusnus, atsipalaidavęs. Kojų pirštai daugeliui vyrų - viena stipriausių erogeninių zonų, apie kurią jie patys mažai ką nutuokia.

Kūniški malonumai

Kai partneris išlips iš vonios, paraginkite jį atsigulti ant pilvo ir palepinkite masažu, kurio esmė - sugundyti. Atsisėskite jam ant šlaunų, apžergusi jo klubus, ir glostykite rankomis nugarą, pereidama nuo lengvų judesių prie intensyvesnių - nugaros glostymas daugeliui vyrų taip pat sužadina geismą, ypač juosmeninė nugaros dalis, kiek aukščiau kryžkaulio. Kita jautri zona - tarp menčių. Būtinai pamasažuokite ir sėdmenis: pamaigykite, paplekšnokite, galite švelniai pakandžioti. Po kiek laiko pereikite prie erotiškesnės masažo technikos: rankų judesius pakeiskite bučiniais, glamonėkite jo nugarą švelniai pakandžiodama, liežuviu.

Ypač jautrus tokioms glamonėms kaklas, sritis aplink ausis. Tik stenkitės viską atlikti taip, kad nekutentumėte - kutenimas slopina geismą. Ir stebėkite vyro pojūčius laižydama ar švelniai kandžiodama jo ausų spenelius: nors ši vieta dažnai įvardijama kaip itin jautri erogeninė zona, ne visiems patinka drėgmė ir liežuvio glamonės prie ausų, kai kuriems žmonėms tai sukelia netgi nemalonių pojūčių.

Dabar praplėskite savo masažo zoną į apačią. Delnais nuslyskite žemyn, prie pilvo, pirštų galiukais pabraukykite pilvą žemiau bambos. Pakuždėkite į ausį, kad jis apsiverstų ant nugaros. Dabar galite glostyti jo krūtinę, glamonėti spenelius. Be abejo, vyro krūtinė ne tokia jautri, kaip moters krūtys, bet šios zonos glamonės vis tiek stiprina susijaudinimą. Jei tik pastebėjote, kad partneris ėmė tankiau alsuoti, vadinasi, esate teisingame kelyje. Neaplenkite pečių srities, rankų. Po to pereikite prie šlaunų: paglostykite, lengvai pažnaibykite, pamaigykite. Savo prisilietimų sukeltą rezultatą turėtumėte labai aiškiai matyti.

Karštoji zona

Kai pagaliau kiekvienas jūsų partnerio kūno milimetras bus palepintas jūsų glamonėmis, sutelkite dėmesį į jo genitalijas. Ne paslaptis, kad nuo pat pradžių vyras šito labiausiai ir laukė. Penio galvutėje sutelkta daugybė nervų galūnių, todėl ši sritis beveik niekada nelieka bejausmė prisilietimams. Dauguma vyrų tiesiog suliepsnoja aistra kai moteris paliečia jų kapšelį, tarpvietę - šios erogeninės zonos laikomos pačiomis stipriausiomis, taigi elkitės itin atsargiai ir stebėkite, kokio intensyvumo glamonės partneriui labiausiai priimtinos.

Žemiau kapšelio esanti jautri zona - tarpvietė. Maždaug šioje vietoje, po oda, yra prostata, vadinamasis vyriškasis G taškas. Taigi nenuostabu, kad dauguma vyrų tiesiog eina iš proto dėl šios srities masažo. Jei esate pasirengusi jį sujaudinti dar labiau - palieskite jo išangę. Tai - dar viena vieta, kurią glamonėjant vyrui suteikiama ypatinga stiprių erotinių pojūčių. Tiesa, ir vėl būkite atsargi, jei nežinote, kaip partneris reaguoja į šios srities glamones. Kai kuriems vyrams dėl psichologinių priežasčių bet kokie prisilietimai prie šios vietos gali būti atgrasūs. Tad jauskite situaciją ir žiūrėkite, kiek toli galite eiti nesukeldama mylimajam diskomforto.

Kas toliau? Palietus vyro genitalijas, kelio atgal nebėra - jei vėl pereitumėte prie kitų vietų masažo, veikiau jį nuviltumėte nei pratęstumėte malonumą. Todėl belieka pasirinkti, kaip elgsitės dabar: ar jūsų masažą baigsite jo orgazmu, ar pats masažas peraugs į gerą seksą? Viskas - jūsų rankose ir jūsų mintyse!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Super stripsnis, praplatino supratima kaip reikia istiesu pamalonint
Naujas komentaras