Išmokink moterį patirti orgazmą

 
7 komentarai
Atsidūręs lovoje su moterimi, kuri nė karto nėra „pabaigusi“, nepanikuok. Išmokindamas ją patirti orgazmą tu visada išliksi jos atmintyje kaip nepakartojamas sekso meistras. O tai padaryti nėra taip sudėtinga.

1. Patark masturbuotis. Jei ji išmoks tokiu būdu sau suteikti orgazmą viena, jai bus žymiai lengviau patirti tai kompanijoje kartu su tavimi.

2. Duok jai aiškias instrukcijas. Tegul ji sudrėkina iš pradžių pirštus, prieš pradėdama save liesti. Parekomenduok jai pasinaudoti dušu – tai patikimas ir greitas būdas patirti orgazmą.

3. Turėk kantrybės. Mokymosi procesas gali užimti ir ne vieną mėnesį, todėl neskubink įvykių ir būk su ja ypatingai švelnus ir draugiškas.

4. Apsieik be lytinių santykių. Panaudok savo organą pačioje paskutinėje eilėje. Tegul ji iš pradžių išmoksta baigti kunilingo metu arba tuomet, kai tu glamonėji ją pirštais.

5. Ramiau! Minkštai ir atsargiai lieskis prie jos klitorio. Tai galioja ir glamonėms liežuviu.

6. Priversk ją susikoncentruoti. Patark užmerkti akis, įsigilinti į pojūčius ir apie nieką negalvoti, tik apie savo seksualines fantazijas.

7. Užpakaliuką reikia suimti! Įtempus sėdmenų raumenis stimuliuojama visa apatinė kūno dalis ir taip padedama siekti orgazmo. Tegul ji tuo metu guli ištiesus kojas.

8. Nupirk jai vibratorių. Jei niekas nepadeda, nupirk jai vibratorių – tegul treniruojasi kiek tinkama ir kiek jai norisi. 

 
Komentarai (7)
tinkamo vyro laukti nereikia, reikia tureti atitinkamus santykius su savo vyru, tam kad orgazmas butu, ir tam kad jis butu nuostabus..! pasitikejimas, pagarba, meile, gebejimas buti savimi poroje gali labai daug!taigi isprusele/i vieni orgazma pajusti mokosi, o kiti tiesiog ji jaucia :)pries komentuojant reiktu geriau isiskaityti i tai ka raso kiti:) tau orgazmo reikia mokytis, o man ne... todel isprusimas cia ne prie ko.
pritariu Emai, pirmiausia reikia graziai elgtis su moterim ne sexo metu
Paskutinis punktas geras , duoda suprast jeygu niekas nepadejo pirk vibra lai daro ka nori.... :D
Jei net pati viena nesugeba patirti, tai taip - tyrinėjimai puiki išeitis, bet jei tik su vyru, tai nėra ko čia mokytis, pamilt reikia, jaust reikia, tada ir atsiras orgazmas.
orgazma patirti arba gali ismokti, arba laukti tinkamo vyro 100 metu, o kaltinti vyro del to neverta - tai nesusije, jei moteris pati zino, kas jai orgazmas - 80% vyru tampa tinkama pora :) cia siaip tiem, kas neispruse
juokingas straipsnis, ka cia mokytis ir mokyti.. atsiras tinkamas zmogus bus ir orgazmas, juk tokiam reikalui reikia atsipalaidavimo, pasitikejimo savo pertneriu, meiles galu gale... :)jei taip yra poroje bus ir orgazmas;) jei nera, tai prasta pora.. :))
Gaila niekad neteko sutikti tokio vyro, tad apie orgazmą kolkas galima tik pasvajoti. Kad ir kiek teko kaikuriems aiškinti, jie vistiek nesupranta, kad kaikurias moteris reikia gerbti, būti švelniems ir rūpestingiems norint, kad jos ,,baigtų". Taigi linkiu pasistengti tiems, kurie grubiai elgiasi ir nesukelia moterims malonumo, o tuos, kuriems tai gaunasi puikiai reiktų pagirti :)
Naujas komentaras