Išmokyk ją kažko blogo

seksas(2).jpg
 
12 komentarai
Viskas atsibodo ir norisi kažko naujo? Naujoji draugė ne tokia patyrusi ir neišpildo visų Tavo norų? Pateikiame kelis naudingus pratimus, kurie pakeis nuobodžią kasdienybę!

 

... kalbėtis lovoje

Parodyk pavyzdį ir pats pradėk kalbėti apie viską atvirai. Ji turi suprasti, kad tu esi visiškai atviras, atsipalaidavęs, mėgaujiesi šiais pokalbiais ir kvieti prisijungti. Pasakok, kokie jos pečiai, kokia krūtinė ir tai, kas yra patrauklu.

Kaip tai veikia? Žodžiai, tipo „putytė“, net ir patyrusias merginas priverčia parausti ir iššaukia stiprų lytinį susijaudinimą. Uždrausti žodžiai tiesiog „trinkteli“ per smegeninę, ir signalai pasipyla per visas nervines galūnes iki genitalijų. Rezultatas – intensyvus vaginos drėkinimas ir klitorio sujaudinimas.

... liesti penį rankomis

Pats paprasčiausias būdas – paimti jos ranką į savąją ir kartu atlikti ekskursiją po tavo pasididžiavimą. Paprasčiau papasakoti apie jį, bei lyginti penį su jos brangenybėmis. Juk galvutė tokia pati jautri kaip klitoris. Lytinės lūpos – kaip penio kamienas. Kiaušinukai jautrumu prilygsta gimdos kakleliui (galima liesti nestipriai, tačiau vis tiek galima patirti gana stiprų orgazmą).

Kaip tai veikia? Mergina turi suvokti, kad vyras pats gerai pažįsta savo penį – jis kiekvieną dieną liečia tualete, kartais masturbuojasi. Norint gero intymaus gyvenimo, reikia penį taip pat gerai išstudijuoti.

... išmokti valdyti savo vidų

Papasakok jai apie rytietes merginas, kurios gali netgi rūkyti mažomis lytinėmis lūpomis arba mėtyti kamuoliukus iš savo vaginos. Pašnibždėk į ausį patį pagrindinį Kėgelio pratimą: suspausti viską viduje, lyg nenorėtum apsišlapinti. Pakuždėk, kad kai tu esi vaginos viduje, šis pratimas suteiks daug džiaugsmo. Arba paprasčiausiai padovanok jai vaginos rutuliukus ir pastudijuokite kartu, kaip juose reikia naudoti.

Kaip tai veikia? Jei ji bus gera mokinukė, džiaugsmo dėl stiprėjančių vaginos raumenų patirsite abudu. Pilnavertiškas moters orgazmas priklauso nuo mažojo dubens raumenų įtempimo. Dauguma moterų pradeda justi orgazmą tik po vaiko gimimo todėl, kad gimdymo metu pagaliau išmoksta dirbti raumenimis.

... atlikti feliaciją

Pati banaliausia analogija – ledai ant pagaliuko. Liesti reikia vos vos, liežuvio galu. Arba pasimokinkite kartu naudodami bananą: tegul „nurengia“ bananą dantimis, nepažeisdama švelnaus minkštimo. Jei ji jau prisiskaitė kokių šlykštynių, tegul pamiršta žodį „čiulpti“.

Kaip tai veikia? Bet kuri moteris, taip pat ir nesugadinta mergina, instinktyviai stipriai susijaudina glamonėdama lytinį vyrišką organą. Papildomas erogeninių zonų lietimas burna ir lūpomis tik dar daugiau išskiria vaginos sekreto, o mažasis dubuo prisipildo krauju.

... stimuliuoti anuso sritį

Turėk omeny, kad visoms merginoms be galo svarbi yra higiena. Todėl prieš tokias pamokas dušas tiesiog būtinas. Beje, eikite į dušą dviese, paimk jos ranka arba pademonstruok tą patį su ja. O jei jos nagai ilgi, tegul pasimoko stimuliaciją delnu. Ir tegul nepamiršta kiaušiukų.

Kaip tai veikia? Ji vis daugiau ir daugiau prie tavęs pripranta, ir suvokia, kad nesi primityvus. Visos merginos kažką žino apie penį ir mano, kad tai pati įdomiausia vieta visame vyro kūne. O kai randa ir dar vieną, tuomet pradeda ieškoti kažko daugiau ir pas save. Ir tai nėra blogai – juk kažkada norėtumėte išbandyti ir analinį seksą?

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (12)
Ir labai viskas primityvu, visa tai suteikdavo Vytauto Didžiojo laikais
Kiausiuku
Kiausiuku
Jei nori viska isbandyti galim, as viska isbandes ir patirtis istiesu ispudinga
Mano vyras tikriausiai turi nemazai kompleksu, todel i mano pasiulymus neatsako.
Taure, o kas trukdo išbandyt? ;)

Patarimai neblogi pradedantiems pažintį.
Gerai parasyta.Tik mano vyras per daug konservatyvus, kad taip elgtusi....kaip pagalvoju, kiek daug dar noreciau isbandyti.
neblogas straipsniukas

apie foto: as irgi rankas ant tokio uzpakaliuko palaikyciau
o as galvojau, kad viskas cia ir taip savaime suprantama ir pas visus vyksta :)man tai su partneriu kasdienybe
Viskas isbandyta, bet nepadeda.. :) matyt antra puse perdaug konservatyvi.. :)
Skaitau šį straipsnį, žmona vairuoja, ištariu ; Hm kaip Tavo putuke? Ji iškart lėtina greitį or glaudžia kojas:-)
skaitant supratau kad as esu istvirkus :DD
Naujas komentaras