Iššūkis fantazijai: kaip patenkinti jį rankomis?

Couple-Bed-Sex-1109.jpg
 
Kaip patenkinti partnerį rankomis? Tai – vienu metu ir paprasta, ir pakankamai sudėtinga. Viena vertus, jei pažiūrėtumėte, kaip tai daro porno filmų aktorės, jau po pirmos minutės taptų nuobodu, nes dirbant vien rankomis paprastai apsiribojama judesiu aukštyn-žemyn. Kūrybiškumo – tarsi nė nebūta.

Iš čia – ir pirmoji pamoka: jei jums patinka partnerį tenkinti ranka, o abipusė masturbacija yra natūrali jūsų meilės žaidimų dalis, šiek tiek kūrybiškumo gali kilstelėti jūsų sekso kokybę aukštyn, tad ne tik nebijokite improvizuoti, bet ir žinokite, kaip tai daryti!

Įžanga: Pradėti nuo toliau. Nepaisant to, ar yra vieniši, ar turi partnerę, dauguma vyrų periodiškai masturbuojasi. Ir tuo metu jų atliekami judesiai yra pakankamai monotoniški. Vyras tiesiog žino, kas jam teikia didžiausią malonumą, ir sąmoningai tai daro. Tačiau kai jį ranka pamaloninti apsiima moteris, tikimasi visai ko kito. Visų pirma – įžangos. Prieš paliečiant penį rankomis ir pradedant jį tenkinti, reikia jį pasiekti. O štai kaip tai padaryti – jau ir yra meilės žaidimų įžangos dalis. Trumpesnės ar ilgesnės glamonės, flirtas, žaismingos nešvankybės – visa tai užveda ir nuteikia malonumams. Todėl šiukštu nepraleiskite šio etapo. Nes tai ir yra viena priežasčių, kodėl moters rankų pagalba yra daug kartų geriau nei masturbuotis pačiam.

Lubrikantas: Patikėkite, jo reikia! Kuo ten bus slidžiau – tuo geriau. O jei slidumo nepakanka – tai jau visai blogai. Taigi iš pradžių tikrai nepakenks šlakelis lubrikanto – jei partneris dar nėra stipriai susijaudinęs. Susijaudinimo būsenoje šiek tiek skysčio išsiskiria iš penio – tai užtikrina ir natūralią lubrikaciją. Tačiau jei to nepakanka, periodiškai delnus suvilgykite lubrikantu. Jei net ir šį trumpą atsitrauk nuo veiksmo paversite flirto dalimi – bus dar geriau.

Judesiai: Kas malonu, kas erzina? Dauguma moterų sutiks, kad nėra nieko blogiau, nei atkaklios partnerio pastangos stimuliuoti klitorį, nuolat atliekant vieną vienintelį judesį. Tarkim, tiesiog trinant jį pirštu. Vyrai šiuo atveju – ne išimtis. Juk klitoris – tai savotiškas sumažintas penio atitikmuo. Taigi jei moteris partnerį stengiasi pamaloninti vien tik judėdama ranka aukštyn-žemyn, ilgainiui tai tampa nebe malonumu, o įkyriu dirginimu. Savaime suprantama, kad malonumą stiprina ne monotoniški, o periodiškai kaitaliojami judesiai, technika, intensyvumas, rankų ir pirštų padėtis.

Esmė: Saldus egoizmas. Kai moteris vyrą tenkina ranka, didelę dalį malonumo teikia suvokimas, kad tai – egoistiška patirtis: moteris susikoncentruoja į tai, kad teikia malonumą, ir vyrui nereikia galvoti, kaip tuo pat metu patenkinti ją. Tai – nieko blogo, jei priimtina abiems partneriams, juo labiau jei vėliau vyras analogiškai patenkina moterį. Taigi idealiu atveju tai darydama moteris savo mintis turėtų būti nukreipusi būtent į malonumo teikimą, aistros davimą, o ne gavimą. Kita vertus, jei vyro tenkinimas jaudina ir teikia malonumą jai pačiai – tai milžiniškas pliusas.

Dar daugiau: Ne vien tik jis! Penio glamonės – tai dar ne viskas. Tiek įžanginių glamonių metu, tiek sutelkus dėmesį į pagrindinę vietą, nepamirškite, kur vyras taip pat mėgsta būti liečiamas. Kapšelis, tarpvietė, sritis aplink išangę – visa tai taip pat itin jautrios erogeninės zonos, kurias beje, pačiam vyrui masturbuojantis liesti ne taip patogu. Taigi parodykite savo prisilietimų privalumus!

Naudingi triukai: Svarbu ir technika. Kaip kaitalioti techniką, kad tai nebūtų tik judesys aukštyn-žemyn? Čia yra daug galimybių improvizacijai. 

1. Vienas populiariausių judesių – suimti penį abiem rankomis ir judėti aukštyn-žemyn, tuo pačiu delnus sukant priešingomis kryptimis. Be abejo, sukant pakankamai švelniai, o ne taip, tarsi bandytumėte jį išgręžti. 

2. Viena ranka stimuliuojant penį, kita glamonėkite ir spaudykite sritį prie penio pagrindo.

3. Rankomis besirūpindama penio malonumu, galvutę galite švelniai glamonėti lūpomis ir liežuviu. Tai – negilus, bet labai jaudinantis oralinis stimuliavimas.

4. Kurį laiką jaudina ir tiesioginis galvutės stimuliavimas. Tačiau neužsibūkite tik šioje vietoje per ilgai: pernelyg intensyvus dirginimas ilgainiui gali virsti nemaloniu.

5. Ugnies įžiebimas. Neabejojame, kad esate matę filmuose ar paveikslėliuose, kaip pirmykščiai žmonės tarp delnų trindami pagaliukus įskeldavo ugnį. Kartojant tokį judesį, tik, žinoma, švelniau ir su daug lubrikanto, „įkaitinant” penį sukamaisiais judesiais tarp delnų, ir tuo pačiu judant aukštyn-žemyn, galima įskelti ir dar didesnę aistros liepsną. 

6. Triukas patyrusioms. Jei partneris yra tikrai susijaudinęs, o jūsų žaidimai rankomis – pakankamai intensyvūs, per penį galima net pliaukštelėti delnu. Skamba baisiai, ypač žinant, kokia jautri ši vyro vieta. Tačiau šis pliaukštelėjimas – tarsi masažo judesys, turi būti ne stiprus, juk siekiama sukelti ne skausmą, o tik suteikti didesnį malonumą. Taigi pradėkite nuo tiesiog švelnaus vibruojančio paplekšnojimo, kuris nekeltų jokių asociacijų su mušimu. Jei partneriui tai – patinka, plekšnojimo intensyvumą galima stiprinti – tarsi abiem delnais žaistumėte tenisą.

Aksesuarai: Tai, kas padės ir sustiprins. Norite jį pamaloninti dar rafinuotesniais rankdarbiais? Pasitelkite į pagalbą suaugusiems skirtų žaislų! Glamonėkite jį užsimovusi erotiškas pirštines, lieskite jį ne tik rankomis, bet ir malonumų plunksna, stimuliuokite analinę angą prostatos masažuokliu, o galbūt laimingos pabaigos akcentui ranką pakeisite masturbatoriumi? Visa tai suteiks jūsų žaidimams ypatingų pojūčių.

Laiminga pabaiga: Pasikliaukite jo patirtimi. Vis dėlto artėjant prie kulminacijos visas iniciatyvas nugali frikcijas imituojantis senas geras judesys aukštyn-žemyn, kaip tik tas, kurio nerekomendavome pradžioje, ir taip pat tas, kurį vyrai paprastai atlieka besimasturbuodami patys. Ir jei iki šiol judesių kaitaliojimas teikė malonumą, partneriui priartėjus prie orgazmo šis judesys turėtų tapti pakankamai vienodas, ritmiškas. Galima palengva didinti spaudimą, tačiau daugiau improvizacijų nereikėtų. Nebent jūsų tikslas – atidėti orgazmą. Tokiu atveju geriausia judesius švelninti, silpninti, daugiau dėmesio skirti ne penio galvutei, o pagrindui, taip pat kapšeliui.

Klauskite – ir bus atsakyta. Jei nesate tikra, ar viską darote teisingai, klauskite partnerio. Lėčiau? Greičiau? Švelniau? Stipriau? Jis geriausiai žino – todėl būtinai pasakys ar parodys, jums nebūtina skaityti jo minčių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras