Jauniesiems ekstremalaus sekso gerbėjams

shutterstock-345419429-75433039(1).jpg
 
1 komentaras
Dar prieš 15-20 metų niekas negalvojo, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą. Nes reikėjo nemažai jėgų sudeginti, kad įtikintum savo merginą apskritai pasimylėti. Tuo tarpu dabar seksu alsuojama bet kokioje vietoje, ir lovoje darosi ankšta: seksu užsiimama viešose vietose, krentant su parašiutu ar visais kitais neįprastais būdais. Tiesa, ekstremalus seksas galimas ir mieste – nereikia važiuoti pas močiutę ant šieno, norint išbandyti visus jo privalumus. Be to, galima juo pasimėgauti ir nemokamai.

Pavadinsiu tave... Aušryte

Pats paprasčiausias ir efektyviausias būdas iššaukti lovoje audrą ir apsikeisti itin pavojingomis emocijomis. Kai nenumaldomai artės orgazmas, pavadinkite savo draugę jos geriausios draugės vardu. Po to stenkitės išlaikyti ją, kad ji jūsų nenustumtų ir nenumestų. Net ir profesionalūs jodinėtojai pripažins, kad šis uždavinys nėra toks lengvas. Tiesa, po tokio sekso yra rizika negrįžtamai susigadinti savo santykius.

Negalvok apie sekundes

Geras būdas tiems, kas nevengia pasimatymų su ištekėjusiomis damomis. Tiesą sakant, seksas su ištekėjusiomis labai saugus ir gana nuobodokas reikalas. Kadangi ponia Makbet slepiasi kiek įmanoma, ir visai nenori, kad ją kas nors kur nors išvystų. Vis dėl to, ir čia yra vaistų. Jūs paprasčiausiai pradėkite susitikinėti kuo arčiau to laiko, kai vyras grįžta iš darbo, ir būtinai darykite tai jų miegamojo lovoje. Pirmąkart, ko gero, nei vienam, nei kitam nieko nepavyks, tačiau su laiku priprasite. Aukščiausias pilotažas – orgazmas vienu metu, kai vyras skambina į duris.

Slidus gyvenimas

Kai butai pradėjo erdvėti, ekstremalumo tampa vis mažiau. O kur dar stabilūs baldai, kurie ne tik kad nejuda, bet ir negirgžda. Neliūdėkite. Pasirinkite vonią – geriausiai būtų, jei ji būtų kuo mažesnės apimties. Ir bandykite joje nepaslysti. Tiesa, galite ne juokais susižeisti ir sekso nenorėti dar ilgai ilgai.

Seksas metro

Metro Lietuvoje nėra, tačiau juk Londonas tapo beveik antrieji mūsų namai. Šis būdas toks pats populiarus, kaip ir neįdomus. Vis dėl to, kad ir koks būtų banalus, tačiau atsiranda nemažai jaunuolių, kurie renkasi paskutinį metro vagoną, kad tai išbandytų. Kaip jau visi žino, metro dažniausiai žmonės sėdi su ausinėmis arba skaito knygą. Ir abi šios kategorijos abejingai žiūri į lytinius santykius viešajame transporte. Tiesa, užsiimti seksu metro yra labai nehigieniška, be to, spūsties metu jus paprasčiausiai gali sutrypti.

Seksas direktoriaus kabinete

Nei viena moteris neatsisakytų malonumo būti „išdulkintai“ ant direktoriaus stalo tiesiogine ta žodžio prasme. Svarbiausiai – nepatraukti jokių svarbių dokumentų ir paauksuoto rašiklio. Kuo daugiau įrankių, tuo geriau. Aistra reikalauja aukų.

Tai aukščiausios kategorijos seksas, kai galite save tuo pačiu metu paaukštinti. Bet palikite stalą saldžiausiam pasimėgavimui. Pirmoje eilėje išbandykite kėdę, paskui patikrinkite kilimo paviršių, tada – palangę. Atminkite, kad viską išbandyti tiesiog būtina, nes kito šanso, ko gero, daugiau neturėsite. Greičiausiai jūs neteksite šio darbo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
idomu kaip issokus su parasiutu reiktu pasibarskint
Naujas komentaras