Jaudinančio masažo pamokos

be598758f0fc5a52a16a6d38492f8eba.jpg
 
Masažas suteikia malonumą abiems partneriams. Jis iššaukia teigiamas emocijas ir dovanoja malonumą. Masažas nuima stresą po ilgos darbo dienos ir nuteikia romantiškui laikui, o taip pat įkaitina būsimiems seksualiniams nuotykiams. Nereikėtų vengti švelnių prisilietimų, nes net senojoje „Kamasutroje“ masažui buvo skiriama daug reikšmės. Galite pabandyti įvairias masažo technikas ir išsirinkti sau bei savo partneriui tinkamiausias ir maloniausias.

Jausmingumas

Masažas veikia įvairius juslinius organus, todėl procedūros metu naudokite ir padedamąsias priemones, tokias kaip aromatiniai aliejai, žvakės ar kiti atributai. Be to, kai užsiblokuoja vienų organų juslės, sustiprėja kitos. Tarkim, užrišus akis, jūsų partneris nežinos, kas su juo bus atliekama, nežinos, kas po ko seks. Tokiu atveju paaštrėja uoslė ir lietimo pojūčiai, o pats procesas tampa ypač jaudinantis ir kaitinantis.

Šalta-karšta

Patvirtintas faktas, kad šilumos ir šalčio kaitaliojimas stimuliuoja kraujotaką. Oda, kuri jaučia temperatūrų kontrastą, tampa jautresnė prisilietimams. Eksperimentuodami atminkite ir apie tai, kad reikia laikytis toliau nuo jautrių vietelių, ten kur plona oda (lūpos, kaklas, vidinės kirkšnų pusės, lytiniai organai, vietos šalia jų ir pan.). Ir atminkite, kad visuomet reikia pradėti nuo šilumos.

Štai idėja, kaip pajungti į jūsų seksualinį gyvenimą temperatūrą. Paguldykite vyrą ant nugaros. Paimkite šiltą drėgną rankšluostį ir perveskite juo per apatinę kūno dalį, vengdama lytinių organų. Tada paimkite leduką ir praveskite jo kojomis, tiek vidine, tiek ir išorine jų puse. Arba padarykite masažą, naudodama šiltą aliejų, o tada naudodamasi ventiliatoriumi arba savo lūpų pagalba apšaldykite tą kūno vietą, kad „skruzdėlės bėgiotų“. Ir vėl imkite šiltą aliejų, pamasažuokite stuburgalio sritį, taip iššaukdama seksualinį susijaudinimą.

Be rankų

Žinoma, rankos – tai pagrindinis instrumentas masažuojant. Tačiau galima įjungti ir kitas kūno dalis. Juk kūnas – tai įvairių formų ir faktūrų mechanizmas. O tai masažui suteiks visiškai naujų įspūdžių. Tarkim, išnaudokite masažuodami alkūnes, krūtinę ir kt. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos.

Minkštas-šiurkštus

Nors skamba lyg sadomazochistiniai žaidimai, tačiau tai ne tas pats. Keisdami tempą ir spaudimo jėgą, jūs neleidžiate receptoriams prisitaikyti, o tai reiškia tik vieną – teigiamas emocijas ir malonius pojūčius. Tarkim, masažuodami jo nugarą, labiau spaudžiate nuo pečių iki stuburgalio. Ir paskui staiga švelniai perbėgate pirštų galiukais per erogenines jo zonas – po tokių „fokusų“ vyras bus jūsų amžiams.

Keletas jausmingo masažo idėjų

Pradėkite nuo nugaros. Minkštais judesiais masažuokite kaklą ir pečius, tada keiskite spaudimo jėgą, pereikite prie apatinės kūno dalies. Pamasažuokite dubens sritį, kad jūsų vyras kaip reikiant įkaistų. Naudokite tas savo kūno dalis, kurios jaudina ir jį, ir jus.

Tada paprašykite, kad jis persiverstų ant nugaros. Pradėkite nuo krūtinės raumenų. Minkštais judesiais masažuokite krūtinės raumenis, palengva pereikite prie pilvo. Po truputį prieikite ir prie kojų masažo – vyrams tai patinka.

Patarimas: masažuojant visus judesius reikia atlikti link širdies. Todėl iš pat pradžių imkitės pėdų, o tik po to – šlaunų. Apimkite pėdą abiem rankom: viena ranka prilaikykite koją, o kita masažuokite. Atlikite glostomus judesius nuo kulno link pirštų. Nepamirškite pamasažuoti kiekvieno piršto atskirai.

Po to, apėmę abejomis rankomis pėdą, vis paspaudžiant glostykite ją link pirštų. Praeikite per kiekvieną pirštą, palankstydama juos. Po viso to pamasažuokite pėdą. Pasitelkite savo fantaziją, grįždama prie pirštų. Tik po tokio pėdų masažo galima pereiti prie šlaunų ir intymios zonos.

Jokiais būdais nevenkite preliudijos ir glamonių. Greitas seksas, žinoma, taip pat yra gerai, tačiau juk galima karts nuo karto skirti daugiau dėmesio vienas kitam.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras