Jausmingas masažas, žingsnis po žingsnio

masaziukas.jpg
 
Ieškote naujų būdų įžiebti ugnelę savo santykiams? Nustebinkite mylimą žmogų jausmingu masažu! Poros pernelyg dažnai prie sekso eina tiesiu taikymu, taip prarasdamos bene 80 procentų malonumo – teigia Gordon Inkls, knygos „New Sensual Massage“ autorius. Jausmingas masažas padeda partneriams būti vienas kitam dosniais ir ištyrinėti tas kūno vietas, kurioms užsiimant įprastu seksu dėmesio neskiriama. Kaip pasiruošti jausmingam masažui ir jį atlikti? Papasakosime apie tai žingsnis po žingsnio.

1 žingsnis: Išsirinkite vietą. Minkšta lova – ideali vieta meilei, tačiau geram masažui reikia kitokių sąlygų: tvirto, plokščio, stabilaus paviršiaus. Maksimaliam komfortui užtikrinti tiks plonas čiužinys arba keletas antklodžių, patiestų ant grindų. Taip pat keletas pagalvių po galva, keliais ir blauzdomis.

2 žingsnis: Daug masažo aliejaus. Masažo aliejai ne tik suminkštins ir pašildys jūsų rankas, bet ir gerokai sumažins trintį, taigi masažo judesiai bus malonesni, labiau atpalaiduojantys. Aromatizuoti masažo aliejai jūsų prisilietimams suteiks erotiškumo. Tačiau venkite stiprių, pernelyg intensyvių kvapų – pavyzdžiui, pačiulių. Rinkitės lengvus, neįkyrius aromatus, o buteliuką su aliejumi keletą minučių pašildykite šiltame vandenyje.

3 žingsnis: Sukurkite visišką komfortą. Kutenimas palaidais plaukais ar seksualių apatinių rūbų nėriniais – išradinga, tačiau pernelyg erotiška, kad leistų atsipalaiduoti ir susitelkti tik į masažą. Todėl verčiau pašalinkite viską, kas gali trukdyti: moterims geriausia susirišti plaukus, apsirengti patogius marškinėlius, vyrams džinsai ar lengvos laisvalaikio kelnės tiks geriau nei vienos trumpikės. Kad mylimojo oda nepašiurptų ir neimtų dilgčioti nemalonus šaltukas – tas vietas, kur ką tik lietėte šiltomis rankomis, užklokite plona antklode. Jei jūsų planuose numatyta ir muzika, rinkitės lėtas, ramiai nuteikiančias melodijas. Jūsų neturėtų blaškyti telefono skambučiai, sms žinutės.

4 žingsnis: Išsirinkite, kur masažuosite. Neturite daug laiko? Susikoncentruokite į vieną kurią jo(jos) kūno dalį. Tai – kur kas geriau, nei skubiai perbėgti visą kūną. Pavyzdžiui, viso kūno masažą gali pakeisti pėdų, rankų ar pečių srities masažas. Jei partneris jaučia įtampą, skundžiasi nugaros skausmais – pamasažuokite nugarą. Po stresų ir skubėjimo kupinos dienos ypač gerai atpalaiduoja galvos, veido masažas.

5 žingsnis: Imkitės darbo. Tam, kad masažas būtų toks, kokio reikia, atsiminkite keletą pagrindinių jo principų ir juos kaitaliokite vieną su kitu. Klasikinis masažas dažniausiai pradedamas glostymu, vėliau judesiai intensyvėja, galiausiai baigiama ir vėl glostymu.

Glostymas. Jis daro stebuklus tiek didesniuose plotuose (nugara, šlaunys), tiek mažesniuose (kaklas, pėdos). Suglauskite pirštus, priglauskite prie mylimojo kūno ir glostykite sklandžiais, tolygiais judesiais. Glostant link širdies judesiai gali būti kiek stipresni, kryptimi nuo širdies – silpnesni. Masažo pradžioje glostymas įšildo odos paviršių ir nuteikia kūną masažui, o pabaigoje – atpalaiduoja raumenis, užtikrina komforto pojūtį po masažo.

Spaudimas. Tai – paprasčiau nei paprasta: uždėkite delną reikiamoje vietoje, pavyzdžiui, ant peties. Ant šio delno uždėkite kitą, viršutiniu delnu lengvai spauskite apatinį ir tuo pačiu sukiokite delnus aplink įsivaizduojamą ašį ar judėkite numatytomis linijomis.

Minkymas. Puikiai tinka toms kūno vietoms, kur daug raumeninio audinio: dvigalviams raumenims, šlaunims, sėdmenims. Suimkite odą ir po ja esančius audinius į saują ir minkykite tarsi tešlą. Delnai nuolat turėtų kontaktuoti su oda visu paviršiumi – nepainiokite minkymo su žnaibymu, kai kūnas suimamas tik pirštais.

Trynimas. Jis atliekamas be aliejaus – taip geriau atpalaiduojami giluminiai audiniai. Tvirtai suimkite masažuojamą sritį viena ranka, o kita giliai masažuokite ir trinkite. Mažuose plotuose – pečių viršus, pėdos, delnai – trinami pirštų galiukais.

Vibracijos. Jos atliekamos delnų briaunomis ar visu delnu intensyviai, bet ne stipriai, pliaukšint per masažuojamą vietą. Jei masažuojate veidą – vibracijos atliekamos pirštų galiukais.

6 žingsnis: Jausmai – svarbiausia. Tam, kad pamasažuotumėte mylimą žmogų, visai nebūtina tapti masažo profesionalu, todėl nesistenkite visko daryti preciziškai teisingai. Prisilietimo kokybė kur kas svarbiau nei masažo taisyklingumas. Todėl atiduokite masažui visą savo energiją ir nuolat stebėkite partnerio pojūčius. Kas gali būti seksualiau?!

 

Suaugusiems.lt

Ar dažnai mėgaujatės partnerio masažu?
 
Komentarai
Naujas komentaras