Jaudina auksinis lietus, ar aš normali? (Roberta 23 m.)

umbrela.jpg
 
9 komentarai
"Kartą užklupau savo vaikiną tualete besišlapinantį ir iškarto susijaudinau. Internete domėjausi plačiau apie auksinį lietutį, tačiau nieko konkretaus neradau. Norėčiau sužinoti, kodėl žiūrėjimas į besišlapinantį partnerį taip jaudina ir, ar aš esu normali? Norėčiau šį fetišą plačiau panaudoti mudviejų seksualiniame gyvenime, tačiau nežinau kokiais žaidimais auksinio lietaus fanatikai užsiima bei kokiu būdu apie savo tokį nukrypimą papasakoti draugui? Gal galėtumėte daugiau papasakoti apie šį keistą sex pomėgį?" (Roberta 23 m.)

Auksinis lietus, tai fetišas skambiu ir netgi labai romantišku pavadinimu, bet daugelis žmonių sužinoję šios sąvokos tikrąją reikšmę, nustėra iš nuostabos ar pasibjaurėjimo. Juk aukso lietus reiškia ne ką kitą, o sudedamąją lytinio akto dalį, kada partneriai ar vienas iš jų patiria seksualinį susijaudinimą stebint šlapinimosi procesą. 
 

Tačiau seksualinis susijaudinimas, kurį sukelia auksinis lietus yra tiek pat normalus, kaip ir daugelis kitų seksualinių fetišų. Jei jums nejauku prisipažinti apie šį savo fetišą, galbūt pasijusti drąsiau padės  faktas, jog garsusis atlikėjas ir moterų numylėtinis Ricky Martin taip pat yra auksinio lietaus fanas. Jei apie tai jums nejauku prisipažinti savo partneriui, galite jo paklausti, ar jis žinojo tokį dalyką? Santykiuose siekite abstraktyvių, bet labai įvairių diskusijų, tai  padės prieiti prie didesnio asmeniškumo. 


Kodėl auksinis lietus taip jaudina vyrus ir moteris pasakyti sunku, tačiau įvairioje literatūroje auksinis lietus dažnai aiškinamas kaip sudėtinė vergovės ir dominavimo dalis. Tačiau pomėgis auksiniam lietui nebūtinai turi kilti iš noro dominuoti ar būti pažemintam. Taip pat manoma, jog auksinis lietus yra ypač populiarus tarp ekshibicionistų ir vojarizmo mėgėjų. Bet jei į šį fetišą žiūrėsime tiesiog iš biologinės pusės, susijaudinimą šlapinimosi procesui galima paaiškinti labai paprastai. Lyties organai (šlapimas taip pat) išskiria natūralius cheminius junginius -  feromonus, o pats vizualinis vaizdas suteikia galimybę gauti didesnę seksualinę stimuliaciją nei įprastai (juk žmogus nuolat ieško didesnio susijaudinimo ir stipresnių seksualinių dirgiklių), tad toks sex komplektukas gali ženkliai padidinti malonumą ir susijaudinimą. 
 


Klausėte apie pomėgius ir kokiais žaidimais užsiima auksinio lietaus fanai. Jog sužinotumėte, kas yra artima būtent jums, turėtumėte tai išsiaiškinti pati. Stebėkite ir žingsnelis po žingsnelio išbandykite šią praktiką bei paanalizuokite, ar jums auksinis lietus yra sudėtinė BDSM, ar ko nors kito dalis? Nebijokite savo minčių ir dalinkitės jomis su partneriu. Tai padės pasinerti į auksinio lietaus žaidimus. Kad ir kur nuvestų jūsų fantazijos, aukso lietaus žaidimais rekomenduojame užsiimti vonioje arba galite įsigyti tam skirtą baseiną iš erotinių prekių parduotuvės.
 

Sėkmės ir malonių įspūdžių naujų atradimų paieškose!


Turite klausimų ir norite sužinoti ekspertų nuomonę? Klauskite čia:
http://www.suaugusiems.lt/klausimai-atsakymai/naujas/

 
Komentarai (9)
Esu vaikinukas 23m su malonumu norėčiau moters auksinio lietaus 860742862 (Vilnius)
aurimassss1982@gmail.com ieskau merginos kiriai patinka
manteko po vieno akto buti paprasytam kad apslapinciau tj stovejau as duse jis stovejo bet savigarba nedaleido :)
Norėčiau pabandyti, bet net nežinočiau kaip... norėčiau, bet yra tiek bet...
Labuka gal kuri mergina padarytu auksini lietuti
Paziurekit vipissy.com superines mergos viena kitai slapinasi.Noreciau taip realiai kad man padarytu kokia sexy mergin.
Na merginos kas pabandyt??? :)
sisiojantis vyras - labai sexy
Kad man tokia drauge...
Naujas komentaras