Išsamusis intymumo etiketas

68564334.jpg
 
3 komentarai
Gerai išauklėtas mandagus svečias – bet kokios šeimininkės džiaugsmas. Visuomet žinai, ko iš jo laukti. Jis atneš gėlių ir tikrai nesivalys rankų į staltiesę. Jis tinkamai įvertins patiekalus, prie kurių jūs dirbote keletą valandų. O kaip turi elgtis mandagus meilužis?

Geriausios tradicijos

Taktiškas ir delikatus, idealus meilužis niekada nepriekaištaus dėl panešiotų apatinių, ar jūsų dviejų dienų plaukelių, kuriuos ką tik palietė ranka – juk jis puikiausiai prisimena, kad šis pasimatymas netikėtas, ir jis ilgokai įkalbinėjo jus apsilankyti jo namuose. Jis niekada jūsų nepašauks Rasa, jei jūs esate Emilija.

Geras meilužis, jau nuo pat mažų dienų, yra įpratęs nepastebėti įvairių nesklandumų ar kitų žmonių trūkumų. Toks žmogus, žinoma, neturi polinkio nei į mazochizmą, nei į pasileidimą. Ne, jam tikrai nepatinka jūsų ataugę plaukeliai, ir jam nepatinka, kai jūs inkščiate ar stenate sekso metu. Tačiau nepaisant šių kliūčių iš jo veido to net nesuprasite.

O po tokio bendravimo, jūs ir pati nepajusite, kaip išmesite nutąsytus apatinius, imsite kalbėtis mandagiai ir tikrai jo nepavadinsite kito žmogaus vardu. Ir neskambinėsite kas penkias minutes pasitikrinti, ar tikrai jis jus myli.

Esmė ta, kad geros manieros taip pat perduodamos lytiniu būdu, ir tai skamba viliojančiai. Bent jau gera taip manyti.

Padorių merginų institutas

Moterys ir vyrai svetimėja, traukiasi vieni nuo kitų – o tai sąlygoja vis daugiau atsirandančių vienišių. Jei prisiminsime Bridžitą Džouns, ji bandė paruošti meilės taisyklių kodeksą, kurį dar apipynė savo pamąstymais. Jei kažkas imtų jais naudotis, gal sudaužytų širdžių klubas sumažėtų?

1. Jei asmenys žino, kad nenori su kažkuo susitikinėti, jie, visų pirma, neturėtų provokuoti kitų.
2. Kai vyras ir moteris nusprendžia, kad miegos kartu, tai jei kažkuri pusė žino, kad nori tik pasilinksminti, tai turi būti išsiaiškinta iš anksto.
3. Jei asmenys bučiuojasi arba miega su kitais asmenimis, jie neturėtų vaidinti, kad nieko nevyksta.
4. Asmenys neturėtų metų metais susitikinėti su kitais asmenimis, pareikšdami, kad nenori jokių rimtų santykių.
5. Po seksualinių santykių negalima likti nakvoti – tai pati kvailiausiai maniera.

Tuo tarpu panaršius po forumus, galima dar papildyti sąrašą, ko kategoriškai negalima daryti sekso metu.

1.  Atsakinėti į telefoninius skambučius besimylint. Ypač, jei tai skambina mama. Juk galima trumpam išjungti telefoną? Mama, močiutė, viršininkas, dalykinis partneris – visi palauks. Susitelkite ties tuo, su kuo jūs dabar esate. Jam ar jai turi priklausyti visas jūsų dėmesys. Be to, ir patys, leisdami sau atsipalaiduoti, patirsite žymiai didesnį malonumą, nei kad girdėdami vibruojantį kišenėje telefoną.

2. Pliurpti lovoje. Burną lovoje geriausiai yra atverti tik bučiniams arba oralinėms glamonėms. Visa kita – nereikalinga. Žinoma, delikatūs išsakymai, ko tikitės sekso metu, arba pašnibždėti švelnūs komplimentai niekada nepakenks. Tik prisiminkite – delikatūs, o ne nuobodūs: „Na? Ar dabar kažką jauti?“

3. Tylėti po to. Kulminacija, fejerverkai akyse, drugeliai pilve, jūs dūstantys, apsimėtę pagalvėmis. Stop. O dabar laikas pakalbėti apie tai, kas įvyko. Tiesa, vyrai dažniausiai nėra linkę kalbėtis apie seksualinio proceso detales, tačiau juk galima tai išprovokuoti? Juk galite papasakoti apie savo pojūčius, nes tik taip vyras supras, kaip teisingai elgtis su jūsų kūnu.

4. Perlenkti lazdą. Nesumaišykite, kas yra skausmo ir kas yra malonumo dejonės. Nereikėtų praktikuoti Kamasutros pozų, jei paskutinį kartą sportavote vaikų darželyje. Visko turi būti su saiku, o vykstantys procesai turi patikti abiems. Jei jūs sunkiai susilaikote nesusivėmusi oralinio metu, kai jis jums laiko prispaustą galvą prie savęs, nes nori patirti, kas yra „gili gerklė“, turite tris variantus: pagaliau išmokti atsipalaiduoti, naudoti specialias priemones arba kultūringai pasiųsti brangiausiąjį kažkur toli.

5. Įžeisti vyrišką pasididžiavimą. Tiesiogine ta žodžio prasme. Tikrai nereikia sekso metu dalinti žeminančių komplimentų. Netgi ir tuo atveju, jei tai vienos nakties nuotykis – tikrai nereikia jums krautis daugiau nuodėmių. Jūs išeisite, o vyras liks gydytis savo impotencijos. Kartais užtenka visiškai nekaltos pastabos, kuri jums gali atrodyti nereikšminga.

6. Demonstruoti svetimumą. Praktikoje – bėgti į dušą vos tik išsilieja paskutinis spermos lašas. Nuplauti nuo savęs svetimą prakaitą. Arba atsigręžti dantimis į sieną, net nesumurmėjus „Labanakt, pupuliuk“. Užsirūkyti, nepasiklausus partnerio, ar jis neprieštarauja. Be to, nepamirškite, kad jei žaidėte įvairius intymius žaidimus ir ilgą laiką viena pusė vadovavo kitai, po tokių žaidimų reikia glamonių ir švelnių frazių, kad atstatytumėt poros balansą. Juk moteris ar vyras taip pat yra žmogus, o ne aistros patenkinimo objektas.

Takto jausmas

Visi mes norime paslėpti savo celiulitą, vieną nereikalingą raukšlelę ant pilvo arba neaiškius garsus frikcijų metu. Tikriausiai gamta pasijuokė iš mūsų, kad norint gauti malonumą, mums reikia įveikti nemažai kompleksų ir nepatogumų. Žinoma, lengviausias kelias – neužsiimti tuo. Tačiau jei labai norisi, užtenka tik nesigėdyti ir suprasti, kas vyksta tiek pas partnerį, tiek ir pas jus pačius.

Netgi pokalbiai apie sekso kokybę gali išaiškinti daug įdomių dalykų: gal partneris visiškai nekreipia dėmesio į jūsų pilvą, tačiau jam labai svarbu jūsų krūtinė. Jei partneris raudonuoja, vos tik jūs ištariate žodį „penis“, vis tiek jis bus dėkingas jums už intymius pasikalbėjimus. Pasirengimas sugulti į lovą – tai gebėjimas suprasti vienas kitą be žodžio.

Juk mokėjimas konstruktyviai kalbėtis delikačiomis temomis ir neįžeisti savo antrosios pusės – tuo ir skiriasi ledi nuo virėjos, džentelmeną nuo arklininko, o žmogų nuo gyvulio, kuris siekia tik patenkinti savo instinktyvius poreikius.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
"1. Jei asmenys žino, kad nenori su kažkuo susitikinėti, jie, visų pirma, neturėtų provokuoti kitų.
2. Kai vyras ir moteris nusprendžia, kad miegos kartu, tai jei kažkuri pusė žino, kad nori tik pasilinksminti, tai turi būti išsiaiškinta iš anksto.
3. Jei asmenys bučiuojasi arba miega su kitais asmenimis, jie neturėtų vaidinti, kad nieko nevyksta.
4. Asmenys neturėtų metų metais susitikinėti su kitais asmenimis, pareikšdami, kad nenori jokių rimtų santykių.
5. Po seksualinių santykių negalima likti nakvoti – tai pati kvailiausiai maniera."

Geras.
tikrai, kad lol ir dar cituojama "bridžita džouns", : D
Uzteko keleta pirmu sakiniu paskaityt.. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Naujas komentaras